Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

Oxik49 odpad!

Film, který nemá se sérií společného nic, kromě názvu. V předešlé epizodě jsem nějaké zcestné bludy o Samhainu, které tam popisoval doktor Loomis, prostě vypustil, ignoroval. Ale tenhle film je vlastně postaven celý na nějakém absolutním nesmyslu o Keltech a Samhainu, o tom, že se naši předkové před tisíciletími brouzdali kalužema krve dětí a zvířat, aby se jakože dostali nějakou bránou k smrti nebo co. Celý tenhle nápad ohledně Samhainu, otesávání kousků ze šutru ze Stonehenge, neskutečně vlezlá reklamní zněla, nesympatičtí herci, to všechno totálně pohřbilo všechny naděje na to, že bych si tenhle film někdy dobrovolně pustil znova. ()

JesterKruger

Tento film si pokud si dobře pamatuji, tak jsem ho naposledy viděl před asi 3 lety. Teď v roce 2024 jsem si tento film pustil znovu, a úplně jsem změnil pohled na tento film. Ano, je sice pravda, že už předtím tu u mého hodnocení leželo 5*, ale recenze nestála za nic, a nebyla prakticky nijak informativní. Tento film, i když jaksi nemá vliv na první a druhý díl, tak já ho i přes to považuji za právoplatné pokračování prvních dvou Halloweenů. Co bych měl o tom filmu říct? No, hlavně to, že je to dost deprimující film, ale tak to k hororu prostě patří. Je taky hodně napínavý, a má skvělé jak hrdiny, tak záporáky (Ano, neběhá tam pouze jeden cápek s maskou a nožem v ruce). Co je pravda tak trochu úsměvné na tomto filmu, tak je počátek, kdy je jeden prodejce škrcen chlapem, a ten chlap je pak lehce zabit autem. Ale jinak tu je podle mě vše naprosto perfektní. I když přemýšlím, jestli těch 5* není moc, ale nemyslím si. Protože kromě té jedné věci mi tu nic nevadilo, a vše se mi líbilo. Možná by jenom Dan Challis mohl v telefoně..... Ne, zase vám to tady nechci spoilerovat úplně. Mě se ten film prostě líbí, ale nedoporučuji ho lidem trpící epilepsií, protože je tam dost blikajících záběrů. (Týká se to televizních reklam na Halloweenské masky) ()

david141474

Co to sakra bylo? Třetí Halloween bez Michaela Myerse není Halloween, to je jasný. Třetí Halloween je jen špatný vtip s příšerným soundtrackem, příšernýma hercama, ale má to jednu dobrou hlášku a to tu úplně na konci: ,, Vypněte to, VYPNĚTEEEEEE TOOOOOO!!!" Finále filmu je úplně otřesný, a celej film je tak neuvěřitelně nudnej a nezajímavej, že jsem si říkal jestli koukám na horor nebo na něco od Asylumu. 3/10 Špatný vtip s ještě horším soundtrackem! ()

Gothic odpad!

Hrůzné svinstvo odpad značí, to už k čertu stačí. kam se poděla bílá maska, kam se podělo napětí? Místo toho je nutná burbónu flaška, velkej pytlík na smetí. Špatný scénář, špatný děj, je to pravda, nejsem zlej. Pošleme ho tam kam patří, do kontejneru s prima mašlí. ()

Adoshek odpad!

Tommy Lee Wallace posunul laťku odpadu ještě níž do většího odpadu. Nechápu dodnes, o co tvůrcům tohodle maxishitu šlo. Za takovéto zprznění Halloween série by si zasluhoval nakládačku od Carpentera a Myerse dohromady :) ()

Ladisec odpad!

Co to sakra mělo být, před chvílí sem to dokoukal. To přece nemělo ze sérií Halloween nic společnýho, kromě názvu teda. O co tu filmařům šlo do hajzlu, ještě navíc jedna z největších kravin v hororových dějinách. to není normální!! ()

Filatov odpad!

Kde je Michael Myers? Kde je kultovní hudba oznamující příchod tohohle zabijáka na scénu? Divím se panu Carpenterovi, že tomuhle braku dal jedinou notu do soundtracku. Trojka je obyčejná snůška kravin a s pravým Halloweenem nemá společnýho vůbec nic. Lidi jako roboti a vraždící masky? To ne a navíc ty roboti hráli tak prkenně, jako by byly zhypnotizovaný a mě to prostě vadilo. Ubohost a poplivání legendy. ()

Helled odpad!

Absloutní zklamání od prvních dvou dílu tohle nemá nic společného ani z Michaelem ani z halloweenem jediné o co tam jde je že jakýsi magor zabijí lidi maskami režisér tohoto filmu je prostě debil ale extrémní brutalitu tohoto filmu musím pochválit ale odpad je op¨dpad mé hodnocení 3 % je to pěkná brutalitka ()

Mark1983

Když jsem Halloween bez Michaela M. viděl poprvé,nepřišlo mi to tak špatné. S postupem času se mi to přestávalo zamlouvat,a i když jsem to měl natočené z televize na video tenkrát,přemazal jsem to na něco jiného. ()

glum88 odpad!

Nehorázná ztráta času (asi 30 minut které jsem vytrpěl) . Už sem viděl hodně , ale tohle ještě ne . ()

Gaggi odpad!

V roku 1982 odišiel Michael Myers na dovolenku a takto to dopadlo, keď niekto (Tommy Lee Wallace) chce silou-mocou natočiť film bez hlavnej ikony filmu... ()

uprchlice odpad!

Tak jsem si včera pustila "třetí" díl ze série Halloween. Jenom nechápu.... Proč tvůrci skončili u druhýho dílu a pak pokračovali až u čtvrtého dílu? Mezitím naprosto deb*lní třetí díl. Vůbec to nemělo s Michelem nic společnýho. Ani to nebyl prequel! Jen nějaký trapný roboti a na hlavního hrdinu se nedalo koukat. Konec trapně ukončen větou: "Zastavte to!" A co z toho? Hnusně zkažená série kvůli blbýmu (ne)dílu a přitom stačilo jen myslet! ()

DannyBurino odpad!

Dobře vůbec netuším jestli tohle měl být námět na bondovku nebo nějaký vtip. Myslel jsem si že lidi trochu přehánějí, ale ne film je hrůza. Příběh nedával vůbec žádný smysl a hororová atmosféra tady neexistuje. ()

Fenk

Charlie Vafle song zabijí. Pokračování, po kterém si vydlabete dýni a strčíte do ni hlavu. Nebo naopak. ()

hrafnain

odpad! 1982! John Carpenter se musel kroutit smíchy u synťáku, a Tommy Lee v katatonických křečích též. Bezva film, prej horror, detektivka, noir, akta X, cyberpunk, připoutejte se prosím ::: napsáno podle předlohy Garth Marenghiho, a nutno předeslat, že v mnohém film předběhl nohu ; jo, a kde je maska? ()

Lukkyn

Tak tomuhle říkám pád rovnou na držku. To že se serie odklonila od Michaela Meyerse byl dobrý nápad. Ovšem to provedení už nikoli. Pečlivě si to buduje jakous takousk atmosféru tajemna okolo vesnice s továrnou na Halloweenské hračky. Hlavní hrdinové jsou sice úplně na hovno a Michaelovi by nestáli ani za špičku nože , ale co nejsou lidi a zřejmě ani cash , tak se točí s tím co je!!!!!!!No ale ten konec, kdy se dítě čumící do reklamy mění v uschlou dýni z které vylezou hadi a snad veškerá havěť hmyzího světa to už je moc i na mě velkého fanouška celé téhle série. Škoda potenciál to mělo a Carpenter měl asi udělat víc než jen tu hudbu!!!! ()

ajaxx

No, s původním snímkem to má společné jen název a dobu, kdy se to odehrává, totiž Halloween. Tvůrci i scénáristé to pojali docela svérázně, ale nedá se říct, že by to bylo úplně blbý. Prostě si tu trochu zahráli s mystikou a Michaela Myerse nechali odpočinout. Nejdříve jsem tomu dal odpad před lety. Nejspíš asi z důvodu zklamání, že to není klasický slasher, který od toho všichni očekávali. Po letech ale musím uznat, že jistá originalita v tom je. Tak alespoň ty 2* si to zaslouží. ()

Jansuper

Tak tenhle film je sice opravdu hodně velká ptákovina, jako opět nevím kdo tohleto mohl jako vlastně vymyslet, jako koukal sem na to s opravdu hodně divným a vtipným ksichtem, film působí spíše jako reklama na halloween a halloweenské masky,  ale musím uznat že sem u toho trpěl určitě mnohem méně než u nového texaskýho masakru, vivaria či hatchet 2, postavy byly docela v pohodě a toho šerifa sem si jako filmovou postavu docela i oblíbil, v první polovině se děje hovno, ale pak útěky šerifa a závěr v továrně byl dobrej, každopádně tohleto není skoro vůbec horor, je to spíše taková krimi bláznivost, některé scény byly v České verzi vystřižené, např jak nípal robot oko toho jednoho typka, a jak se té ženě oloupala huba nafoukli oči do červena natekla ji hlava a vylezl odporný brouk z úst když vzala tu značku do ruky k té reklamě, tyto scény se dají najít na youtube ()

ondyGAMESTV odpad!

Muži v černém: Maskovaná hrozba?! Muži v černém, kteří zabíjejí náhodné lidi, záporák který místo, aby vysvětlil svou motivaci, mele nějaký filozofický s*ačky a ve finále pokračování, co ani není pokračování. Myslel jsem si, že tento film nebude tak hrozný, ale teď když jsem ho konečně viděl, tak můžu s radostí říct, že je to nejhorší Halloween vůbec, ještě horší než Zmrtvýchvstání. Tento film má víc procent, než by měl mít. Kravina na entou, no to mi řekněte, kdo tehle skvost vymyslel 🎃 10% ()