JBMAVERICK

Nechápu jak jsem tenhle film mohl do teď jen tak přecházet. Pojem "strhující příběh" tady nabývá významu a já u něho nedýchal do posledních titulků. Nejlepší sportovní film co jsem zatím viděl a že mam Rockyho fakt rád. ()

KafuR

Uznávám, že pokud by autoři chtěli v rámci žánru přijít s něčím novým, museli by nechat vyhrát rozhodčího anebo některého z těch namakaných borců poslušně se klátících k zemi, už jenom když se Tommy podrbával za uchem, ale zakončit to zrovna tak, aby byli dojati úplně všichni? Jedny dojme naservírovaný konec a druzí budou "dojati" proto, že vyhrát měl přece ten druhý! Mimo toto laciné pozlátko se ale jedná o sugestivní a herecky přesvědčivý snímek, kterého se nemusí bát ani ti, kteří by v nutnosti zápasení zvolili důstojnější formu sebevraždy. ()

Cipinho88

Wow...Ačkoli nemám příliš v lásce filmy o bojových sportech, tento řadím jednoznačně k nejlepším, které kdy vznikly. Je sice plný klišé, ale jeho emocionální přesah se vám dostane pod kůži. Také výkony herců jsou na vysoké úrovni. Za mě především Tom Hardy, který je pro takové role jako stvořený. Už jen jeho pohled a měl bych hovno v trenkách. ()

Critic

Jeden bratr bojuje ze vzteku proti všem kteří ho kdy podrazili (otec, bratr, US army), druhý naopak pro dobro své nové rodiny. Je tam cítit malinko nějaká ta kýčovitost, ale stejně mě ten film pohltil jako málokterý. 95% ()

Plechpetr

Tisíckrát ochraný příběh. Není tu nic nového co jsme ještě neviděli v podobném filmu. Prostě bum bum (a ani to není dobrý) a nic z toho. Bráchové si daj do držky a je to. Nechápu jak zdejší hodnocení, tak celosvětový boom. Za mě dost slabé. ()

tomik99

Turnaj, pár zápasů, jeden otec, dva bratři proti sobě. Jeden chce za výhru splatit hypotéku, druhý darovat peníze rodině svému nejlepšímu kamarádovi. Příběh jednoduchý jako facka a ve chvíli, kdy bylo odhaleno, že dvě hlavní postavy jsou bratři, bylo asi všem jasné, že se spolu utkají ve finále turnaje. Nicméně Gavin O’Connor zkrátka umí napínat i ve chvílích, kdy známe výsledek. Daří se mu to po celou dobu filmu a to dělá z Warriora skvělé dílo. Ve finále se jedná o velice silný film, u kterého se lehce tají dech. Senzační. ()

tranquill

"Klec je tvůj domov!" Ano, jsem stará škola "vyrostlá" na Krvavém sportu a MMA mi nic neříká. Ano, Tommy vypadal jako Rus mnohem víc než Koba. A ano, bylo to režijně a především kamerově parádně zvládnuto a ta bratrská láska mne dostala ;-) ()

Dienzenhofer

Životní role Nicka Nolta, Joela Edgertona a Toma Hardyho. Nejlepší Film Gavina OConnora a možná i nejlepší sportovní film. K filmu nemám prakticky co dodat, sportovní drama která vás chytí a nepustí. ()

kondor77

Sociální drama v konfrontaci s MMA prostředím. Závěrečná bitka solidní, ale to čekání na ni mě stálo dvě hvězdičky. ()

sonoluca

Jeden z filmů roku - ani omylem! O'Connor si ukousnul hodně a hrozně moc by chtěl, aby 'Warrior' byl něco víc, než ve výsledku je - béčko říznuté komorním rodinným dramatem Dvě naprosto rozdílné poloviny, které spolu dohromady moc nefungují - první polovina horšího 'Wrestlera', zakončená turnajem z 'Karate Kid'. Spousta věcí je jen tak nakousnuta jakože aby se něco dělo a dál už se to neřeší - scénáristické berličky, WTF momenty. Na klasické disneyovské sportovní drama je to málo cheesy a na kvaltní drama je to moc rádoby. Celej film v chodu drží hlavně kvalitní herci a také O'Connorova režije akčních scén (větší nápaditost by ovšem neškodila), zbytek už pak zapadá do průměru. ()

zberatel

Atmosfera vtiahla do deja, hudba stupnovala, herecke vykony na oskara a realisticke a prave MMA v klietke... Ked neviete ako inak sa postarat o rodinu, ked nemate na to ziadne peniaze, ak to naozaj nejde inak, chodte do ringu, ked uz tam idete, tak za jasnym cielom VYHRAT... pametaj si jedno, nikto ta neudrie tak silno ako vlastny brat, ale ani nic lepsie nevyzenie rokmi nahromadenu zlost a smutok ako poriadny vyprask ktory je viac ako iba prazdne slovo bez cinu... ()

matt85

Warrior je jako balónek, který se postupně naplňuje vzduchem a nakonec přijde monstrózní výbuch emocí. Gavin O'Connor se může považovat za současného krále sportovních dramat a radil bych mu ať se u nich drží ;-) PS: Nejen, že je Hardy namakaný jako prase, ale hlavně skvěle hraje(možná až oscarově). Klobouk dolů. ()

maniche

Maličko sentimentální, ale na mě to v tomto případě absolutně fungovalo. Hardy, Edgerton i Nolte jsou úplně super. Filmu jsem věřil od prvního traileru a nakonec jsem dostal přesně to, v co jsem doufal. Smutné, že se tahle zápasnická pecka nedostala do našich kin. P.S. Tommy se po odchodu z ringu nechá přejmenovat (víte na koho) a zamíří víte kam. ()

Divian(R)

Asi nedokážu najít ty správné superlativy, abych popsal tenhle film! Pro mě jednoznačný kandidát na Oscara a to mi můžete vyvracet, jak chcete. Toma Hardyho mám už nějaký pátek rád, ale tímhle u mě jeho oblíbenost vzrostla. Přál bych si mít tlačítko na vymazání tohoto filmu z hlavy, abych si ho mohl pokaždé vychutnávat, jako napoprvé. ()

Withree

Možná jsem po přečtení zdejších komentářů čekal více než to, co jsem ve skutečnosti dostal. První polovina filmu je dá se říci nudná a určitě by šla i zkrátit, od samotného začátku turnaje však souboje a samotný příběh graduje, třešničkou na dortu je zápas obou titulních bratrů, nepostrádající hluboké emoce (a perfektně padnoucí píseň), ovšem tak trochu očekávajíc tragičtější konec. Tom Hardy opět předvedl, že se s ním do budoucna musí sakra počítat. A musím souhlasit s ostatními a říct, že Batman bude mít pořádně co dělat, aby s Banem vydržel alespoň jedno kolo. ()

MYRMiD

Co kdyby šla slova nahradit tvrdými údery? Jak by to vypadalo? A co kdybychom k tomu přidali drsný život? Film, který Vás chytne nejen za srdce ale probudí ve Vás duši bojovníka, neboť za každou správnou věc v životě stojí bojovat. Výhra může mít mnoho podob a každý schytá pár tvrdých ran života, protože ty nejtvrdší rány rozdává právě život, ale jenom bojovník se dokáže zvednout. Tom Hardy dostal svou životní roli, jeho podání Tommyho bylo vskutku neuvěřitelné a jestli si celý film myslíte, že hraje jak nejlépe dokáže, tak věřte, že když se na konci filmu spustí skladba "about today" nenajdete pro to už ani ta správná slova. Warrior je pro mě osobním kandidátem na film roku a nejen to, už teď je pro mě novou srdcovou záležitostí. ()

R.A.D.E.K

Emoce, adrenalin a tvrdé rány obdržené nejen soupeři v ringu. To vše vám může nabídnout děj filmu Warrior, který se právem zařadí mezi nejvýznamnější filmové události tohoto roku. Opět se potvrdilo známé přísloví, že nejlepší scénář píše sám život. Pokud navíc máte k dispozici vynikající režii a uvěřitelné herecké výkony, tak se úspěch většinou dostaví. Warrior není filmem prezentujícím směsici bojových sportů na pozadí bratrského konfliktu. Film na mě působil jako signál pro generace žijící v dnešní době i blízké budoucnosti, že i přes finanční potíže, rodinné konflikty nebo ztrátu vlastní identity bychom by měli mít určitou "hranici lidskosti" a zdravého rozumu. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot