Čistá esence boje (mohlo ho být mimochodem víc), perfektní současné trikařiny a vizuálu, který se dá přirovnat snad jen k perfektně symetricky dokonalé vagíně bohyně Atheny. Film je prostý, ale to ho dělá téměř dokonalým. Hodně lidí si stěžuje, že nemá žádný scénář a je prázdný jak koule pornoherce. Srát na scénář, pokud rejža dokáže natočit tak kulervoucí souboje, tak je scénář to poslední, co řeším. S dějem to mimochodem tak špatné nebylo, tvůrci si dokonce dovolili takový luxus, že až na Theseusův proslov k vojsku bránící zeď, nezařadili do filmu ANI JEDEN podělanej patos a klišé. Hlavní postavy to zkrátka schytávaly jedna radost a svižný střih a rychlé tempo nedávalo prostor pro trapné kecy. Závěrečný souboj Titánů a Bohů byla vizuální lahůdka, zvláště trojzubec byl efektivní nástroj pro tvorbu základu pro čevapčiči. Tento popcorn jsem sežral, nechal se jím ojet a chci další nášup! 100%(15.1.2012)

• kulyk

Je to boží, koží, polomroží, skvělý jak jazyk v mezinoží.....Stačí, Die? Tak už ho ze mě vyndej a upaluj, stejně si mi plech tou Herou nevymazal zrovna nejlépe a já budu mít trhlinky.....Tak, už je v prdeli, tentokrát obrazně. No hovadina značná, to vám povím, přátelé. Peloponés vypadá napůl jako poušť, napůl jako pravlast vikingů. Chápu, že na takhle nehostinnnou krajinu dolehla krize. Bozi působí jako zasloužilí nositelé řádu homokláda roku, olympionici nazlátlý. No a tu krávovinu, kterou scénárista provedl s rozbujelou mykologií, nehodlám zbytečně komentovat. Když však chcete vidět kanďoura jedný míšenky, řežbu mezi pár blonďatými jižany nebo úhledný systém kastrace tak, jak jej provozuje Rourka, klidně to spusťte(3.6.2012)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $83,504,017Tržby Celosvetovo $226,904,017Tržby za predaj Blu-ray v USA $25,991,843 //počet predaných kusov 1,053,906Tržby za predaj DVD v USA $20,127,001 //počet predaných kusov 1,075,302║ Vizuálne obžerstvo, skoro žiadny dej a úžasné bojové scény, vo veľa veciach je to porovnateľné s filmom 300, ja som si prišiel na svoje, konverzia do 3D skoro zbytočná, tak ako u Súboja Titánov. Henry Cavill moc, moc nádejný Superman. /videl v kine 3D verziu: 85%/(18.12.2011)

Tak tohle byla pořádná ňamka. Film odsouzený k většinově rozpačitému přijetí. Pro jedny nedostatečně stylizovaná a nedostatečně akční kopie Třístovky, pro druhé příliš stylizované a nevěrné zpracování antických mýtů, pro třetí scenáristický guláš bez jasných motivů a vztahů ... aneb je snadné se proti Immortals nějak kriticky vymezit. Pokud bych měl něco zkritizovat já, tak pak snad jen to, že oproti svému předchozímu filmu Tarsem Singh udělal přecijen krůček vstříc běžnému diváctvu. Ale i přes to natočil velmi originálně pojatý a stylizovaný film, který já osobně do průměru nehodím, ani kdyby mě k tomu někdo nutil. Vizuálně jeden z nejopojnějších filmů loňského roku. Lituju, že jsem zrovna tohle vynechal v kině.(15.1.2012)

Musím se přiznat, že na Válku bohů se mě moc nechtělo, tyhle filmy mě až příliš připomínají písničku " Jen já, jen já, o mě tu kráčí, jen já,jen já jsem film tvůj, ten který udělá na plátno hačí a k obdivu diváků mu stačí, když se načančá, když se načančá, když se načančá. " Jediný co mě na film vábilo bylo obsazení, přesněji řečeno Mickey Rourke, no a nakonec jsem Mickeymu vábení podlehnul a jal se vyflusnout u pokladen kin další nekřeťanský peníz, doufající že nevbíhám na totální píčovinu. Nutno říct, že jsem byl ve finále příjemně překvapen, především z obrazové složky, žádné přebrevné orgie odtrahávající pozornost od toho hlavního, tedy příběhu, ale nádherně fungující vizualita podporující především divákovi emoce, zejména bitva na slapský přehradě byla fakt delikatesa. Fascinovala mě krutost s kterou strejda Mickey zabíjel své nepřátele, vlastně s kterou zabíjel všechny. Děj mě velmi rachle zatáhnul do hry za což mu taky tleskám na otevřené scéně, nazvučení dokonalý, tenhle film vidět jinde než v kině je opravdu obrovská škoda, stejně jako nepíchat s Freidou Pinto, to je druhá obrovská škoda, protože tahle milka je neuvěřitelně sexy. Na 3D jsem se vysral, dal jsem si film pěkně s titulama a musím říct, že při boží válce jsem se nejednou cítil božsky. Škoda, že ty božské pocity skončily skoro na chlup stejně jako boží válka. Vydržet mé božské naladění alespoň cestu domů, poslal bych bohům tam nahoru o jednu hvězdu víc.(13.12.2011)

• - Epirus není luk, ale regionální oblast v Řecku. (S.U.E.S.)

• - Freida Pinto nevystupuje ani v jedné scéně nahá, místo ní se svlékla dablérka. (c.tucker)

• - Luke Evans, predstaviteľ boha Dia, kvôli úlohe zhodil takmer 15 kilogramov za sedem týždňov v niekoľkofázových tréningoch. (Greenpeacak)