Vizuálna stránka je občas takmer o(c)hromujúca, miestami však takmer akoby až televízna. Mickey Rourke je fajn (a asi je dobre, že dal prednosť Vojne bohov, kvôli ktorej odmietol rolu Conanovho otca v Nispelovej verzii), Stephen Dorff tiež, ale už taký Henry Cavill až taký fajn nie je. Príbeh... čo ja viem, moc ma nezaujal. Akčné scény snaživé, ale aj dosť stereotypné. Proste také... nuž... všelijaké. Ale v zásade bavilo. Každopádne, Tarsem Sing svoj životný film asi už má za sebou (Cela).(26.1.2017)

• playboxguest

Neuvěřitelnej blábol, kterej byl první půlhodinu naprosto o ničem a pak už jsem jen tupě zírala, protože mi po zbytek stopáže bylo úplně jedno, jestli to o něčem přece jenom je, nebo bude, prioritou pro mě byl ukazatel zbývající stopáže na displayi a ten byl tentokrát opravdu neúnosně zpomalený. U takového počinu bych čekala, že ho alespoň to 3D: * někam vyzdvihne, ale prdlačku, i z tohohle efektu tu udělali naprosto plytkou, jak po třech nakyslých jogurtech vypadající, sračku. Moucha, co mi asi dvakrát za film proletěla před telkou na mě měla větší dopad, než to, co jakože mělo vylétnout z ní. Tenhle film je na 3D blu rayi a vlastně i na čemkoli jiném urážkou nejen dobrého, ale jakéhokoliv vkusu vůbec. 0%(28.7.2013)

DUŠE VŠECH LIDÍ JSOU NESMRTELNÉ. ALE DUŠE VŠECH DOBRÝCH LIDÍ JSOU NESMRTELNÉ A BOŽSKÉ..... /// Solidní triky a super zvuk (se zeptej sousedů...), působivej vizuál – včetně lehce drsňáckých ,,gore“ záběrů, vykonstruovaná akce a duchaplná prázdnota. Fanoušci ,,palicí do rozkroku“ budou obdivovat spravedlivýho krále M. Rourka a budou se bavit nad silnejma, bájnejma a moudrejma řečma mezi akčníma obrázkama z třístovky mixnutých Spartakem (tím z písku). Jinak je to samozřejmě pičovina, která má ke smysluplnosti stejně daleko, jako ...Iveta Bartošová k normálnosti. Ale... koho to sere, že? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se poradit Řekům, jak vyčistit ten jejich Olymp. 2.) Vzrušuje mě krev, báje (a pověsti) a ukájím se nad bohyní. 3.) V Barbarovi (Conanovi) bylo málo krve, ve Spartakovi zase málo bohů. 4.) Thx za titule ,,xtomas252“ a ,,johnny.ka“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne(22.2.2012)

Slušná fantasticko-historická-digitálna mlátička v štýle 300. Efekty sú fajn a rovnako aj návrhy všelijakých vecičiek, tvorcovia sa pekne vyhrali aj s choreografiou pri akčných scénach, pretože to je hlavný ťahák filmu. Čo sa týka celkového filmu, tak ani nenudí a ani moc nevtiahne do deja, pretože dej ma dosť slabý a moc teda nemá čím prekvapiť, nič také zaujímavé sa tam fakt nedeje okrem tých akčných scén. Ale inak určite sa to oplatí pozrieť ma to štýl, skvelú hudbu, strih, kameru, spomaľovačky, hercov a je to cool. 65% - 3*(20.1.2012)

No Wau.. Všichni na film Nadávali, JÁ ho budu Chválit! Neskutečná Bomba! Filmy s Mytologickou tématikou Hlavně Řeckou si vychutnávám většinou Všechny.. a tohle dílo jde na VRCHOL!.. Jakmile se na scéně objevili Bohové Proti Titánům. Já nedýchal.. MASAKR.. Zpomalené záběry zkombinovat s nespočetným počtem utržených HLav.. KRÁSA!(27.5.2012)

• - Po filmu Souboj titánů (2010), kde Luke Evans ztvárnil Apollona, se jedná již o druhý snímek, ve kterém si herec zahrál řeckého boha. (vanityfair)

• - Během celého filmu má Hyperion každé oko jinak barevné. V posledních scénách mají však jeho oči stejnou barvu. (S.U.E.S.)

• - Před finální bitvou má Thesseus projev k vojákům. Ti si na jeho výzvu vezmou všechny štíty, které leží na zemi. V následujících scénách však jde vidět, že se na zemi objevil další štít, který nepředvídatelně mizí a zase se objevuje. (S.U.E.S.)