Kyle XY

• Slovensko Kyle XY
Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2009), 31 h 4 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Michael Suby

Matt Dallas, Marguerite MacIntyre, Bruce Thomas, April Matson, Jean-Luc Bilodeau, Chris Olivero, Kirsten Zien, Jaimie Alexander, Leah Cairns, Chris Gauthier (více)

Série(3) / Epizody(43)

Děj seriálu začíná probuzením nahého chlapce v lese. On sám toho o sobě moc neví, tak se vydá do města, kde je zatčen policií a následně umístěn do nápravného zařízení, odkud se ho ujme pracovnice Nicole Trager (Marguerite MacIntyre). Vezme Kyla (Matt Dallas) domů ke své rodině, která ho přijme. Když se Kyle začne učit základy všeho, co je mu cizí, přijde na to, že má "supermozek"... Matematické úlohy dokáže řešit rychlostí blesku, má super-reflexy, skáče z 5 metrů aniž by se zranil apod. Jak je to možné? (kery-)

cache

Nemozem si pomoct, ale tento serial ma strasne chytil. Hlavna zapletka je neuveritelne putava a napinava, vedlajsie vztahove zapletky su obcas nudne, ale niekedy takisto prinasaju dost napatia. Skoda ze to Markiza zastavila po "mid season", teda po polovici a nedovysielala aspon kompletnu druhu seriu. A velka skoda, ze bol serial v casem ked ho markiza zacala vysielat, oficialne ukonceny a nedotocili ani tretiu seriu, ktora predpokladam konci podobne ako "mid" druhej, teda useknute uprostred a nikdy nedokoncene.. Pevne dufam, ze sa k tomu casom vratia a aspon dokoncia tretiu seriu s nejakym zaverecnym dvojdielom. ()

Mendiiik

První série byla naprosto úžasná a Matt Dallas jako Kyle byl opravu kouzelný. Bohužel, originální nápad se ve druhé sérii změnil na neuvěřitelný paskvil a na 3 sérii jsem se raději ani nepodívala. Myslím si, že tvůrci seriálu by udělali nejlíp, kdyby zůstali pouze u první řady, kterou bych já osobně hodnotila na 5 hvězdiček. ()

klinkos

Tenhle serial je prostě BOMBA... Asi nejlepší serial který jsem kdy viděl.... Rozhodně nejlepší soundtrack.... A ty emoce co vám to přivodí.... Všem doporučuji jenom vás pak bude pěkně s..t že to ukončily v půlce třetí serie... ()

cameroncz

Na první serii se nejvíce promítl nízký rozpočet, na technickém zpracování je to opravdu znát. Co ale vadí na zpracování dobíhá Kyle XY na příběhu, který vás táhne dopředu, a pokud se prokousáte přes ne zcela dokonalou první serii, čeká vás neuvěřitelně dobrý seriál. Druhá série měla zcela jistě vyšší rozpočet a je to znát, už to nepůsobí tak prázdně a "amatérsky". Náměty vedlejších dějů se sice recyklují a nejednou si říkáte, že zde již něco podobného bylo, ale příběhová linie je originální a je radost sledoval, jak se postava Kayla a ostatní vyvíjí. Za mě 90%, 4. serie by vůbec nevadila, protože konec 3. spíše vypadal, že museli během jednoho dílu vše utnout a konec je hodně otevřený a je jen na divákovy, aby si domyslel pokračování. ()

sadsammy

Topovej serial, který jsem videla asi pred 10 lety a furt si vsechno pamatuju. Velmi dobrej pribeh, velmi dobra hra hercu a celkem fajnova prace celeho tymu. ()