Bílí zabijáci

• USA Shark Zone (více)

Strážce pláží Dean Cochran se před časem jako jediný z týmu potápěčů ubránil útoku žraloků. A tak když žraloci opět napadnou koupající se lidi, okamžitě naléhá na starostu, aby pláže uzavřel. Jenže město je na turistickém ruchu závislé... (oficiální text distributora)

Martin741 odpad!

Horor o nasranej faune /tentokrat zralok/, ktora obsahuje ultra krvave sceny - zraloky roztrhaju vo vode pri plazi par plavcov ........ No, scenar by bol dobry, akurat logika filmu chyba ...... respektive ja som ziadnu neobjavil. Preto 0 % ()

Wiikii odpad!

No, stačí vidět jen ten začátek prvního (kamerově) strašného útoku žraloka, který se prolne s pár reálnými záběry a poté těch pět minut (po letech), u kterých zjistíte, že tohle bude těžké dokoukat i pro otrlého diváka. .... HODNOCENÍ: Odpad! ()

hans500 odpad!

Už to začíná vypadat, že kromě prvních "čelistí" není žádný dobrý žraločí horror. Další stupidní žraločí film vysílaný na TV Nova. ()

wafc odpad!

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral. ()

Rebbit

Nebylo to tak zlý, na to jaké to má hodnocení, žraloci sice utočí jako delta force, ale pominul bych to, i to že některé záběry se opakuji a jde už o jinou scénu. Pokud film jako Megapiraňa může mít 23% tak tento film si zaslouží aspoň 2 hvězdy... Chtělo by to ovšem vypilovat konec, ten je vlastně o ničem... ()

Haymar odpad!

Ohohohoooo, další pecka jejíž tvůrci mysleli, že je cool a progresivní, vybavit parybu hlasivkami (ano, opět tu máme řvoucí žraloky) a "lidskou" agresí (útočit na vše co se hýbe prostě jen tak - ze srandy). Shark Zone nehorázně krade kde může (nejvíce ze spielbergových Čelistí) a svou demencí a fušeřinou překonává snad i mega-debilní sérii Shark attack! Zkrátka: Nekoukatelné!! ()

Schuldiner odpad!

Tento film možná překonal veškerou sračkovitost filmů předešlých (mnou viděných)... Ale opět nutno podotknout, že v případě, že dílko pojmete jako komedii (i když nechtěnou), tak se lze i slušně zasmát :-) Toto je horší než odpad! Označil bych všechny zúčastněné jednoznačně za nesvéprávné...protože tohle byl koncert, veledílo, přímo galapředstavení demence!!! ()

Prochy38 odpad!

Neuvěřitelně trapný pseudohoror. Co se mi líbilo, ale filmu to nemohu připsat jako plusové body, jsou záběry žraloků, ale podle kvality to museli zkopírovat z nějakého dokumentu. Dvě zásadní věci, krom hromady nelogických, trapných a ubohých věcí a chování především hlavního hrdiny... Opravdu žraloci nevydávají žádné zvuky. A už vůbec ne, vrčení. A komunikace mezi potápěči byl vrchol trpanosti a debility tvůrců. Prchnout před žralokem z klece do vody nemělo chybu. Pseudoodborník na žraloky byl totální idiot a neznalec. A vůbec chování všech lidí bylo na hraně ne s realitou, té se to ani nedotklo, ale s únosností... Neuvěřitelně trapný film. Ubohost první kategorie. ()

Imrwere

Když pominu ten žraločí řev, tak mě tohle docela i bavilo. Hodně žraloků, hodně útoků, hodně kousnutí, hodně krve a hodně mrtvol. Paráda. ()

MickeyStuma odpad!

Další Mockbuster, který je říznutý mafiánskou dějovou linkou. A vše, jak už to bývá, co se tu objeví, je špatně. Tak stupidní snímek by si snad nedovolila natočit ani žádná televize. O to hroznější je, že to vysílají. Nemožné dialogy, nelogické dějové zvraty a herecké výkony, jako kdyby to odehráli lidi posbírané na ulici. I ty neustále se opakující záběry na žraloky neskutečně unaví. Tento výtvor zakopat, zapomenout a jít si pustit staré dobré 'Čelisti'. ()

Torgal odpad!

Čo napísať k milióntemu mizernému filmu o vražedných žralokoch? Snáď len to, že aj v tomto filme postavy nemajú problém komunikovať vysielačkou s dýchacím prístrojom v ústach, čo veľa vypovedá o úrovni celého snímku. Ale ten hlavný hrdina bol celkom sympaťák. 2-/10 ()

PlutisMovie odpad!

Asi půlku filmu jsen sledoval pro prdel, pak už se to ani pro tu prdel nedalo. Spousta prvků mi ale vykouzlilo úsměv na tváři. Třeba žraloci zvuky s největší pravděpodobností nějaké kočkovité šelmy, nebo rozhovory mezi potápěči když měli skousnuté náhubky mezí zuby. "nejdůležitější při potápění je komunikace". Ve filmu v podstatně nic nedává smysl, dokonce ani rozhovory. Kdo to kdy viděl ze se jednu chvíli baví o žralocich a ve zlomku vteřiny zas o zelenině. Naštěstí jsem si ten film pustil na nova cinema s tim ze nemam co dělat a ze to je sračka. ()

Banehallow odpad!

Tohle někdo myslel vážně? Čekal jsem výstavní kravinu, na kterou mě nalákalo pouze zdejší hodnocení. Dostal jsem to, co jsem si vyžádal. Tedy kravinu. Zcela zbytečných devadesát minut času. ()

RypavaDvojka

Žralok v Benátkách v1.0. Nevím proč mi příběh přišel až tak podobný. !!SPOILER HLAVNÍ DĚJOVÉ LINKY!! Otec se rýpe do hledání pokladu a sežere ho žralok. Později se do toho začne vrtat jeho syn a toho při tom chytne mafián, kterej chce aby mu ten poklad přines. A při tom přenášení se vždycky něco pokazí a mafián ostrouhá. !!KONEC SPOILERU!! Bílí zabijáci a Žralok v Benátkách jsou dva si tak podobné filmy na základě hlavní dějové linky (Omáčka okolo je všem buřt páč není zajímavá...), že bych řekl že Žralok v Benátkách může bejt klidně remake tohohle akorát změnili lokaci. Jednu hvězdu dám jako u Žraloka v Benátkách páč to až tak hrozný nebylo, ale jako úspěšnej počin bych to taky nenazval. 25% ()