Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

desolator6

K tomuto ... ehm, ani filmom by som to nenazval. Proste: Asasíni boli odnož islamského náboženstva, nie len partička zabijakov. Fakty o asasínoch nájdete tu- http://cs.wikipedia.org/wiki/Asas%C3%ADni . Ale k filmu. Historicky absurdné, pribehovo chabé, herecký nepresvedčivé. Ale beriem že to bol marketingový pokus o lepší predaj hry. Ale podľ mňa nevyšiel! ()

Fionor

Působivý prequel k druhému dílu počítačové hry - zachovává nejen její kouzlo, ale zároveň přidává něco navíc. ()

Blondy.

Vzhledem k tomu, že Assassin's Creed jsem hrál, tak toto jako úvodní rekněme spíše intro působí skvěle. Zkrátka pustit si tento dílek a jit hrát (tuším dvojku). Jako film už to ale zas tolik nepřinese ale budu zkrátka hodnodit, že toto autor myslel jako úvod ke hře a to se mi libí. ()

Martin9

Docela slušný herní filměček, zajímavý nápad a je to dobře natočené, ale je spousta lepších herních filmů. ()

Votvirak

Hlavní hrdina sice neztvárnil ten , kdo aspoň z poloviny vypadá jako Altaire .. ale slet pěkných scén to napravý. ()

lubomir91

Člověk musí hrát hru aby dokázal opravdu a hodnotně zkritizovat tento krátký snímek. Je to doslova "Prolog" do hry se vším, co Assassin má mít :) ()

RajCZitko

Docela dobrý příběh, suprová kamera, dobrá muzika, ale už horší efekty. Například když propíchívá svým přípažním vystřelovacím nožem oponenovi hrdlo, je vidět, že se nůž zasouvá. Jinak některé momenty opravdu dokonale vystihují hru samotnou, jak bylo určitě úkolem tohoto filmu. ()

playboy_05

všichni víme jak Giovanni dopadl...díky Lineage už víme i co tomu předcházelo...pro fans Assassina je to povinnost, ostatním to nic nedá...za sebe 4* :) ()

VvV14

Všechny hry s Eziem (všechny Assassins creed) jsem dohrál. A tohle není vůbec špatný. Dobré zpracování prostředí, pohybů a dokonce pokus sladit chvilky ze hry s tímto filmem. Kdyby těch momentů bylo víc, možná bych dal 5*. Krom toho se mi moc líbila kamera. Jen to, že je půlka v hrozné tmě ubírá na kvalitě. ()

groz122

Film zamíchán do historie jako míchaná vajíčka podle stejno jmené hry, který otevírá oponu před ságou Ezia . Film bych hodnotil kladně už jen kvůli tomu že mam rád míchaná vajíčka i celou herní sérii. Hudbu sem moc nezaregistroval, ale za to podřezané figuríny vypadali docela věrohodně. Příběh nebyl tak efektivní jako ve hře, ale do pul hodiny se toho moc dát nedá. Vypadá to spíš jako propracovanější fanouškovský film, ale Ubisoft to spíš vše zamýšlel jako most ke hře a ne jako plnohodnotný film. I s tímto faktem film hodnotím 70% ()

Soubi

Solidní upoutávka na Assassins Creed 2 vzniklá kombinací triků i hraných pasáží (které mi kupodivu nijak nevadili), ovšem pro herní laiky toho mnoho nenabízí...Pokud nemáte rádi hru, tak si odečtěte z mého hodnocení hvězdu. Nebo raději dvě :) ()

Uberlord

Čekal jsem víc akce. Přestože má film jen 36min, zdál se mi dost utahaný. Herci jsou až neuvěřitelně podobni postavám ze samotné hry (až na Ezia... což mě trošku mrzelo). Jako prequel je to koukatelný, pokud má člověk opravdu zájem, ponořit se hlouběji do příběhu, ale jinak jsem se docela nudil. ()

PeterJon

Ako intro ku hre perfektné, ako samotný film príliš preštylizované, 3*. Odporúčam pred hrou Assassin's Creed 2. si pozrieť, rozvíja hru, dobre objasní pozadie. ()

Marles

Příběh a akční scény, to byly jediné dvě věci, které mohly udělat Lineage zajímavý. Jenže veškerý děj půjde ve hře odbýt jednou maximálně dvěma větami a akce ke konci trpí častými střihy. A zbytek (herecké výkony, atmosféra) jednoduše nestojí za řeč. S hodnocením jsem ale nakonec smířlivý, jelikož stále jde spíše o experiment. ()