Reklama

Reklama

Obchoďák Sedmé nebe

(seriál)
  • Česko Obchoďák (více)
Trailer
USA, (2015–2021), 40 h 38 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Justin Spitzer

Hudba:

Mateo Messina

Hrají:

America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Mark McKinney, Nichole Sakura, Jon Barinholtz, Kaliko Kauahi, Johnny Pemberton (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(113)

Zajímá vás, co všechno se dá prožít v hypermarketu? V seriálu Obchoďák Sedmé nebe zjistíte, že se zde ukrývá svět plný vzrušení, humoru a hlubokých lidských vztahů. Ocitnete se v samém srdci dění, kde se proplétají osudy zaměstnanců, zákazníků i náhodných kolemjdoucích. Prožijte radosti i strasti obyčejných lidí, kteří dělají neobyčejné věci. Uvidíte, že každý den v obchoďáku je nečekaný a neopakovatelný... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Merkin 

všechny recenze uživatele

Nemáte čas na zdlouhavé filmy, epické seriály? Chcete si zlepšit náladu? Zasmát se, uvolnit se? Welcome to Cloud9! Celých 6 sérií si drží relativně vysokou laťku humoru, k nízkým vtípkům klesají jen občas a postavy jsou všechny tak nějak mile poťouchlé. Asi nejlepší sitcom po Ajťácích. Black Books a BBT, který rozhodně budu zapínat, když si budu chtít zlepšit náladu. ()

Socrates 

všechny recenze uživatele

Když jsem zavadil o pár epizod první série, ani mě nenapadlo, že bych byl schopen to dokoukat kompletně. Respektive jsem to kategoricky odmítal. Ale stalo se. Vždycky, když v práci nebylo čím vyplnit volný chvíle nebo nebylo dost času na film, popřípadě když jsem potřeboval uklidnit po dobře zvoleným horroru, sáhl jsem po týhle oddychovce. A ve finále není čeho litovat. Prostředí supermarketu je minimálně známý snad všem a nakouknout do zákulisí konkrétně tohohle, na weird staff výjimečnýho (i když v reálu to třeba nebude taková odchylka) obchoďáku a bavit se nekonečným hašteřením zaměstnanců nebo řešením absurdních situací v jejich podání, je, řekl bych, až osvobozující. A nejvíc jsem si to užíval ve třetí, čtvrtý a šestý (tam hlavně díky absenci Amy) sérii. Savage! (S6 E9). ()

Reklama

kockodan 

všechny recenze uživatele

To jako vážně? Tohle že je (bylo) v červených??? A na rotten atakuje 90% - 100%??? Já asi nejsem normální, ale tohle je prostě nepochopitelné, jak se taková trapná a nudná sračka může líbit tolika lidem. Já byl po čtyřech dílech totálně znechucen nanicovatostí jak postav, děje a zápletek, tak i hereckých výkonů. Za tohle bych Americe Ferrera toho jejího Oscara, nebo co to dostala, okamžitě odebral!!! Navíc mi připomíná dikcí, hlasem, předkusem a výzorem náramně tu socanskou megeru Alexandru Ocasio-Cortez, což taky nepomáhá!!! Ani jedna postava netáhne a nevyčnívá, všichni hrají jak ochotníci. Když vezmu podobnou nenáročnou americkou oddechovku točící se okolo malého kolektivu setkávajícího se ve společném zařízení The Cool Kids, tak tam jsou všichni v castu osobnosti, a ti slabší, či přicmrndávači ve vedlejškách jsou taženi a vyvažováni neskutečně vyčnívajícím a celou comedy nesoucím Leslie Jordanem, který když se objeví na scéně, tak už vám cukají koutky ještě než něco řekne. U Superstóru čekáte marně až něco mátožné postavy řeknou, jen abyste zjistili, že měly radši mlčet, páč zde se vtipu či aspoň jen poctivého slapsticku, zkrátka nedočkáte! Zde se asi tvůrci a pisálci původně snažili o deadpan type of comedy, který se ale bohužel jaksi ne a ne povést, a to i na několikátý marný pokus, a vyznívá u těchto nešťastně vybraných protagonistů, jak už jsem napsal výše, nevtipně a ochotnicky. ()

DaUr 

všechny recenze uživatele

1. série - 75 %, 2. série - 80 %, 3. série - 80 %, 4. série - 80 %, 5. série - 75 %, 6. série - 80 %. Nic světoborného ani přehnaně originálního, ale díky sympatickým - a hraničně otravným - postavám slušná jednohubka s parádním finále. “I'd like to meet your mother and shove you back up inside her.” ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tento seriál ma veľmi prekvapil. Čakal som, že ledva dopozerám prvú epizódu a ono sa z toho stala návyková záležitosť. Seriál som začal pozerať kvôli mojej obľúbenej herečke Nichole Bloom. Seriál je zaujímavý hlavne tým, že sa odohráva skoro neustále v jednom americkom supermarkete, kde všetky hlavné postavy pracujú. Skoro každá postava je niečím zaujímavá a svojsky vtipná. Humor je nenútený, čo je vždy plus. Asi každý si tu nájde tú svoju obľúbenú seriálovú postavu. Seriál sa stal populárnym nielen za oceánom, ale aj v mnohých iných krajinách, o čom svedčí fakt, že sme dočkali už piatich sérií. Rozhodne vyskúšajte prvú časť a seriál vás dostane. Za to vám ručím. ()

Galerie (1 441)

Zajímavosti (65)

  • Seriál si svým tématem utahuje z amerického obchodního řetězce Walmart, který je v USA považován za obchod pro nižší třídu zaměstnanců i zákazníků a kde se opravdu vyskytují podivíni, jak je v seriálu často ukazováno, například v epizodě Zákaznické safari (2020). Podle řetězce Walmart byla i zvolena stejná hlavní barva obchoďáku Sedmé nebe, a to modrá. (flyer.nick)

Reklama

Reklama