Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

Rayers

Vlajková loď britského suchého humoru. A nikdy to není lupus, raději provedeme lumbální punkci, i když tim možná pacienta zabijeme, ale jinak umře stejně. ()

burg

Tenhle seriál nelze nemilovat. Přiznám se, že poslední tři sezóny mi bylo totálně fuck, jestli se pacient odebere z nemocnice po svých, nebo ho vyvezou - hlavní byly osudy všech okolo House samotného. Osmá série, finiš, byla dvoudenní jízda. Takový seriál se "rodí" opravdu jen jednou za dekádu a i když jsem z toho celkem smutný, přesto jsem rád, že to tvůrci v nejlepším utli. I když přiznejme si - kdo by si nedal ještě jednu, dvě série? Jen je škoda, že polovině z celýho dílu člověk nerozumí - pokaždý udělaj do pacienta díru a pokaždý se to jmenuje jinak...:D ()

Andy.du

Černý humor pana House mi ze začátku moc nesedl, ale během pár dílů jsem si tohoto chlapíka velmi oblíbila. Naprosto vynikající hlášky! A Hugh Laurie? To je nádherný chlap s obrovským charismem, lepšího herce do této role snad nemohli vybrat! ()

skyppinka

8 let s Housem uteklo jako voda a ani na vteřinu neztratil nic ze svého vtipu a charisma. Bylo to fajn. Glad you're alive, Greg! ()

QuietRioT

Zaujímavý film hlavne v ranných sériach. Neskôr to už zaváňa vymývaním mozgov, ale ani tam sa nedá uprieť Housova charizma. ()

CumboDevil

Perfetkny serial z nemocnicneho prostredia aj ked na nas SVK vkus trochu luxus =D Velmi dobre obsadena postava hlavneho hrdiny a este lepsi vymodelovany charakter =D na tom sa proste musite bavit a plakat zarovet =D Na druhej strane az prilis vela "kombinacii" chorob na jednu osobe a komplikacii ale to uz prehliadneme kedze sa jedna o najprestiznejsiu kliniku v sirokom okoli =D Lutujem ze to uz skoncilo ale na druhu stranu som rad ze to dopadlo tak ako malo =D ()

Jeffo8

Jednoznačně nejlepší seriál z oboru medicíny. Drží si vysokou laťku i po sedmé sezóně a to už je opravdu co říct. V hlavní roli opravdu skvělý Hugh Laurie na další herce si také nemůžu stěžovat. Také velice vtipný, občasné šarvátky House s Wilsona popřípadě s jeho "šéfovou" dodávají seriálu opravdu hodně. 90% Edit: Po neuvěřitelné osmé sezóně, snad nejlépe ukončený seriál vůbec musím z 90% zvednou na rovných 100%. ()

Nijay

Ikona M.D. House, zanechala ve zdravotnictví nevelký ohlas :) Je jasné, že skuteční doktoři se sním moc dobře nemusí. Ale mě se to libí jeho nadhled nad věc. Hlavně mě dostal poslední speciální díl, kde ukazovali nahrávku holky, která se díky tomuto seriálu chce stát doktorkou. Tudíž to má i ohlas u mladších lidí co chtějí studovat medicínu, což je dobře. Ale musí se počítat s tím, že brzy po celým světě budou kulhaví, nezdvořilí doktoři :) ()

tomka18

Černý humor hlavní postavy doktora Gregoryho House spojený s jeho životním příběhem a doplněný dalšími specifickými postavami si rychle oblíbíte. Líbí se mi, že se seriál nezaměřil pouze na život (osobní i v nemocnici) Dr. House, ale že se zabývá i osudy ostatních. Jeho spolupracovníků, ředitelky nemocnice, kamaráda doktora a pacientů. Dr. House oplývá humorem a "vstřícností" ke všem. Arogantnost k němu zaručeně patří. Seriál je skvělý a už od prvního dílu jsem chtěl vidět další a další. ()

hujerita

Skvelý seriál, a aj keď sa časom základná kostra opakuje, nevadí Greg House je ikona na poli tv seriálov.A dokonca my ani nevadil slovenský dabing V.Jedľovský je super. Teraz my tam chýba Cameronka. Môžem povedať len jedno Som šťastný a rád že House skončil. Ten záver bol luxusný. Za tú zaverečnú sériu si zaslúži 6 hviezdičiek :-))) ()

Viollence

Kdyby existovala nějaká cena za ironické a sarkastické průpovídky, první cena by patřila rozhodně Housovi a Cuddyová zase cenu za pevný nervy. Tenhle seriál prostě miluju a moje srdce říká Greg House, Greg House, Greg House. ()

chemik11

"Ano! Život bolí! Každý den chodím do práce v bolestech! Víš, kolikrát jsem to chtěl vzdát?" Skvělý seriál, na ten se dá opravdu pořád koukat, je hodně psychologický. Spousta postav, spousta problémů, spousta životních příběhů. Do toho Gregův cynismus, vtip, metafory, hlášky, psychologické hry, filozofické myšlenky, vztahy mezi kolegy, různé dějové zvraty, atd. Prostě úžasný seriál. Před pár dny jsem dokoukal osmou řadu a musím říct, že lepší už by to asi být nemohlo, skvělý závěr! V první sérii je House ještě docela mírnej, ale pak přichází čím dál větší bolesti a je tak nevrlejší. Tři série s jedním týmem, ve třetí navíc problémy s policistou, což trošku oživuje a dává tomu trochu více napětí. Ve čtvrté sérii nový tým, půlka série o budování nového týmu, Housovy hry, což zase trošku oživuje seriál, není to prostě stereotyp, jako v prvních řadách, konec série úžasný. V páté sérii nejdříve na začátku neshody s Wilsonem, Cuddy chce dítě, smrt dalšího kolegy a nakonec začne mít House na konci halucinace. V šesté sérii speciální díly, které seriál ještě více oživují - úvodní dvojdíl v blázinci, následně Housův návrat, změny v Housově týmu, díly o Wilsonově a Cuddyové dni v práci, pak ten díl Uzavření, jak se ztratí novorozeně a nemocnice je uzavřená. V sedmé sérii chození s Cuddyovou a konečně osmá série, začátek ve vězení a konec? No kdo neviděl, nebudu vám kazit překvapení. V roli pacientů a jejich rodiny nebo přátel se tu objeví spousta známých herců, dokonce se tu objevili oba bratři z Útěku z vězení, Michael až v poslední řadě a Lincoln naopak někdy na začátku. ()

FallenExitus

Gregory House se sršitým vtipem pro humor a k tomu ještě skvělým dabingem je nejlepší doktorský seriál posledních let. Konkurenci se rovnat bohužel nemůže, je snad jaké?!... Seriál o léčení záhadně nemocných lidí, osobně mi připadajících až přehnaně pokusní králíci ve vědeckém centru NASA. Pro svou genialitu a nápad má ode mě plný počet bodů ()

ES13

Nezapomenutelný hlášky! Super Hugh. Jediné co mě pak mrzelo byla série, kdy se rozpadl původní tým. To už pak nebylo ono. ()

emptyhand

seriál má jednu chybu - 90% epizód má úplne rovnaký dej. Pri akom inom seriály by to vadilo ale pri tomto aj keď viete čo bude nasledovať to nevadí. Perfektne rozpracovaný charakter Dr.Housa v ešte lepšom hereckom stvárnení v podaní Hugha Laurieho. Toto proste musí každý vidieť. ()

clubland

Prvý seriál, ktorého časti som netrpezlivo očakával a sťahoval ihneď po ich premiére. Prvý seriál, ktorý ma bavil až do konca. Majstrovské dielo medzi seriálmi, Hugh Laurie má skrátka talent :o) Teraz budem čakať ďalších 10 rokov, kým vznikne nejaký ďalší pozerateľný seriál. ()

petronella

Podla mna vysoko profesialne natoceny serial. Hugh Laurie, so svojim 'americkym' prizvukom zahral vyborne. Jeho vztah s Wilsonom je snad ako manzelstvo. Posledna cast ma celkom dojala, necala som taky koniec, jasne, ze House musel odist genialnym sposobom. ()

Evziiik

House je House, ten nepotřebuje komentář. Je to magor, i když geniální. Je to postava, která vás nutí se zaujetím sledovat pochod jeho mysli. A mě většina dílů opravdu baví. Navíc miluju Gregův osobitý humor. ()

romulus777

Pre jedných arogantný a samoľúby čudák,pre iných neprekonateľná modla. Za tých 8.sezón veru Gregory House nezaháľal a svojou neuveriteľnou intuíciou ala Sherlock Holmes stihol svojimi rozhodnutiami zachrániť desiatky ľudských životov.Neuveriteľlne štastná voľba hlavného predstaviteľa robí tento projekt o triedu lepším oproti iným "medicínskym"seriálom.Ja osobne som len postupne prichádzal Gregorymu na chuť,lebo mi spočiatku prekážala jeho arogancia,ale ako išiel čas,pochopil som,že za maskou "tvrďasa"sa ukrýva nevšedný človek a lekár a teraz mi tá jeho príslovečná arogancia vyslovene vyhovuje.Ako niekedy s obľubou vravím :"Človek nemusí byť priateľ s každým a za každú cenu".... ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf