Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Na tom taky něco je. Ale stejně je to dotaz na ´´nesprávnou´´ osobu,za což Cameron samoz.nemůže,páč to má asi takový smysl,jakoby se někdo zeptal tenkrát Bergmana,co říká na nějaký SF film.:))

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo, škodí sám těmito vyjádřeními sám sobě. Proto říkám, že by se neměl raději vyjadřovat nebo alespoň neříkat, že chybou těch filmů je nerealističnost :)

To s těmi 2 miliardami bylo myšleno jako vtípek, tak to je asi v pohodě. I když i v tom lidé, kteří nemají rádi Avatara, uvidí problém :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tyhle velkohubí kecy jsou nejlepší...vsadím se že Avatar 2 bude zase vizuální onanie a podvodní svět bude opět upravený pro oko a pak se to vysvětlí tím že je to prostě Pandora...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No jo no, to je prostě komiksový superhero žánr...možná kdyby točil Nesuperhero komiksový film, bylo by to jiné...jak by asi od něj vypadali Lanterni...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ano, ale on se snaží v těch sci-fi vždy dost o realismus, věrohodné technologie budoucnosti atd. Proto mu komiksy s tím, že to vůbec neřeší, nechutnaj. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

mm13

Jo, jen mi přišlo vtipný, že měl problém s tím, co prostě dělá Aquamana Aquamanem - že se umí šíleně rychle pohybovat vodou, protože to není člověk.. ale Atlaňtan. A fyzika apod. věci se v tomhle žánru neberou moc v potaz :)

na příspěvěk reagoval mm13

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Hlavně mi přijde pokrytecký a egoistický kritizovat někoho tímto stylem...kde byl Cameron v jeho věku a co měl za filmové úspěchy? WAN už teď má několik mld filmů a že to není reálné? Snad kromě pravdivých lží má Cameron vše sci-fi ve fiktivním prostředí, fiktivními postavami...jen ať Cameron pro Dc něco natočí ať se ukáže, protože do té doby jsou to jen kecy člověka který se upnul k modrým šmoulům s příběh Pocahontas v pěkném hávu a točí jeden film za deset let... Avatar se mi líbil...co na to Clark Kent?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Pýtali sa ho, tak odpovedal. Triezvo a s pochopením pre zámery filmu ako je Aquaman, ale bez vytáčok vyjadril svoj osobný názor... ktorý nikoho, kto má aspoň trochu pojem o Cameronovi a jeho vzťahu k morským hlbinám, prekvapiť nemôže.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

PKD

Já jsem jinak ale velkej fanoušek Camerona a líbil se mi hodně i Avatar, ovšem prostě je vidět, že on od filmů chce něco jiného než co poskytuje superhero žánr :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Leda, že by Warneři chystali týmovku s ještě dalším hrdinou, ale nic víc než Aquamana 2 nečekám. Ještě je možný, že mu řekli jakej bude záporák a o čem Aquaman 2 bude... Nebo se bavili o Flashpointu.To jsou tak jako možnosti co mě napadají, ale beztak to bude jen Aquaman 2.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

no jo, on si to musí užít ještě pořádně, ted si může vyskakovat, pro Warner a DCEU je to zlatý důl, takže vlastně může cokoliv

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Udělal vidko, kde navštívil WB. Ve videu se objeví producent Peter Safran a šéfik Walter Hamada. Pak utíka z budovy a klasicky křičí jak pominutej :D a tvrdí že nemáme ani potuchy co se chystá :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Ratemus

ROzhodně mi tím akorát Harley hnusí, totéž se mi děje dost často, když mě někdo pořád něco hází před držku a tvrdí mi že to musím milovat. Má to pro mě ten opačný efekt a tohle v podstatě dělají u DC s Harley u Transformers s Bumblebeem atd. není to příjemný.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a za tři roky, restart Supermana a tam bude zase Kryptonit, a pak další restart Batmana. Ale tak jasně......

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

tak u některých je to zase něco jiného, a ty co si vyjmenoval, mají svoje první filmové/seriálové zpracování. Já jen, že pokolikáte vidíme Kryptonit, po páté, po šesté. Já neříkám, že by se komiksovky neměli zfilmovávat, ale všechno má svoje hranice, teď bude zase další restart Batmana. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Akira777

To já taky, já m radši všechny než Harley...mně to postava přijde vyloženě trapná až zoufale zbytečná a nezajímavá...jinak ano i já mám rád Ivy, hlavně je to krásná zrzka většinou

na příspěvěk reagoval Akira777

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To mě vadí asi nemíň, pokud vůbec, je dobře že dokázali vytvořit postavu a vzít ji, jenže problém je že jí prsotě strkají všude, není to příjemný, já měl vždy radši Ivy (no i když ne ve filmu Batman a Robin), nebo Catwoman.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama