poster

Mumie: Hrob Dračího císaře

 • USA

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

 • Německo

  Die Mumie: Das Grabmal des Drachenkaisers

 • Slovensko

  Múmia: Hrob dračieho cisára

 • Nizozemsko

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

 • Velká Británie

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Čína / Německo / Kanada, 2008, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *

  Mummy: The Tomb of the Rob Cohen. Dotaz a jedna z mála vtipných hlášek filmu:"Should I quit drinking?“ jako by vypadl z úst režiséra této nezdařilé exhumace. Protivný synek Alex s minimem zděděného charismatu a ubíjející scény rodinných rozmluv vám položí na víčka pytle cementu. Prošedivělý vlkodlak z Van Helsinga, co odjel na důchod do hor vydávat se za Yettiho a Jet-Li, měnící se v hopsajícího prasopsa vám je zamáčknou definitivně. Peru? Prosím už ne. Mějte úctu k mrtvým..(22.1.2009)

 • Superpero
  **

  Pokud chcete vidět Jeta Li mutujícího v jakéhosi prasonosorožce, koukněte se na tento film. Pokud chcete vidět Yettiho, koukněte se na tento film. Jestli nechcete vidět ani jedno ze zmiňovaných, tak koukat na tento film je zcela zbytečné. Je to totiž překvapivě dost špatný film. P.S. Brendan Fraser je borec. (myšleno zcela upřímně). 50%(1.9.2008)

 • Skejpr
  **

  Triky bombastické, Fraser sem tam zahláškuje, jinak ale absolutní kravina. Scénář na zabití, Maria Bello na zeblití (nebo obráceně? Teď vám nevím...), John Hannah je těžce nesnesitelný a Jet je absolutně nevyužit. Dějově silně přeplácané a i když Cohen zvládá závěrečnou bitevní scénu, akční honičku i kontaktní souboje zabíjí roztřesenými nepřehlednými detaily a debilním střihem... Nicméně stále VÝRAZNĚ lepší, než Mumie se vrací...(29.7.2008)

 • johnn333
  **

  Pojem "vykrádání cizích zdrojů" zde dostává nový rozměr. Tvůrci dávají vale jakékoli originalitě a raději si zcela bezostyšně půjčují klíčové motivy jak z Indyho, tak z Pána prstenů.___Je až úsměvné, jak se všichni zúčastnění snaží, aby divák držel postavám palce, při soubojích trnul nad jejich osudem nebo se dojímal nad rodinnou krizí. U třetí Mumie to ale nejde. Rick O´Connell prostě není cynický sympaťák typu Indiana Jonese a jeho dobrodružství postrádají přidanou hodnotu (resp. vyrábějí se jen a pouze pro peníze). Když pak jedna z postav pronese něco ve smyslu: "Nedokážu si představit svět bez Ricka O´Connela", zní to přinejmenším trapně, nepatřičně a kýžený efekt se alespoň u mě nedostavuje.___Co vlastně pochválit? Skoro nic. Herci hrají na půl plynu, zmíněná rodinná krize je vystavěna až neskutečně primitivně, hlášky Johna Hannaha absolutně pohřbívá český dabing. Bavili mě yettiové (a i celá bitka v Himalájích) a Maria Bello.___S filmem postaveným jen na tricích ještě nikdy nikdo neuspěl. A mumie v Peru raději nechte dále hnít... 40%(1.8.2008)

 • Djkoma
  **

  Co napsat? Usnul jsem... a teď trochu podrobněji. Hodně řečí, ale skutek utekl. Je to škoda, protože potenciál tu byl vždy a Brendan Fraser, i se svou novou (a více sexy) manželkou, stále představuje šanci na zajímavé dobrodružství. Bohužel rychlokvaška stylu Hrobu Dračího císaře je smutný důkaz snahy vydělat a nic víc. Rob Cohen měl šanci znovu nastartovat svou kariéru a dovolit Mumii, aby se vrátila ve čtvrtém pokračování. Nikdy tu zatím nebyl tak skvělý záporák jako je Jet Li, ale co s ním provedli "poučení scénáristé " z dvojky? Každý kritizoval Rockova záporáka, kterého v závěru digitální zrůdnost Hollywoodu poslala do filmových pekel. Tentokrát to potkalo Jeta Li, který většinu filmu stráví ve stavu digitálním.... Dočkáme se někdy pořádného záporáka, který nebude z nul a jedniček po většinu filmu a budete mu aspoň trochu věřit? Mumie má hodně digitální efektů, které nejsou kvalitní, ale jejich kvantita až zarazí (sakra, proč???). Je to smutné, že i scénář je ve stylu "musíme sem, pak sem, teď sem a je konec....". Inovace nulová, snad kromě Marie Bello, která na místo inteligentní naivky Rachel Weisz představuje svoji vizi sexy, úspěšné a dravé manželky oblíbeného Ricka O´Connella. Brendan Fraser odvádí svůj klasický výkon a ostatní jsou prostě jen "ti ostatní". Toto pokračování je honbou za penězmi, která nevyšla na plné čáře... Třeba se uvidíme za rok dva v Peru ...(2.9.2008)

 • - Aby mohla Michelle Yeoh (Zi Yuan) vierohodne povedať prekliatie v sanskrte, tvorcovia si objednali služby jedného z mála ľudí, ktorý dokáže touto rečou naozaj rozprávať. (Greenpeacak)

 • - Přibližně po hodině filmu, kdy Alex O'Connell (Luke Ford) vylézá z pod kočáru, je vidět, že má špinavou a roztrženou košili, avšak hned při dalším záběru přibližně o dvě vteřiny později má košili čistě bílou. Poté při honičce na kočáře už ji má opět špinavou a děravou. (Syna.1990)

 • - Vo filme vidno viacero ohňostrojov, ktoré pripravovali čínski odborníci. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace