Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

bubblebobble

Tento film ma fakt naštval pretože absolútne nevyužil potenciál, ktorý mal. Nebojím sa povadať, že mal dokonca potenciál stať sa kultový. Ale prd... nič také sa nestalo. Jednotlivé príbehy sú zaujímavé a atmosféra miestami funguje no vždy sa to musí pokašlať nejakým 100x videným americkým vtípkom, aby sa zase aj tí menej rozumovo obdarení nezačali nudiť. V skratke: celý čas som mal pocit, že tvorcovia majú zviazané ruky a keď to už už naberalo grády, tak im po nich pekne niekto klepol. Sklamanie. ()

Kingjiri

Komediální horor s fajnovou filmařinou i hercema, kterýmu ale příliš nesvědčí stylizace do povídkovýho bijáku. Snaha příběh vzájemně propojit byla sympatická, jenže bohužel výsledek příliš komplexně ani přehledně nepůsobí. Když už chtěli tvůrci mermomocí točit povídky, měli je nakroutit naprosto separátně (přidat do nich třeba nějakej jednotící prvek) a neskákat v čase navíc ještě z jedný povídky do druhý. Lehce infantilní hlavní padouch s pytlem na hlavě mě taky moc nenadchnul. Atmosféra nebo napětí se dostavěj maximálně v lehce nadprůměrný úrovni. A lepší průměr je vlastně celej biják, ačkoliv měl určtiě na víc, tři silnější hvězdy. ()

Mitopus

Příjemně mrazivá sbírka vzájemně propletených halloweenovských předměstských legend, která vás dostane do té správné nálady v předvečer svátku všech svatých. Škoda, že původní evropská tradice se dnes zachovala už jen v anglosaských zemích a zbytku zbyla jen ta decentní (ač nijak méně důležitá) část. ()

MeaCulpa

Musím filmu přiznat originalitu, ale jeho hru jsem nebyl schopen (nebo ochoten) příjmout. Některé sekvence byly zajímavé především ta s Brianem Coxem, ale tu úplně zazdí odhalení vetřelce. Pro fanoušky žánru originální odkazové zpestření, pro ostatní velký WTF ()

Alexandre

Od Halloweenské noci jsem toho čekal víc. Každopádně velmi chválím halloweenské prostředí, atmosféru, hudbu a sympatické obsazení, ale záporných vlastností má film víc. Nelíbilo se mi rozdělení na několik částí, přičemž ani jedna nebyla dotažená do konce. Mimo to nám tenhle "horor" strká před oči vše, co mu přijde do cesty, takže místy je to neuvěřitelně přeplácané a některé zajímavě vypadající chvíle kazí naprosto nudný děj. Nebylo to zas až tak špatné, ale mohlo to být lepší. Mohlo a mělo! Takhle je to u mě za pouhých 45%. ()

Petulka88

Pro mě velké zklamání. Naprosto nesmyslná hororová spatlanina bez hlavy a paty. Ta jedna hvězdičká je za pár smačných bab a písničku od Mansona. Jinak katastrofa. ()

Shaddy1

Slátanina několika filmů dohromady, kde děj postrádá jakokoliv logiku, ale v tom to právě je. Pokud máte rádi dýně, koukněte raději na Otravný pomeranč, který pobaví mnohem víc. Dvě hvězdy dávám za atmosféru a za uříznutou hlavu zrzavého tlouštíka, který papal moc čokolády. ()

Polnoch

Len veľmi slabé náznaky hororu a ešte slabšie čo sa týka komédie. Bola tu snaha o prelínanie nejakých viacerých príbehov, ale ani jeden nebol rozvinutý a keď už konečne bolo bádať nejaký ten prienik, tak zrazu film skončil. Určite to ale malo potenciál, niektoré scény boli skutočne pôsobivé, no z celkového hľadiska len veľmi priemerná záležitosť. ()

Veronica27

Celé období Halloweenu se mi strašně líbí. Podzimní padající listí, vyřezávané dýně a všechny ty masky kolem.Tak nějak to působilo celkem příjemně. ()

Sammy.Boy

Oslava nejděsivější noci v roce v pekelně zábavném strašidelném balení s chutí sladkých cukrátek máčených v krvi. ()

huligang

S odretymi usami to na 4 ma.Komdia s prvkami hororu, ktora zarucene pobavi, pochybujem ze vystrasi,ale uputa vas atmosferou.Skoda absencie hlbsej ducharciny. ()

BigFishPop

Film, ktorý vo mne po jeho vzhliadnutí nádherne postupne dozrieval - a to sa mi stáva ozaj výnimočne. Možno by som mal pridať ešte piatu hviezdu. Prípadná druhá projekcia o tom rozhodne. ()

DjMetal

Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menov a Superman sa vracia) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spolu-autor X2 a Superman sa vracia). Neviem preco,ale je to totalne cudny horor, teda ani nie horor,som sa vobec nebal. Najlepsi bol aj tak skoro koniec s tym deckom. Tolkí ludia tam zabijaju,potom aj netvory a to a to...take cudne.vsetko na jednu hromadku a vsetko sa udeje za jednu noc. Take cosi ako film Skurvena noc. No da sa na to pozriet,je to v pohode,ale vravim.take cudne :D:D:D....´´Zabijakom lovu zdar´´ ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou