Slušná fantasticko-historická-digitálna mlátička v štýle 300. Efekty sú fajn a rovnako aj návrhy všelijakých vecičiek, tvorcovia sa pekne vyhrali aj s choreografiou pri akčných scénach, pretože to je hlavný ťahák filmu. Čo sa týka celkového filmu, tak ani nenudí a ani moc nevtiahne do deja, pretože dej ma dosť slabý a moc teda nemá čím prekvapiť, nič také zaujímavé sa tam fakt nedeje okrem tých akčných scén. Ale inak určite sa to oplatí pozrieť ma to štýl, skvelú hudbu, strih, kameru, spomaľovačky, hercov a je to cool. 65% - 3*(20.1.2012)

• Madsbender

Už dávno som vedel, že sa autori budú snažiť čo najviac priblížiť neskutočnému zážitku zo svojho 300. Neskôr mi zasa dojmy priamo z kino premiéry líčil jeden môj priateľ a ja som sa stále viac tešil na brutálny, mýtický a dynamický zážitok, ako som dúfal, znovu v spojení neskutočného audiovizuálu. Žiaľ, žiadna sláva, fenomenálny dojem sa nekoná a zo všetkých dojmov po zhliadnutí filmu zostalo len silné rozčarovanie a mierne znechutenie. Snáď jediná stránka, po ktorej je film výborný, sú znova profesionálne spracované súboje a kamera, no to je asi tak všetko. Plytký, priamočiary príbeh, postavy, z ktorými sa nemáte takmer nijakú šancu stotožniť alebo spoznať ich motiváciu, nehovoriac o tom, že sa meno jednej z nich dozviete až po jej smrti, zatiaľ čo inej na konci filmu. To pre mňa asi zďaleka najhoršie je je nehorázne svojvoľné pozmeňovanie a úplná kastrácia antickej mytológie, keď Minotaura predstavuje chlapík s drôtenou helmou v tvare býčej hlavy a matka Thesea je namiesto manželky aténskeho kráľa iba znásilnenou roľníčkou. Takéto zásahy sú na môj vkus priveľa a odpustil by som ich jedine naozaj fenomenálnemu filmu, ku ktorému má Immortals neskutočne ďaleko. Ak chcete vidieť poriadny antický krvavý masaker, pozrite si 300 aj po trojstý krát.(8.4.2012)

Musím se přiznat, že na Válku bohů se mě moc nechtělo, tyhle filmy mě až příliš připomínají písničku " Jen já, jen já, o mě tu kráčí, jen já,jen já jsem film tvůj, ten který udělá na plátno hačí a k obdivu diváků mu stačí, když se načančá, když se načančá, když se načančá. " Jediný co mě na film vábilo bylo obsazení, přesněji řečeno Mickey Rourke, no a nakonec jsem Mickeymu vábení podlehnul a jal se vyflusnout u pokladen kin další nekřeťanský peníz, doufající že nevbíhám na totální píčovinu. Nutno říct, že jsem byl ve finále příjemně překvapen, především z obrazové složky, žádné přebrevné orgie odtrahávající pozornost od toho hlavního, tedy příběhu, ale nádherně fungující vizualita podporující především divákovi emoce, zejména bitva na slapský přehradě byla fakt delikatesa. Fascinovala mě krutost s kterou strejda Mickey zabíjel své nepřátele, vlastně s kterou zabíjel všechny. Děj mě velmi rachle zatáhnul do hry za což mu taky tleskám na otevřené scéně, nazvučení dokonalý, tenhle film vidět jinde než v kině je opravdu obrovská škoda, stejně jako nepíchat s Freidou Pinto, to je druhá obrovská škoda, protože tahle milka je neuvěřitelně sexy. Na 3D jsem se vysral, dal jsem si film pěkně s titulama a musím říct, že při boží válce jsem se nejednou cítil božsky. Škoda, že ty božské pocity skončily skoro na chlup stejně jako boží válka. Vydržet mé božské naladění alespoň cestu domů, poslal bych bohům tam nahoru o jednu hvězdu víc.(13.12.2011)

M. Rourke v slušnej úlohe záporáka a pochváliť treba vizuál - celkový look, ktorý pripomenie už legendárnu "300-ku". Krvou sa nešetrí, rúbe sa tu jedna radosť, ale chýbal mi hlbší rozbor, myšlienka, silnejšia väzba medzi postavami a realistickejšie podanie. Mnoho scén a kratších záberov nadchne, ale k filmu ako celku výhrady mám. Keď si spomeniem na Súboj Titanov z roku 1981..., to bola atmosféra. Jeho remake, pokračovanie i táto Vojna Bohov , to už sú dnešné plytké katovačky, ktoré sa začínajú podobať ako vajce vajcu Príbeh samotný je vedľajší a skôr tu ide o choreografiu a akčné scény, čo mne nestačí. Film na jedno pozretie. Ja radšej Braveheart...60%.(19.7.2012)

Chlapské guilty pleasure. Film, na ktorý keby ste šli s babou do kina, tak sa vám už neozve, ale vám je to jedno, pretože ste zažili audio-vizuálny orgazmus. Príbehovo ploché ako nohy futbalistu, ale tie technické orgie a zvukové vychytávky mi zaslepili zmysly a musel som sa tomu poddať. 80%.(21.12.2011)

• - Během celého filmu má Hyperion každé oko jinak barevné. V posledních scénách mají však jeho oči stejnou barvu. (S.U.E.S.)

• - Před finální bitvou má Thesseus (Henry Cavill) projev k vojákům. Ti si na jeho výzvu vezmou všechny štíty, do kterých tlučou meči, přičemž je možné vidět, jak se z některých odlupuje barva. Barvy však nemají v době, do které je film situován, co dělat. (Timak)

• - Freida Pinto nevystupuje ani v jedné scéně nahá, místo ní se svlékla dablérka. (c.tucker)