Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Petr Štulíř

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Válková, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka
  • Radek99

Je velmi složité hodnotit tento pořad především kvůli nezvykle kontroverzní dualitě obsahu a formy - na jedné straně rádoby vtipný buranský komentář a problematický televizní formát, na straně druhé nezpochybnitelná přidaná hodnota. V případě pořadu Prostřeno jde víc než jen o obyčejnou kulinářskou reality show. Dívejme se do nastaveného televizního zrcadla - téměř sociologická sonda do spíše střední a starší generace Čechů coby národa buranů a lidí naprosto bez invence, vkusu a úrovně. Pan Vojta ze Šumavských Hoštic mi promine...(9.8.2011)

• DaViD´82

Oslava čecháčkovské (kulinářské) malosti, u kterého budete mít pocit, že váš ovladač je "nějakej rozbitej". Ať již totiž máte sebelepší a seberychlejší, tak vám stejně bude připadat, že se to přepíná/vypíná celou věčnost. A během té věčnosti žvatlají otrávení VydroBouškové a vám mozkové buňky odumírají a odumírají a... Odumírají.(5.2.2013)

ježiš, to je tak strašně skvělé! Modrá uklidňuje, mám ráda knihy, především encyklopedie a největší osobní vztah mám ke dvoum květinám. Bakety, vánoční kaktus po babičce a geniálně tupý Vydra a chytračící Boušková. Miluju vítací sestřihy. Myslím, že se na to nedokážu nedívat. Neberu to osobně, že bych byla blbá, protože to já vim, že nejsem.(3.4.2010)

• paascha

Neuvěřitelné peklo, které je tu a tam korunováno nějakým mimořádným zjevem z řad nejstrašnějších kreatur. Nejvíc mě na tom, krom neuvěřitelného množství variací na hovězí polévku a kuře s broskví, baví povinná zábava, kterou musí hostitel zabavit hosty. Nejlepší byl asi amatérský režisér, který s hovady točil film na handycam a tvářil se u toho jako Pišta z Hrací hory:-)) Odpad dávám za neskutečně odporný výkon Vydry s Bouškovou, které nemám rád a tady je nesnáším. Hýk wow(30.6.2011)

• Snorlax

Prima vystihla, že Češi jsou šmíráci, kteří rádi jedí. A tak proč jim neposkytnout obé v jednom pořadu? Výsledkem je pořad, ve kterém je vaření až tak zhruba na osmdesáté koleji. O soutěžení v něm také nejde, protože hodnocení by snad ani nemohlo být více neobjektivní. Takže zbývá pouze sledovat vzorky jednotlivých odchylek od psychického zdraví. A dobře se bavit na účet individuí, která si pro vidinu nevysoké výhry nechají pročesat byt podlahy po strop, investují peníze, čas a úsilí do vaření svých oblíbených jídel, aby záhy zjistili, že zvěřinový guláš servírují veganovi, který je alergický na lepek, leč přesto se rozhodl hupsnout na čtyři večeře na slepo. A k tomu všemu žvaní Vydra s Bouškovou takové ptákoviny, že tím musí urážet i inteligenci retardovaných jedinců.(23.6.2012)

• - Ústřední znělka pořadu je úryvkem z písně „Fly or Die“ od hip hopových N.E.R.D. (Fenk)