Původní trilogie KMOTR je zde sestříhána v chronologickém pořadí. Ode dne útěku malého Vita Andoliniho z rodné Sicílie roku 1901 až po smrt dona Michaela Corleona v roce 1997. Do děje byly vloženy i některé scény, které byly v původních verzích vystřiženy. (3DD!3)

corobis

Som fanúšik mafiánskych filmov ale tento film Krstný otec I.II.III je top. top že keď som dopozeral všetky časti tak na druhý deň som si ich pozrel znova brutálne natočené hudba všetko dokonalé. ()

Feacher

Úžasná trilogie, bezvadně promyšlená, přími skvostná tematicka hudba a ještě lepší herci. Jedna z nejlepších trilogií, co kdy vznikla, jsem nadšen! 100% ()

MR.Lolofon

3x5 ...Niet o čom, aj najpriek dĺžke sa stále rad vraciam k jednotlivým dielom krstného otca.Ale táto "nová" verzia sa mi páči ešte viac.Akurát si na to treba vyhradiť viac než jeden večer :-) ()

Zemaister

Tak po shlédnutí celé trilogie lituji ztraceného času ( a že ho na to padlo ) Celé mi to přišlo utahané a ani děj nějak nepobavil. Asi jsem jediný komu to tak přišlo, ale to prostě tak. ()

saintanwar

Byla to láska na první pohled :))) sága Kmotr se řadí k mým nejoblíbenějším filmovým počinům. Doporučuji si tuto trilogii pustit v kuse :))). Pokud rádi čtete, rozhodně nevynechejte ostatní díla Maria Puzo, která se vážou na Kmotra. Seznámíte se tak lépe s jednotlivými postavami a charaktery. ()

Dobry_clovek

Nejkrasnejsi gangsterka, ktera kdy byla natocena a nikdy jiz nebude prekonana. Videl jsem stokrat a i po tisici se na ni budu tesit. Jasny rozdil mezi filmem a zenou. ()

Tereza11

Opravdu neskutečný je podle mě jen první díl s celkem povedené triologie, asi k tomu přispěl především výkon Malona Brandona kterého tudíž ve zbylých dílech smutně postrádám a proto pro mě zbytek už nebyl tak výjmečný jako první díl...I když musím uznat že Al pacinova přeměna ze slušného syna na mafiána je též fascinující a podle mě nemá obdoby...Je to skvost a rozhodně nejlepší mafiánský film v historii filmu... ()

OtokPag

Proč při sledování vždy dostanu chuť na těstoviny s "červenou" omáčkou? Připadám si, jako Pavlovův pejsek! ()

carlo18

Moja najobľúbenejšia trilógia, niekoľkokrát prečítaná kniha a rovnako niekoľkokrát pozreté vo viacerých verziách kvality aj editu.. Od začiatku do konca príbeh, kde som sa dokázal vžiť do role aj nie úplne spoločensky "správnych" ľúdí z mafie a sympatizovať s nimi a bez jediného hluchého miesta pozrieť celé dlhé hodiny všetkých troch filmov, pre mňa úplna jednotka zo všetkého videného. ()

Nabídka, kterou nemůžete odmítnout

Nabídka, kterou nemůžete odmítnout

13.11.2006

O pokračování kultovní trilogie Francise Forda Coppoly Kmotr se poprvé začalo hovořit už před dvěma lety, kdy na pulty knihkupectví dorazila kniha The Godfather Returns autora Marka Winegardnera.… (více)