• AGAMENON
  *

  Stejná debilita jako Herkules, jen s mnohem svalnatějším hrdinou a nižším rozpočtem. Zatímco Herkules kosil bohy na Novém Zélandu, polonahý Conan pobíhal v Mexiku. Je naprostou záhadou, proč se tvůrci tak úporně snažily prozradit plastikový původ sečných zbraní a to nemluvím o nádherných papundeklových kulisách. Bojová choreografie je prachbídná a abychom si bitky pěkně vychutnaly podávají nám je tvůrci pokud možno zpomalené. Hudba je slušná (na seriál), ale bohužel je hraná na nepříliš kvalitní syntezátory. Jednu hvězdičku za svaly hlavního hrdiny a pěknou mexickou přírodu.(28.7.2003)

 • Trenz
  ***

  Asi jsem jediná, které se tenhle seriál líbil. Už jen tři hvězdičky si zaslouží za mluvící lebku. Věta, na kterou nikdy nezapomenu je:"Pane, Conan ještě žije." Jen konec byl značně odfláknutý, ale to se bohužel děje ve většině seriálů. Nechápu proč všichni zlo zabíjí tak snadno. Vždyť je to něco vyjímečného. Něco s čím se musí bojovat, když už nám to ztrpčuje život, ne?(27.1.2006)

 • willis
  odpad!

  Když se nadávalo na Arnieho, že je v Conanovi toporný tak jsem nevěděl o čem je řeč. Až Ralf Moeller mi ukázal co výraz "topor" znamená. Navíc je na Conana už trochu starý v jeho letech byl už Conan králem Aquilonie.Zvláští efekty jsou opravdu zvláštní a nemusel by se za ně stydět ani Ed Wood. Na stejné úrovni je i choreografie soubojů. Crom ať ztrestá tvůrce.(15.1.2004)

 • brasek
  odpad!

  Veľmi nepodarené... vôbec zo seriálu nedýcha conanovská atmosféra. Neviem či malo ísť pôvodne o ďalší mládežnícky seriál, kde by sa dali odpustiť isté veci, alebo to mysleli tvorcovia vážne a chceli zaujať väčšiu časť diváckej populácie. Koniec koncov verdikt je taký, že sa im podarilo niečo nestráviteľné, poburujúce a miestami smiešne...(16.6.2011)

 • Drslw
  ***

  V českom dabingu sa tie herecké nekvality dosť stratili... Keď uvážime dobu vzniku, a keď si spomenieme na totálne horšie seriály, čo vznikli odvtedy, a keď sme už videli, že Peter Jackson riešil svoje obludky dosť podobným spôsobom, v žiadnom prípade si to nezaslúži tie "odpady", čo sa tu sypú... Vážne.(26.9.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace