Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

Krissty

Pro pracující a studující se pořad hodí pro zjištění přesného času a nadcházejícího počasí.. A když třeba zůstanu doma, tak mám aspoň po ránu na co koukat :) Bývají tam často zajímaví hosté (tím nemyslím ty celebrity z nováckých pořadů, ty by si tvůrci mohli odpustit) a občas i nějaká ta ucházející písnička.. Zprávy se sice opakují pořád dokola jako přes kopírák, ale to je spíš jen detail :D ()

Paxxx.cz

Je to dost stereotypní a někteří moderátoří a moderátorky mi možná nesedli, ale pár dnů v týdnu to před školou sleduju. Takžě se to docela dá snést. ()

Hannibal92

Né že bych měl někdy potřebu s nima prožívat tu ranní rozcvičku (ani nevám jestli to tam vůbec ještě je), nebo cokoliv tomu podobného, ale prostě pustit si to ráno když vstávám do práce, nebo do školy k raní kávě nebo než se člověk trochu probere tak je to celkem fajn. Když už nic jinýho tak se aspoň dozvim jaká ulice je ucpaná a jak moc velká zima je. Občas i ta pohádka potěší.... ()

ivishka odpad!

Nechápu tyhle moderátorské novátory co tupě hledí do kamery a čekají až jim blikne červená. Stará Snídaně s novou měla hlavu a patu a byla celkem poživatelná, že by se člověk snad mohl u toho i nasnídat. Ale ta nová je naprosto DĚSNÁ příšerná grafika s ještě děsnější znělkou, podivnými rosničkami, odloužilého člena skupiny Lunetic nebo průměrní herci, které nabrali z primy(konkrétně ze seriálu VKV)...Dostávaly mě takové ty rozhovory " s odborníky " na cokoliv ať na lupenku či cokoliv jiného a huronský hraný smích na kameru. Zajímala by mě výplatní páska, ale někdy je opravdu lepší nevědět. ()

PKD

Hodnotit takovéto pořady se snad ani nedá. Přesto to několik set odvážných mužů a žen (včetně mě),zkusilo a za to jim dávám řád Zlaté Šunky. Jo,a ještě to moje hodnocení,no tenkrát v pravěku,to byla nenáročná audiovisuální kulisa. Nic víc,nic míň. V porovnání toho,co nova produkuje dnes,to byl majstrštyk,haha!!! ()

gogos

Snídaně s Novou patřila k mému každodenímu vstávání jak na základní škole, tak později na střední. Začínalo zde kariéru nepřeberné množství moderátorů, rosniček, sporťáků atd... a to se cení... ()

L_O_U_S

Tu otravnou předělovou znělku jsem kvůli mé mamce, která se na tohle před odchodem do práce dívala, slyšel snad milionkrát. (452.) ()

dyfur odpad!

..či je to v Čechách snídane alebo na Slovensku raňajky tieto nudné relácie pre mňa nemajú žiadnu výpovednú hodnotu... nič...nuda... ()

maverick10

Nehezky vzpominky na tento porad. Predevsim spojene s brzkym rannim vstavanim a tak jediny co me rano opravdu probudilo, byla pohadka vzdycky kolem 07:00 ()

Martin741 odpad!

Zapnut si rano o 6-tej TV Hovna /pardon, Nova/ a pocuvat tie sucasne "celebrity" ako tam vyblakuju tie svoje kecy...... to je na psychiatra. A TV Narkoza sa opici so svojim Teleranom. 0 % ()

cariada

Příliš kecání a informací ,které se stále opakují. Dřív tam bylo aspoň víc hudby. Když to začínalo měl jsem radost, že bude tv vysílat už od 6 hod ráno. Ted na to nekoukám, protože na to nemám kdy a když mám radši zapnu něco jiného. ()

Langy10

3 hvězdy za to, že jsem to sledoval každý den, co jsem chodil do školy a ještě sleduju. Docela se tam dozvíte máte to i se zprávama a se sportem, neni to špatná talk-show... Na nic jineho ráno nekoukam pro mě už je to automatický, ale zase tomu víc jak 3 hvězdy nedám, protože to neni zase něco co miluju ze všeho nejvíc a že by to bylo něco co sleduji i mimo než ráno to neni :)... 3 hvězdy bohate staci a taky jsou dobry moderátoři je s nima i někdy docela velká zábava do rána mě vždycky nasadí oni :) ()

Attta

Před pár lety jsem u toho vstával a je to tak akorát na to probuzení nic víc nic míň. Nedávno jsem viděl pár dílů, tak mi přišlo, že úroveň moderátorů hodně klesla, ale na základě jednoho nebo dvou dílů to nemůžu tvrdit. Ale i tak to je prostě Novácký standard. ()

Nach

V to ráno si to pustím. Ale jen kvůli zprávám. A tu druhou hvězdičku dávám za raníček. Jako malý jsem ty pohádky miloval. 45% ()

Trainspotter

Lepší čumět při snídani (jídle) do holé zdi, než na bandu amatéru vyprávějící pořád jen o tom, jak je Praha po ránu ucpaná auty nebo jak nějaká exkluzivní kartářka mele sračky. ()

Amroth666 odpad!

Hrají: Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Kateřina Hrachovcová, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová - Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Aichmajerová, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Meruňka, Eva Jurinová, Kristina Bastienová - Kloubková, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Ondráčková, David Navara, Lenka Slepičková - Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková - Adamcová, Josef Klíma ____ Tak tohle je výběr toho nejhoršího, co Nova může nabídnout. Ještě k tomu momentální tři dvojice jsou mi krajně neblízké a od televize mně úplně odpuzují. ()