Texaský masakr motorovou pilou

• USA Texas Chainsaw Massacre

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

patho666

Masaker sa síce koná (kupodivu je naozaj výživný) auru pôvodného žiaľ nemá ani omylom. Jedna navyše za gore scény. ()

Darinesss

Nějak nechápu tady ty nadšené fandy tohoto přetrapněneho" pokračování. Nesmyslné vyvražďovačky, žádná atmoška, o obsazení nemluvě. Dneska už málokdo umí natočit horor, kde by se člověk cítil fakt hnusně i pod dekou na gauči s Pringles v ruce. A scéna v autobusu...:D Sorry, ale v reálu by minimálně jeden člověk po něm skočil a chtěl ho zneškodnit, zatímco porcuje ty pojebane influencery (za což mu i děkuji, taky bych je rozsekala). Proč ho nikdo nezpacifikoval? 30 lidí proti jednomu ... A nic? Achjo. Jedna hvězda jen za dodivani ()

SMEKY88

Co k tomu říct? Je to divný a mám z toho špatný pocit na duši. Mohli si to odpustit a nenatočit to, ale přece proč bychom to nemohli natočit? Aby oživili mrtvou legendu o Kožené tváři, ale na oživení takové legendy je potřeba to natočit dobře a neee takhle bože. Gore scény jsou na tomto filmu asi nejlepší no a zbytek nevím nedokážu to ani popsat. Pod titulková scéna kde si to Koženka žene směr domov s motorovkou je fajn protože tu je vidět, že oni snad myslí nad pokračováním tohohle filmu. Herci zde nic moc, gore scény parádní, vrácení postavy Sally, která stejnak umře tak pitomě, že až to bolí na srdci. Já nevím co k tomu filmu říct, musíte na to kouknout sami a říct svůj názor. 2/10 ()

RecenzentM

Texaský masakr motorovou pílou (2022) Ďalšie pokračovanie texaského masakru. Konečne môžeme film spájať s názvom. Vo filme sa konečne dočkáme poriadnemu masakru. Nechutné zabíjanie, veľa krvi a mnoho oddelených končatín uspokojí hororových fanúšikov, ale kto si potrpí na skvelý príbeh a osobnosť postáv tak sa týmto snímkom veľmi nepoteší. Dej začína sľubne, ale ohrane. Partia teenagerov v tomto prípade influencerov, aby sa film priblížili k dnešnej dobe, príde do mestečka v Texase, kde budú musieť čeliť Leatherfaceovi. Postavy vo filme sú veľmi hlúpe, nerozmýšľajú v situáciách, kde je jasné pochopiteľne, že 1+1=2. Máme momenty, kde sa scenáristi pohrali s lorom postáv, ((spoiler), ako je napríklad nenávisť a strach k zbraniam a následná neschopnosť ich použiť, ale takéto momenty už vo filme neuvidíme. ) Postavy, ktoré sú pre dej dôležité tak sú nesmrteľné a odolné voči, hoci akým smrteľným zraneniam. Film úplne ignoruje všetky tieto veci.  Koniec film, ach jaj, koniec film je hrozný. Neschopnosť zabiť jednu zápornú postavu je tragické, až k smiechu, ako postavy môžu byť tak neschopné.    Hodnotenie z mojej strany je 4/10 - Dej filmu je už ohraný  - Postavy sú tak hlúpe a neschopné, že je to neuveriteľný - Charakter a lore až jednej postavy je dobre urobený - Perfektný masaker, ktorý si táto sága už zaslúžila. Texaský masakr motorovou pílou si už tiež zaslúži svoj koniec naťahovať také to filmy o jednom zaporakovy na niekoľko častí už nieje originálne. Dej sa vždy točí stále dookola. ()

milan.opava

Tady asi nejde psát nic pochvalného.Film je totálně béčkový,i s ohledem na herce co se zůčastnili natáčení:D.Je vidět ,že dali důchodcům si přividělat.Olwen Fouéré,té jsem se zděsil víc jak samotného vraha.Za mě jedna hvězda je až příliš ()

lukaszavadil

Tenhle film mi přišel daleko lepši než ty předchozí filmy. Už to, že tenhle film natáčel Netflix stojí za zkouknutí. Texaský masakr motorovou pilou je jediný film kterého znám, kde zabiják nemá masku. Znetvoření obličeje zabijáka přidává na strašidelné atmosféře filmu. ()

rafsien

Film byl celkem Ok ale mám pár věcí kterých bych napravil na Texaským masakru protože i první Texas z roku 1974 byl o něco lepší. Nejvíc mi vadilo jak ta ZASRANÁ BABA potkala toho leatherface v tom sirotčinci a řekla mu že ji zabil kamarady a ona tam toho zmrda nechala žít. To kurva nechápu protože v prvním dílu lidi měli mozky a ne hovno v hlavě. Efekty byly celkem ok ale nevystrašilo mě to tolik, jak 1974. Nechápu jak to může být možný že film z roku 1974 je lepší než tahle píčovinka z roku 2022. ()

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru