Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

RedRose

Pokud nejste cílová skupina a nějakou náhodou se vám to nelíbilo, tak to nehodnoťte... Já mám dětí a těm se to ve své době líbilo hodně. ()

Lennie

No, Hanně Montaně jsem dala odpad!, tohle k tomu nemá tak daleko, ale když se na to dívám, tak apoň nedostávám záchvaty nejvyššího odporu. ()

Mara12

Hvězdička Selena Gomez v seriálu, který parazituje na vlně popularity Harryho Pottera a zneužívá fascinace zejména dětí kouzelným světem. Hlavní hrdinka Alex ráda porušuje nejen zákazy rodičů, ale obecně všechna pravidla, místo toho aby to na konci dílu dotáhla do úplného konce, a vytvořila si image pořádné “bad girl“, uznává svůj prohřešek a přímá ponaučení. Kromě toho se seriál snaží za každou a zdůrazňuji každou cenu pobavit, a vůbec nevadí, že Vám to k smíchu nepřijde. Když k tomu přidáte, že Alex je poměrně nesympatická postava s charakterovými rysy, za které by se ani Arnold Rimmer nemusel stydět (sobeckost, manipulace s ostatními, arogance atd.), a kromě kouzel řeší i teenage problémy, máte z toho jednu z nejhorších věcí, které Disney Channel nabízí. ()

Wooke

Bla bla bla, hovore čo chcete...no jedno celé leto som to hľadel ako divý, pretože ma to bavilo. Jednoduchý humor, a problémy, ktoré len tak niekde nenájdete (čo sa stane, keď vás nechcú anjeli pustiť do baru ?? treba krídla !!!) ()

rafix

Viděl jsem pár dílů a musím podotknout, že se mi to docela líbilo. Tento seriál mě vždy pobaví než codávají na Nově. ()

Roucky

Já nevím jak vy, ale já když mám dlouhou chvíli, tak se na to z nudy fakt docela ráda podívám. Není to zas takový průšvih. ()

BAADRAAM

Velice trapne a stupidni, ale na druhou stranu se na to dobre kouka. A o to prece jde. Hrajou zde hezci herci a hezke herecky, mistama to zasrsi i vtipem. ()

janulin123

Dnešní děti jsou schopné se dívat na Disney chanel klidně celý den a tyhle hoavdiny přímo hltají. Tohle rozhodně není to nejhorší, co diseny channel nabízí, ale stupidní je to narposto dostatečně...MOžná bych dala hvězdičku za to, že jsem schopna bez větší újmy zhlédnout sem tam na návštěvě u mé desetileté sestřenky nějaký ten díl. ()

Holusacek

Rok 2008: V podstatě dobrá zábava,když není co dělat tak zapnu Disney Chanel a právě to je v programu tak se na seriál dívám a bavím se dobře.=65% Rok 2010:Když už se dívám na něco na Disney Chanel ( a to už jen výjimečně ) a je po reklamě Kouzelníci z Waverly,raději to vypnu-nuda. = 15 % Celkově průměr se slabými efekty dobrou první řadou a trapnou poslední řadou.=50% za efekty hvězda dolů. ()

unclejack

Dejová línia , námet a zápletka sú omnoho lepšie než u iných seriálov. Tento teda poctím hviezdičkou , ale vízia kúzelníckej mládeže je totálne od veci... ()

DansteR odpad!

Tohle je síla. Další blbost od Disneyho. Lituju ty děcka co na to čumí, vlasně možná víc lituju jejich rodiče. ()

Fantasy

Kouzla+líná holka=problémy. V případě Alex to platí dvojnásobně, páč používá magii k usnadnění svých povinností, vyřešení problémů s klukama, nebo zpříjemnění nudeného dne. Naneštěstí se ne vždy vše podaří na výbornou a tak musí zasáhnout mladší bratr ňouma, starší bratr chytrolín a otec, dnes již nekouzelník. Problém se jakž takž podaří zamaskovat a Alex dostane zaracha. Až na ty kouzla je to obyčejný popis života teenagerů. Role Alex je Seleně Gomez šitá na tělo, sedne jí a vyloženě se v ní baví, proč taky ne? Alex je pěkná potvora, ale zároveň neváhá pomoci, když vidí, že se někdo trápí. Justin je její pravý opak. Chytrý, trpělivý, sečtělý a Henrie jej přesně tak hraje. Ostatní postavy jim sekundují a snaží se s nimi udržet tempo. Děj není nic moc, v podstatě se všechno točí kolem nešikovnosti Alex, soutěži o kouzelníka rodiny a problémů s klukama. I přesto dávám dvě hvězdy. Oddechovka (občas s přestřelenými) vtipy plní svůj účel -> nic od toho nečekáte a taky nic nedostanete. (Možná kromě občasného záchvatu smíchu.) (hodnoceno po shlédnutí několika dílů, pravděpodobně z každé série) ()

SnOuWeX

Další více trapný než vtipný seriál od Strýčka Disneyho. Ta druhá hvězdička je za Selenu, ano jsem chlap. ()

Kletus

Ze začátku o třídu lepší než většina ostatních pořadů z produkce Disney. Dnes je to ten samej kekel jako zbytek. ()

endymion

Žádná perla moderní zábavy pro děti to tedy není, ale potomkyně to celkem zabaví a já pak můžu v klidu koukat třeba na Walking Dead. ()