Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

Wishkah odpad!

Nudný sitcom, který se snaží rejžovat na harrypotterovské sáze. Akorát že ta škola kde se to odehrává nejsou starobylou atmosférou nasáklé Bradavice, ale téměř obyčejná "hájskůl" v New Yorku, a místo britských teenagerů jsou tu otravné americké rozmazlené dětičky, které se snaží být vtipné před kamerou. Osobně si myslím, že to hůř už dopadnout nemohlo. Je to nudné, trapné, s ošklivými triky a ještě tupějším obsazením. Je to hrůza, ale to není to nejhorší. Nejhorší je, že mladí to mají rádi. A to je ze všeho to nejsmutnější ()

J*A*M*A*L

Dětem a hlavně se to líbí, tak jim to neberu, ale ode mě nečekejte kvalitní a chválihodné hodnocení. Myslím, že slova mohu nechat stranou, všichni snad víte, co mám na mysli a na srdci říct k tomuto seriálu... pokud ovšem trošku znáte můj vkus :-). ()

Kacitr

Občas to jde. Jindy jsou příběhy tak trapné až se na to opravdu nedá koukat. Alex taky po čase začne lézt na nervy. Vždycky se omluví ... pardon pardon - má zaracha - vyřešeno - v dalším díle to samé nanovo. Jde to dokolečka jak na běžícím páse. Mimochodem přijde mi že někdo ze scénáristů má v oblibě sérii Harryho Pottera ... ()

kikka20

Podle mě je to jeden z těch hodnotnějších seriálů disney. Není to nejlepší seriál, ale nejhorší taky ne... ()

lardko

Tak tenhle seriál se podle mě moc nepovedl. Skoro všechny díli jsou nudný jen v nějakým dílu padne dobrá hláška !!!!! ()

Dejvi21

Tohle bylo tak šíleně nudné a nezábavné, že jsem to nebyl schopen mít ani jako kulisu k uklízení a to už je co říct. ()

blazenka

Celkem vtipný seriál, který nabízí Disney Channel. Selena mě prostě baví víc, než ostatní stupidity tohohle kanálu. Fajn 40%. ()

Elbarto08

tři hvězdy jen za sem tam dobrej příběh. Efekty teda na nic, ale on i ten příběh je někdy nesmyslnej a úplně vadnej. Podobnost s HP ani nekomentuju ()

Elyon odpad!

Zlatá Sabrina, mladá čarodějnice. Ale kdybych byla na prvním stupni základky, možná by to bylo i za pět. Sorry. ()

figliar

S veľkou dávkou optimizmu a určitým nadhľadom dokáže tento seriál, spolu aj s Hannou Montanou, príjemne pobaviť. Sympatický herci, vtipné zápletky, výborný český dabing. ()

helloween93

Jeden čas jsem tento seriál sledoval na Disney Channelu. Seriál jednoznačně táhne Selena, ale na druhou stranu na většinu dílů se dá koukat. Sice příběhy nejsou nic moc extra, ale rozhodně to neurazí. Je to jeden z těch lepších seriálů, které dávají na Disney Channelu. ()

Skautka

Bože já se u tohohle seriálu úžasně bavím. A vy co dáváte špatné hodnocení se nemůžete divit, že se vám to nelíbí, když je to točené hlavně pro dětské oči. Děti se na Disney Channel dívají rádi, protože jsou tam seriály a pohádky přesně pro ně. Když už jste z téhle kategorie vyrostli se ku*va nedivte, že se vám to nelíbí a radši se zdržujte komentářů. :D Díky Maxovi jsou díly i výborně vtipné. 5* jak pro všechny herce tak i za některé z vás co namáte rozum :D :D. ()

Scraffy

Jeden z lepších seriálov od Disney Channel. Nie je to nejako prevratné, ale pozerať sa na to dá a na chvíľku to zabaví. ()