Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu

(TV film)
  • USA The Librarian: Quest for the Spear (více)

Třicetiletý vědec, “profesionální student” Flynn Carsen (Noah Wyle) získal dvaadvacet akademických titulů  a další studium mu bylo odepřeno. Tajuplný muž ho najme na volné místo knihovníka Metropolitní veřejné knihovny, kde mu svěřili sbírku legendárních historických artefaktů, mezi nimiž nechybí Svatý Grál. Krátce po jeho nástupu členové zlověstného Hadího bratrstva ukradnou část Kopí osudu, kterou římský voják Longinus bodl ukřižovaného Krista. Flynn si uvědomí, že pokud by získali ještě další dvě části artefaktu, stali by se podle legendy neporazitelnými a mohli by ovládnout a zničit celý svět. Vědec proto musí odložit brýle, vstát od stolu a pokusit se získat artefakt zpět, pokud možno celý, i se zbývajícími částmi. Jeho jediným pomocníkem je odvážná a atraktivní kolegyně Nicole Noonová (Sonya Walgerová), jeho jedinými zbraněmi jsou vědomosti, bystrá mysl a kniha psaná dosud nepřeložených jazykem. (JOJ Cinema)

Xavi6

Připomíná mi to hodně špatnou Laru Croft, která nedokázala naplnit svůj potenciál, tak jako samotný Flynn. Lze jednoduše poznat, že si celou tu dobu hraje na hloupější verzi Indiana Jonese, ale vůbec se mu nedaří ho alespoň napodobit. Je to jednoduchý propadák, na který se sice dá dívat, ale ničím nezaujme, ()

J*A*M*A*L

Další dobrodruh hrdina v dost slušném dobrodružném filmu.Film jsem už párkrát viděl a moc se mi to líbilo.Pořádná porce adrenalinu a boj o život při hledání kopí osudu a z toho se stává bezvadnej dobrodružnej film.89% ()

Asmodin

Flynn Carsen je zajímavější než Indiana Jones, ale Indy je klasika. Film trochu připomíná seriál Lovce pokladů než o něco vážnější Laru Croft. ()

Jayem

Čo tu azda najviac bije do očí sú za 1, tie mizerné efekty a scény natáčané na zelenom pozadí 2, neskutočne trápny Noah Wyle 3, dôchodca, ktorý pobije sám bandu zločincou a vie dokonca chodiť cez stenu 4, nahroršia paródia na Kill Bill. A aby som nebol taký negativista jedno má to aj jedno plus Kelly Hu. ()

Cement73

Blbina... Ani dostatočne vtipné, ani dostatočne dobrodružné. Štylizácia na Indiana Jonesa filmu rozhodne nepomôže. Divím sa že Kyle taku rolu vobec zobral. ()

sona123

Indy byl jen jeden. A potom, všechny ty Mumie a Šifry a kdovíco, to jsou prostě hodně špatně nastavované kaše, byť by i byly míněny jako parodie...Ale asi to má své příznivce, např. mého syna, takže hodnotím na můj vkus poměrně vstřícně...a taky, Noaha jsem měla ráda už z Pohotovosti. ()

Angie91

Jedniča je prostě klasika... a je to jeden z filmů, který se vám neomrzí... takže jestli nevíte co s načatým večerem, určitě si tento film pusťte... stojí za to. ()

bobstock

Céčkovej Indiana jak vyšitej. Pokud máte rádi ňoumu Noaha Wyleho, kterej se k pokladu dostal opravdu omylem a jste nenároční televizní strávníci, je to váš film. Pro ostatní mastné heteráky je tu ještě spocená Sonya Walger, které se divím, že své vnady nedokázala v holyúdu prodat lépe. 30% ()

Greg25

Ano, možná je to podle někoho trochu moc – čtyři hvězdičky, ale já se příjemně bavila, navíc Flynn Carsen nabízí zábavu ve stylu Indiana Jones jen v trochu jiném modernějším hávu a s hlavním hrdinou (ano, Noah Wyle umí opravdu hrát jak už dlouho tvrdím), který má stejně velké charisma a potenciál jako Harrison Ford v prvních třech dílech Indiana Jonese. Ano, kde film bere inspiraci je už od prvního záběru zřejmé, ale dělá to setsakramentsky dobře, vtipně, zábavně a svým způsobem originálně, což ho odlišuje od tolika jiných filmů jež kopírují Indyho. Výborná dobrodružná zábava. 90% ()

Jiu

Napriek dosť drzému vykrádaniu Indianu Jonesa, klišoidným hláškam a fakt otrasnej hudbe je to celkom zaujímavý a pozerateľný dobrodružný film, pri ktorom som sa ani na chvíľu nenudil. ()

Harpy

nič extra to veru nie je, išlo to v telke tak som to pozrela ale že by ma to nejako chytilo za srdce tak to ani zdaľeka....trošku blbý pokus o mladšiu napodobeninu indiana jonesa aj keď pozerateľné to bolo, osobne som fanúšikom týchto dobrodružných/akčných atď vecí, no je to čistá oddychovka od ktorej určite veľa nečakajte.... ()

kubyno odpad!

Ou sorry, ale zkazilo mi to večeři... Skoro. Nechtěl jsem hodnotit něco, co jsem viděl na půl oka, ale tohle se prostě nedalo, možná jsem se na to nepodíval z toho správného úhlu pohledu, ale s parodií tohle nemělo nic společného. Hnus, který, když by zrovna nezkazil náladu, by na odpad asi úplně nebyl, tam mám povětšinou jinou filmovou (nebo českou, seriálovou) kategorii, ale hold když zkazí... ()

Mortemiss odpad!

Jinými slovy parodie na Indiana Jonese. Na hlavním obalu této sračky by mělo stát upzornění, že film je vysoce morbidní! Takovou slabomyslnou prkotinu jsem už dlouho neviděla. Smála jsem se pouze těm suchým kecům, rádoby chytrým. V hlavní roli debil a kráva. Co více dodat? Film na vlastní riziko! ()

lardko

Sice to není jako Indiana Jones , i když si na tento film možná hraje , ale taky si myslím že tento film má něco málo do sebe. Film s lehkým humorem , a i nějakým tým dobrodružstvím. Dvojka a trojka je o něco horší. ()