Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Andy11

Ten dlouhovlasej je neuvěřitelně trapnej, nezasmál jsem se za celý díl a na další díl už vážně nemám. Za to si nezaslouží ani jenu židovskou hvězdu. ()

luphick

Tak tohle můžu! Nikdy bych nevěřila, že Nova dokáže i překvapit a naservírovat něco vtipného.. jasně, jsou slabší a silnější díly.. ale který sitcom se s tímhle nepotýká? Strom, vanila, chlebák a Tři ořechy pro Popelu.. Vánoční díl to vždycky zaručeně ukotví (: ()

Naby

Jeden z nejvtipnejsich seriálu v Čechách. Spousta výborných hlásek a neotrelich vtipku. Občas vlastne ukazuje aktualni dění u nas, ale většinou silně ironicky (cizinec leckdy nepochopí). Seriálové postavy jsou výborně vymyšlený. Nad vsema silné převažuje Ozák (mozna by se to tak melo i jmenovat), ale i dalsi postavy převážně ztroskotancu jsou super. Proste pohodová zabava pro každodenní úsměv na tváři. Jen o chlup dosáhlo az na blazenou špici českého seriálového humoru. Tzn. 4,6* ()

plostenka

Podle mě trochu nedoceněný seriál, podle mě má dobře našlápnuto stát se u nás kultovním. Deajdar jako Ozzák nemá opravdu chybu, dvojčata Lexa a Saša jsou taky bezvadní, no a Čtvrtníček jako Horváth to celé završuje. Většina dílů je opravdu bez chyby a slušně pobaví, možná až na pár prvních, které jsou trochu slabší. Podle mě je to opravdu parádní seriál ()

Harris777

Ve světovém formátu jsem stálé se sitcomy daleko . Ale k českým poměrům je to příjemný sitcom který víc potěší než omrzí. Vyzdvihnout bychom mohli Martina Dejdara který je jako Ozák Legendární. ()

knoxwile100

Když comeback začínal, tak se na to vždy dívala ségra a já jsem tom měl vždy za úplnou hovadinu. Řikal jsem si:"co to má doprdele být"? Nějaka česká trapná kopie Blackbooks nebo o co se ti idioti snaží? Čím dál víc mi to nešlo do hlavy, jelikož si myslím, že ségra ma docela vkus. Nakonec jsem se ji teda ptal: "proč na to proboha porad díváš"? A ona jen:"proč by ne, vždyť je to vpohode, je to docela sranda". Tak jsem teda mrknul na dva-tři díly a ono fakt. Ono je to opravdu vpohode. Pomalu tomu přichazím na chuť, mych top 10 to určite nebude, ale než sledovat potřeti dokola TBBT, tak si raději zapnu comeback. Doufam jen, že Doležalova bude stále hrát takovou blbku-pipku, jelikož je v realu velka kočka a sympaťanda, co hrave strčí do kapsy takovou Leichtovou, a když bych ji viděl znovu a znovu tak bych se asi zamiloval :-) ()

Tumbik

Velmi dobrý český sitcom, nejlepší za dlouhou dobu. Pamatuji si, že v době kdy vycházely nové díly jsem se na to díval neustále a strašně mě to bavilo. ()

Potjoc

Jeden z mála sitcomů vůbec, který jsem vůbec sledoval. Ze všech sitcomů, které se dělají na běžicím pásu, se mi tohle líbilo nejvíc. Každá postava má něco do sebe, hlavně Tomáš Pacovský, jehož křik a emoční reakce se mi líbí. Každý díl se mi líbil moc, takže nemůžu říct, který se mi líbil víc. Jenomže pro rok 2015 se jako většinu mých oblíbených seriálů, dokolečka opakuje, dokonce i dvakrát za půl roku, což se stalo i u Comebacku ()

KraLuban

Ať si kdo chce co chce říká, tohle je prostě KLASIKA a jeden z nejlepších sitcomů vůbec. Plus hlášky, které zlidověly. ()

platzman

Po Czech Stehu už fakt musím říct - dost dobrý. Slabší části a někdy ochotnické party odpouštím lehce, levná výprava mě neuráží, vždyť skvělých fórků není nikdy dost. Úplně nechápu zdejší hate, tohle je kultovka. (snad se to v dalších dílech tolik nezkazí) ()

oskiii odpad!

Nevtipná, nudná a trapná sračka. Trapné scény, trapné dialogy, trapné postavy, trapné výkony účinkujících ochotníků třetí kategorie. A ten Ozzák má být jako co? Tak si tvůrci představují rockera/metalistu? ()

amanda7

Nerozumiem niektorým brutálnym hodnoteniam typu odpad ale každý má právo na názor. A ako všetci tvrdia na" české pomery " si myslím, že to je naozaj veľmi vydarená záležitosť, na ktorej sa dá super zabaviť. Ozzák je jednoducho klasa. Ja osobne to mám ako pohodovku na vyvolanie dobrej nálady a slušne to funguje. Obsadenie ja mimoriadne vydarené a určite mohlo byť aj viacej sérií. Po všetkých tých príšerných uliciach a ordináciách je to niečo osviežujúce. Nebudem to porovnávať s hollywoodskou produkciou ale v kategórii sitcom to nemá chybu. Ale to je iba môj rýdzo subjektívny názor. ()

asdfasdf

Jedna z nejlepší českých komedií, se kterými je možno se setkat. Silně pochybuju, že se v Česku někomu vůbec podaří tento sitcom překonat..... Sice to má své stinné stránky, ale vzhledem k tomu, že je to asi jediný český sitcom a není to úplná hovadina, tak se toho dá spousta odpustit či přehlédnout. Samozřejmě pokud bych to srovnával s za mně asi nejlepším sitcomem - Teorií velkého třesku, tak by to mělo možná tak jednu hvězdičku, ale pokud to budu srovnávat pouze s podobnými seriály a filmy, které vznikají v ČR, tak toto je pak úplná bomba!! ()

Feacher

Seriál mého dětství, který hltala celá naše třída. Pro děti v pubertálním věku naprosto ideální sitcom, avšak když získáte některé z vlastnosti dospělých, pak vám některé scény začnou připadat lehce trapné. Takové ale už sitcomy bývají a je to skutečně pouze můj subjektivní názor. Parametry sitcomu Comeback splňuje perfektně, ale pět hvězd i přes jeho legendárnost dát nemohu. ()

RadaRAW

Já prostě nechápu proč se nenatočila aspoň ještě jedna série. Comeback je něco co je takové speciální, protože zachycuje podstatu Českého života. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý