Texaský masakr motorovou pilou

• USA Texas Chainsaw Massacre

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

Easykill

Jestli někdo opravdu čekal, že to bude podobně znepokojujici jako originální první film tak sorry, ale byl úplně, úplně mimo. Za mě je to dobrá komedie, koukat se dalo, nenudilo a na nelogičnosti se tady můžeme úplně v klídečku vysrat. Celý je to jedna velká debilita, ale některý scény byly fajn a Tesla "nodamage" je v topu 🤣 ()

flyer.nick

Když dva dělají totéž není to totéž. Poslední přeživší z řádění masového vraha se chce naposledy pomstít. Ale narozdíl od Laurie a Michaela, kteří zvládli svůj vztah utáhnout desetiletí, je chemie Sally s Leatherfacem nulová. Celé je to takové nemastné-neslané. Jako není to úplně blbé, i díky krátké stopáži to uběhne docela hladce, ale není to nic, co byste chtěli vidět znovu, možná kromě scény v autobuse. Možná kdyby si odpustili nucenou návaznost na původní díl bylo by to lepší. ()

FengS

Chtěl jsem řezačku a tu jsem taky dostal. Scéna v autobusu má grády a body count je uspokojující. Vada na kráse je akorát stupidita postav a až přílišný plot armor Leatherface. Na druhou stranu bez toho by film skončil už v prvních 30 minutách :)  netflix kupodivu nezklamal a kdo chce řezačku s motorovkou bude spokojen 75/100 ()

Tr0nic

Prvá obeť bola logika, ale inak som celkom prekvapený, slušné gore, film sa na nič nehrá, nemá to prepálenú dĺžku. Priemer. ()

Lesazrk

Film je plný zvratov, no o prehnané nereálne krvavé scény nie je núdza. Režisér nám o postavách skoro nič nepovedal a vlastne poriadne ani nevieme, prečo do tohto mesta prichádzajú. Najviac ma odrádzajú postavy, ktoré boli rozrezané od hlavy dole a aj tak ešte pol dňa žili a rozprávali. ()

Little_Sawy odpad!

Já se s Váma o tohle jednoducho musím podělit. Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů čtyř členné skupiny v hlavě s negrem, blondskou a dvoma pitchami z níž si jedna myslí že je drsná jak podrážka, tudiž je drsná jak kus hovna. Její ségra která má nočný můry i vedne jelikož byla na střední postřelená zřejmě blbou mířenou ranou, která projela cez její rameno. Na zastávce v Texasu narazí na chlápka který se jím mírně řečeno vrije do paměti,když se dá do menší potíčky s drsnou podrážkou osobně. Pak se vydají na cestu, když dorazí do města duchů se kterým mají v plánu ho opět postavit zalidnit (dosť možná I sexuálne, Buddhova noho, se to nestane). Ale co se stane, je to, že v baráku najdou Bábušku která se tam rozhodla trávit důchod se svím synáčkem který je napůl zdegenerovanej zmrd a napůl masovej řezník kterej svou motorovku odložil do zdi, jelikož zmasakroval celou dedinu která ale už nebude městem duchů.. Scéna v autobusu je extrém ale tá nelogičkost a zmýšlení postáv je zatraceně až na ránu do držky bejsbalovou páslkou a rozmlácení skrz na skrz že z ní mozeg poteče jak ruská ruleta. ()

Ajfist odpad!

Katastrofa.Bába má magora před brokovnicí a místo aby zmáčkla jednoduše spoušť, tak prostě jen žvaní, takže chvíli na to je po smrti. Chování herců naprosto nepřirozené. Scénář postavený na zhovadilém a nelogickém chování hlavních postav. Tohle si teda mohli tvůrci tohoto paskvilu raději odpustit.Je to obyčejná tupá řezničina, která by v klidu vystačila na půlhodinu pro magory co se v tomto vyžívají a kašlou na jinak dost ubohý scénář. Naprosto zbytečný film pro jednoduché primitivy, kteří u těch potoků krve budou chrochtat blahem.Pokud tohle někteří zdejši "odborníci" hodnotí 4 hvězdama, tak by měli spíš navštívit psychiatra,protože tím doslova a uráží skutečně povedené horory, kterým tento nesahá ani po kotníky. ()

oskiii

Od úvodní scény na benzince jsem se těšil, až jim Leatherface naloží. Nesympatické postavy, nulový děj, nelogičnosti….ale ve své podstatě úsměvný komediální horor. I to třidéčko s nádhernou Sašenkou bylo lepší. ()

DarkViper

krásně hnusný a to je vše. Nelogické postavy, extrémně špatné herecké výkony. Finálová scéna, ale stojí za těch 40% ()

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru