Soundtrack Johnny Klimek a Reinhold Heil: 1. Sometime Ago ,2. Eats ,3. Big Daddy ,4. Call it a Night ,5. Last Night ,6. Department Store Raid ,7. Into Liquor Store ,8. Liquor Store ,9. Military Zone ,10. Saving Slack ,11. Cholo Escapes ,12. Zombie Targets ,13. Stealing Dead Reckoning ,14. Meeting Kaufman ,15. Leaving Mouse ,16. Team into City ,17. Looking for Ammo ,18. Shoot Manolete ,19. Driving to Drop Off ,20. Zombie on the River Bank ,21. Surface ,22. City Battle ,23. Overcome Cholo ,24. Back to the City ,25. Cholo Bitten ,26. The Battle Continues ,27. Mercy Killing ,28. Zombies Enter Mall ,29. Mall Slaughter ,30. Dead Reckoning Under Siege ,31. Get Away ,32. You Have No Right! ,33. Gasoline ,34. The Massacre ,35. Now We Can Go ,36. To Canada(12.5.2011)

Škoda za slabý dej. Problém je v samotnom scénári. Vizuálna stránka a prevedenie je však supeeer. Zdá sa mi, že filmy so zombie námetom bere každý producent a režisér s ľahkou váhou, kde charaktery hrajú len lovcov a obete. Čo tak pridať trocha psychológie? Plus slušný rozpočet, a mohlo by to byť niečo výnimočné. Niečo, čo by dokázalo, že zombie žáner môže súťažiť aj v lige A. Filmu Dawn of the dead sa to podarilo. Bude jediným? Napäto čakám... Land of the Dead ním nebol.(5.5.2009)

Romero ja klasik, ne-li zakladatel žánru. To mu dává určité právo na tento žánr různě improvizovat. A vskutku, tenhle film je netradiční zombíkárna. Nabízí to co žádný podbný film předtím. Začátek je opravdu slibný, ale bohužel se ke konci film vyvine jen ve vysokorozpočtové béčko s prvky komedie. Headshoty zombíků jsou opravdu zábavné, zombíci jsou fešáci k pohledání, prostě nenáročná solidní zábava.(26.11.2006)

Tak Romero po dlouhy dobe vlit zas mezi zombiky a povedlo se mu to dost dobre. Film ma jen tri problemy, prvni, kterej vadi nejmin, je pribeh, je to v podstate o nicem. Pak to jsou masky zombiku, nektery jsou fajn, ale nektery pusobi dost gumove a proste uz sem videl lepsi. A ted treti a nejvetsi problem. Romero mel asi pocit, ze musi zmodernizovat. Behaci zombici tu uz byly, takze na to se nastesti vysral a misto toho jim dal "inteligenci". Coz by zas tak nevadilo, kdyby to neprehnal a neudelal je moc chytry, v cele s cernym pumparem, kterej ma masku vylozene odflaklou a desne me sral. Jinak vetsinu casu se tu nekdo rube, takze kazdou chvily litaj vzduchem koncetiny, litry krve a vnitrnosti a je to spravna prasarna. Co se tyce hercu, nejvic fajn je John Leguizamo, Hopper neni spatnej, ale potreboval by vic prostoru a Asia je sexy, ale nic tu v podstate nedela. Naka revoluce v zanru se sice nekona, ale podivana to je slusna.(12.8.2007)

Sákra...co říct? Romero holt umí a ne nadarmo se mu říká otec zombíků :) Je to správně brutální (tedy alespoň režisérská verze je celkem dost brutální) a správně atmosférické. Herci se svých rolí ujali naprosto perfektně a teď k zombákům, hodně se mi líbil Romerův nápad s "učením" ... navíc po celou dobu jsem s nimi tak nějak sympatizoval a bylo mi jich i líto :) Vypadá to, že se blýská na lepší časy.(26.11.2005)

• - Hlas režiséra George A. Romera je možné slyšet při loutkovém představení pro děti, kde namluvil lidskou loutku. (Mr.Hudson)

• - Film se měl původně jmenovat „Dead Reckoning“, ale producenti si to potom rozmysleli, neboť stejný název má klasický noirový film s Humphreym Bogartem z roku 1947. Další potenciální názvy byly „Dead City“, „Twilight of the Dead“ a „Night of the Living Dead: Dead Reckoning“. (imro)

• - Premiéra filmu proběhla v kině Byham, dříve Fulton, kde měl v roce 1968 premiéru snímek Noc oživlých mrtvol (1968). (Mr.Hudson)