Šest ran do klobouku (TV pořad)

Soutěžní

Československo, 1981

Pavel Lukeš

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

Další z oblíbených buřinek, potažmo klobouků. Pohodová soutěž, na jejíž znělku jsem se začátkem osmdesátých let těšíval. Tuším, že klobouk s podpisy vystupujících se dal vyhrát v divácké soutěži. Moderátor Pavel Lukeš vzpomíná na vysílání zde.(20.2.2010)

• Radek99

Normalizovaná zábava...smutný příběh...umělci podepsavší před nedávnem Antichartu baví národ a strefují se obřími hody do klobouku z plexiskla... Jeden zásah za druhým...(4.2.2010)

Nevím v jakém roku byla poslední klapka tohto soutěžního pořadu, zas tak velký pamětník nejsem, nicméně ukázky nejen pro pamětníky, díky yutůbku jsou zde: http://www.youtube.com/watch?v=Hg5SkHSH0Kw a http://www.youtube.com/watch?v=-85JtUWsvzM. Špatná soutěž to rozhodně být nemusela.(30.1.2010)

Šest ran do klobouku byla snad jediná soutěž, ve které platilo pravidlo levé ruky. Soutěžící osobnost při ní za své nijak rozsáhlé vědomosti získala míčky a ty pak mrskala po diagonále do světélkujícího klobouku. V době, kdy naše socialisticky vyspělá společnost likvidovala imperialistické vykořisťovatele plamenným řečněním na schůzích, to byla velká zábava.(7.4.2016)

Milý soutěžní pořad, apolitický, jen zábavní s herci.(30.1.2010)

• kingik

To už je let. A soutěž to byla taková celkem normální. Celá řada osobností se v ní vystřídala. Pěkně se tam házelo na závěr do obřího "klobouku" balonkama a byla to taková ta zábava, která se prezentovala značnou oblibou u televizních diváků. Bylo to koncipováno zábavně, herci uvolnění, moderátor Lukeš v pohodě, akorát bez napětí a po čase hrozil stereotyp ve zvýšené míře. Dneska by se na to nedalo dívat. 20%(25.4.2012)

Poměrně zdařilý zábavně soutěžní program se sympatickým a kultivovaným moderátorem. Katem této soutěže se stal Videostop, který u diváků jasně vyhrál.(25.8.2011)

Na svou dobu příjemný a vtipný soutěžní seriál.(29.8.2010)

Zábava pro celou rodinu z dob dvou televizních kanálů, která byla opravdu zábavou a ne komunistickým výplachem mozků.(21.12.2014)

Jé tohle bylo hodně oblíbené...Dávno tomu!(30.1.2010)

Jako dítě jsem se na to dívala buď s rodiči nebo s babičkou, stačilo si vybrat :-) Byla jiná doba, takže pro diváky to bylo přiblížení tehdejších umělců takovou milou, vtipnou formou, příjemný moderátor s kouzelným hlasem a na závěr házení velkých koulí do klobouku.. Proč ne?(21.10.2014)

Tenhle klobouk pamatuju a to mi moc jahrů nebylo, když to běželo. Řekl bych jedna z lepších soutěží co v tý době běžela...(9.2.2010)

Takový ten nezapomenutelný pořad z mého dětství. To házení polystyrenových míčků už mě na závěr moc nebavilo, protože mi často přišli strašně neschopní. Jako dítě jsem byl přesvědčen, že to dokáže každý a oni jsou nešikovní. Průběh pořadu s Pavlem Lukešem byl ale celkem zajímavý a hádání mě bavilo. Poplatné své době.(27.3.2012)

Velmi povedená a zábavná soutěž. Dnešní TV stanice nedokážou vymyslet zábavnou soutěž a tak došlo i na pokus o obnovení tohoto formátu na TV Prima s názvem "Bubo bubo". Výsledek je ale spíš trapný. Sohlasím s komentářem uživatele goauld.(25.9.2011)

V paměti jsem tento pořad měl zafixován jako skvělou zábavu. Před nedávnem jsem někde viděl úryvek jednoho z dílů a musím konstatovat, že ta skvělá zábava byla asi jen nostalgií v mé hlavě. Průměrná soutěž, která neurazila, ale ani nijak extra nenadchla. Jejím plusem bylo, že se v ní člověk občas leccos zajímavého dozvěděl.(5.4.2013)

Pamatuju moc dobře, i když jsem byl v tý době malej. Účes moderátora Lukeše ve mě vždycky vyvolával úžas. Společně s "Buď a nebo" moje oblíbené pořady.(25.8.2010)

Soutěž ve které byla legrace a pohoda. :-)(17.7.2011)

Veleúspěšný TV pořad normalizace. Bohužel dnes zažíváme trapnou epizodu o jeho vzkríšení na TV Prima... :-(((23.9.2011)

Pamatuji, na tu dobu dobrý a těšil jsme se na to. Nicméně by mě moc zajímalo, kde skončil ten podepsaný klobouk?(25.3.2014)