Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

divak84

novácký seriál ? s mátonohou ? rofl. dal bych odpad, ale seriál nesleduju, viděl jsem jen pár utržků rádoby vtipných, takže nebudu hodnotit celkově... ()

Junglista

Původně sem hodnotil čtyřma, ale bohužel poslední dobou kvalita dost upadá... některý díly sou dokonalý, některý stojej vyloženě za houby. Na český poměry je to ovšem nadprůměr, o tom neni pochyb. Ale teď (po 48. díle) je bohužel spousta věcí jinak... z Ozzáka dělaj většího tupce než je, z Ivy se stává věčně nasraná dceruška, Saša mě svym věčně stejnym výrazem irituje už jenom svojí přítomností, aspoň že ten Lexa se vyvrbil a je vtipnej víceméně pořád. Uvidíme co bude dál, doufám, že Comeback už níž klesat nebude byla by to škoda. ()

Paity

Dvě hvězdy v podstatě za to, že někdejší šéf Novy Dvořák sáhnul hluboko do kapsy a poslal scénáristy "studovat" do Ameriky a od autora Ženatý se závazky se něco přiučit. Výsledek je pak vidět. To se ale nedá říct, třeba o takových blbostech jako je Helena apod. ()

Tessie

Jeden tvrdí trapárna, druhý považuje Comeback za povedeného průkopníka českého sitcomu. Z mého pohledu je to vynikajícně natočená dvaceti minutová show, plná zesměšňování zažitých klíšé a stereotypů. Rozhodně nemohli vybrat lepšího Ozáka, než Martina Dejdara, který svůj um prodal dokonale. Ve své roli opravdu exceloval. Škoda, že Comeback má jen 62 procent, zaslouží si podle mne více. Rozhodně doporučuji dát tomuhle šanci, zkuste alespoň pár dílů... máte-li rádi humor, bude se vám to líbit. ()

HonzysKISS

Jediný český seriál, který mě baví, hodně baví. Nasmál jsem se u toho několikrát a klidně bych si nějaké díly pustil znovu. Ozzák nikdy jen tak nezklame, a to bych si fakt nepomyslel, že se mně něco takového v Česku bude líbit. Na jednu stranu si myslím, že se to bohužel nebude moc líbit lidem, co poslouchají moderní hudbu, co metal nebo rock vůbec neposlouchají. I když ty poslední díly byly občas divnější, tak stejně mě trochu mrzí, že se další díly netočí. ()

Mafiapau

Premisa první série byl Ozzák co furt jel metal a rock ve světě kde se nad tím každej ošklíbá, a z toho vyústila většina gagů co seriál měl. Ve dvojce si ani nevzpomenu na žádnou scénu s metalem či nějakou co by byla signifikantně dobrá. Jen občas pár riffů na kytaru co tam hodily na mezi střihy. Ve dvojce se jen tak nějak řešej hovadiny a většina humoru plyne z toho, že jsou všichni úplně retardovaní.. kromě Ivy, a částečně Simony a Marcelky. Jen jednu scénu jsem si fakt užil z dvojky co byla badass, a to byl ozzák připravující tu večeři na rande s hasičkou co ho měla v p*či. Tak ta songa na to, a jak tam zaj*bal tu dýmovnici do dřezu. To byla paráda. Asi pujdu znova do jedničky, si vopravit chuť po dvojce. Co se týče uzavření druhé série, tak ten poslední díl byl jeden z nejslabších, možná i nejslabší z celého seriálu. A co se hereckých výkonnů týče, v první sérii to syčelo energií a zápalem herců, a ve dvojce je tu jen spíš odříkávání textu bez pořádného zápalu. Možná tak kromě Jakuba Žáčka který vždy přehrával tak, až to bylo královský. PS. to s tou hasičkou ani nebyla série 2. ()

blues

čekal jsem mnohem větší hrůzu, všechno je sice takové amatérské, v kulisách, ale postupem času tomu přicházím na chuť. Jen mě mrzí, že parádní díl vždycky vystřídá ten slabší ()

Figy

Viděl jsem zatím, jen druhej díl a myslím, že to bylo tak půl na půl, narážky na českou scénu v osmdesátých letech a konfontace s viděním dnešní mládeže mě bavila, stejně jako scénka se Standou Hložkem a Karlem Gottem... vymahači byli trapní, ale jinak to celkem ušlo... doufám, že mě tvůrci nezklamou a ještě to rozjedou! UPDATE : Tak jsem na servru http://tn.cz koukl na pilot a dneska si dal díl třetí... no a mám vcelku dobrý pocit, že se nám tenhle nesmělý pokus o český sitkom ala zahraniční pecky docela slušně rozjíždí... zvyšuju hodnocení na 4* :o) ()

asanakis

Sice z toho čiší troška umělosti a nepřirozenosti, ale najde se zde mnoho vtipných scén a Dejdar jakožto Ozzák je naprosto perfektní. Toto jsem od českého sitcomu vážně nečekal. ()

Haymar

Čekal jsem, že to bude strašný a nezklamalo mě to... Neuvěřitelně přehrávající Matonoha, křečovitej až místy vyloženě trapnej Dejdar a co proboha měly být ty camea Gotta + Vondračočkový?! Jediné pozitivum - a překvapivě vtipná a svěží, je zde pouze "omladina", reprezentovaná mladičkou Kristýnou Leichtovou a Lexou (nebo jak se ten kluk jmenuje) ()

Kevadros

Oproti světu je to sitcomový podprůměr, ale na české poměry...no občas se u toho člověk zasměje (oproti většině ostatních českých seriálů) i na popud tvůrců. ()

Smejky87

Řekl bych, že tento typ "za-každou-cenu-vtipných" seriálů už, chválabohu, leží v propadlišti dějin. Nevím jak někoho může bavit takto nepřirozené a umělé chování postav, které zkazí sebelepší vtip. Mně každopádně ne a v porovnání se zahraniční konkurencí je to opravdová žumpa. ()

Schuldiner

Viděl sem několik dílů a Dejdar mě občas slušně pobaví neboť mám metalovou muziku taky rád... Obě hvězdy dávám jen a jen jemu! ()

MadChick

Nemůžu si pomoct, ale tomuhle paskvilu prostě 3 hvězdy dát musím, po většinu času jde o naprosto průměrnou až podprůměrnou komedii, ale čas od času se scénáristi vytasí se vtipem, který mě odrovná. Navíc jsem si velice oblíbil postavu Sašenky v podání výborné Marie Doležalová. 60% ()

Ondis

Jako blesk z čistého nebe je tenhle seriál. Jednoznačně ční nad všechny novácké srance poslední doby. Je pravda, že mi trvalo alespoň 5 dílů, než jsem se pořádně do "comebacku" vžil, ale ustál jsem začátek a stálo to za to! Z postav mám nejradši Ozzáka a nikdy se třeba nezasměju fórkům Tomáše. Postava Ivy je skvělým oživením! Krasných 70%- pro mě! ()

Foxhound#1

Zezačátku nic moc, ale postupně to nabralo celkem slušnou úroveň a na české, tedy především novácké, poměry je to povedený sitcom. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý