Hvězdně obsazené biografické drama The Fighter v hlavních rolích s Markem Wahlbergem a Christianem Balem vypráví skutečný příběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy. V jeho rockyovské cestě jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost. (oficiální text distributora)

miromir

Miluju filmy o boxu, tudiz sem se dlouho na tento film tesil, herci odvedli kvalitni praci ale samotny dej mne moc nechytnul, bylo to celkem dosti roztahane a na muj vkus hodne kecu o nicem a malo zapasu, a kdyz jsem u samotneho zapasu, tak nic moc, rezie ani strih za moc nestaly, i kdyz ke konci to celkem dobre gradovalo citim mirne zklamani. ()

snupko13

Aj keď nie som fanúšikom boxu, čo sa filmových boxerských prevedení týka, videl som "Rockyov". No tento film možno ani nebol tak o boxe a víťazstvách. Možno skôr o tom, že ak všetci ťahajú za jeden koniec lana, dá sa dokázať všetko a všetko zlé je vždy aj na niečo dobré. Výkon Wahlberga mi pripadal trochu zakríknutý na to, že sa na túto rolu chystal niekoľko rokov(žeby len fyzicky?), ale možno skutočný M.Ward bol taký. Neviem. Bale mi asi ako každému vyrazil dych svojou presvedčivosťou a prirodzenosťou, až som začal rozmýšľať, kde sa ten crack dá u nás zohnať. :))) ()

ragtime

Film akých som videl minimálne tucet. Čo ho robí niečím viac? Herci. V tomto prípade hlavne Christian Bale, ktorý bol neskutočný. Neskutočný. ()

xion

Film prezentovaný jako příběh mladšího z dvou bratrů, který se snaží získat boxerský titul. Neuvěřitelné na tom celém ovšem je, že po zhlednutí The Figther jsem díky naprosto úžasnému hereckému výkonu Christiana Balea nabyl pocitu, že celý film je vlastně o postavě, kterou ztvárnil právě on. Film je dobrý, spíše nadprůměrný, není perfektní, ale za ztvárnění Dickieho Eklunda Cristianem Balem prostě musím dát plné hodnocení. ()

wetrix

Bale jako kokainový magor je famózní. Jsou to 2 filmy v jednom a na rozdíl od Těžké váhy daleko daleko lepší. ()

pace

Tak tohle byla hodně těžká látka, Christian Bale si zaslouží jednu velkou podtrženou...jediné, co mi kazilo celý zážitek byla matka, ta znepříjemňovala život celé rodině a přenesla to bohužel i na mou osobu. Jinak skvělá podívaná. ()

anillvap

Teda... Já bych tam Ch. Baleho snad ani nepoznala. Strhující výkony, příběh s jedním cílem, kde nic není černobílé a chytí za srdce. Napjatě jsem sledovala všechny zápasy, a to nejsem fanda boxerského ringu. Byla jsem překvapena chytlavostí a do jisté míry i ohromena. Kvalitní podívaná. ()

zekon

Začátek byl hrozný, jenže trval moc dlouho. Kamera mě přišla otřesná, jak od amatéra co to drží v ruce poprvé. Bohužel jsem se nudil. Sice je to dle skutečnosti, ale až moc tam bylo vidět jak mají všichni nadívaného Rockyho. Celkem nuda a mě Wahlberg jako boxer rozhodně nepřesvědčil. ()

RoyBatty444

Pocity z filmu sú dosť silné a dopomáhala tomu tá správna atmosféra, ktorú si zachovával počas celej stopáže. Výborné herecké výkony tomu dopomáhali asi najviac. O box sa normálne moc nezaujímam a preto som mohol tŕpnuť ako tie zápasy skončia. Nie že by to bolo primárne o boxe. Čo my trochu vadilo bol ten dramatický zvrat v Dickovom (Christian Bale) chovaní (zdalo sa mi ako by ho trochu zidealizovali pre film). Aj keď je film celý čas našliapnutý hluché miesta sa nájdu a nie celý čas som sa cítil vtiahnutý do deja. Možno ten balans medzi výnimočnými výkonmi a tými slabšími bol moc náročný na vyváženie. ()

hiroito

Moji dva oblíbení herci v jednom životopisném sportovním filmu je pro mě pozvánka na pěkný večer. A opravdu to byl pěkný večer. ()

fořtajs

Bale s Wahlbergem v super kondici - Marky Mark ve fyzické a Americký Psychouš v té herecké... a Melissa Leo na pěst, nejlépe bez boxerských palčáků (tedy, pokud bych na ni stačil)... ()

teseth

Tohle sociální drama mě docela posadilo na zadek. Ani né tak pošahanou matkou nebo sebevražedně škaredýma sestrama, ale starší bratr Bale byl naprosto luxusní! Pokaždé když se objeví v záběru si svoji pózu naprosto užívá a vyhrává si s ní až dokonce. Škoda, že Wahlberg je tak strnulý a nevýrazný, protože pokud by on byl v některých pózách víc průžnější tak by tento film byl o tři třídy výš. ()

h.madlenka

Průměrný film, který vás možná přiměje fandit na pár minut boxu, ale za pár dní už si na něj ani nevzpomenete. Obyčejní Američani z malého města, nadužívání slova fuck. Sjetý Christian Bale, který hraje vážně dobře (ale stejně si myslím, že hrál i líp). A překvapivě dobrý Mark Wahlberg, u kterého je super, že vůbec hraje, ale takhle ve formě jsem ho asi neviděla (ale přesto má po většinu filmu jenom známý výraz pozor-ukrutně-se-soustředím). Nějak mi ale nejde do hlavy, kde se Fighter vzal v oscarových nominacích na nejlepší film. ()

Tomulka

Naprosto famozní výkon Bale a celkem povedený výkon Wahlberga film pozvihují na opravdu dobré dílo. Také filmu velmi prospělo, že je natočený spíše jako dokument také kamerou je tato rovina podpořena. ()

nydahl

Pro me velice mile prekvapeni a dalsi film z prostredi ringu , kde jsem narazil na neco co jsem necekal.Jedine co bych vytknul (i kdyz to je fakt jen detail , protoze film neni jen zachycenim skutecneho pribehu boxujiciho borce) je to ze se do filmu neveslo trio famoznich az epickych zapasu Micky Warda s Arthurem Gattim , ktere patri do top10 tohoto sportu.Nicmene tvurci se neomezili na nejakou primitivni druhou pribehovou linku jako je vztah s otcem nebo nejaka love-story , ale na pozadi nam naservirovali bratricka co jede drogovou palbicku a potaci se v bezradne pritomnosti s nikdy neutuchajici touhou se prenaset v case do minulosti - kdy jeste neco znamenal .A prave tady je asi nejvetsi bonus tohoto dilka - muj nijak zvlast oblibeny herec Christian Bale.Role akcnich superhrdinu asi zvlada skvele , ale tohle mu opravdu sedlo a predvedl , ze teda opravdu hrat umi - naprosto skvely vykon.Kdo si precetl zivotni pribeh Micky Warda tak mi da za pravdu , ze tohle je velice dustojne pojeti filmoveho zpracovani sportovniho zivota dle skutecne udalosti.Marky Mark je super a hraje to na co ma a prijde mi , ze je v tom cim dal lepsi a lepsi - ovsem tady trochu ve stinu protoze Bale tam fakt pustil hereckou petelici.Davam 3 hvezdy , coz je v mem prisnem hodnoceni dobry film co musite videt. ()

Christian Bale jako Steve Jobs?

Christian Bale jako Steve Jobs?

23.03.2014

Bale a Cooper v Podrazu pro nové tisíciletí

Bale a Cooper v Podrazu pro nové tisíciletí

10.10.2012

Renner a Cooper plánují velký podraz

Renner a Cooper plánují velký podraz

19.07.2012

Tvůrce oscarového Fightera David O. Russell se nadobro rozhodl pro svůj další projekt. Thriller, jehož původní název zněl American Bullshit, ale nakonec bude přejmenován, opět počítal s Christianem… (více)

Nelítostný mstitel Christian Bale

Nelítostný mstitel Christian Bale