Epizody(25)
-
Blutige Diamanten (S04E01)
-
Mord & Malerei (S04E02)
-
Kindergeburtstag (S04E03)
-
Filmtod (S04E04)
-
Ein Dorf sieht rot (S04E05)
-
Der perfekte Mord (S04E06)
-
Der verlorene Sohn (S04E07)
-
Die Aufreißer (S04E08)
-
Familienbande (S04E09)
-
Nachtschicht (S04E10)
-
Tödliche Bilanz (S04E11)
-
Weitertanzen (S04E12)
-
Sechs Richtige (S04E13)
-
Um Haaresbreite (S04E14)
-
Mütter (S04E15)
-
Die Schamanin (S04E16)
-
Die Unsichtbaren (S04E17)
-
Zu viel des Guten (S04E18)
-
Charity Ladies (S04E19)
-
Das Sterben der Nashörner (S04E20)
-
Undercover (S04E21)
-
Rache (S04E22)
-
Vier Männer und ein Baby (S04E23)
-
Bis zur letzten Rille (S04E24)
-
Das Wunder von Stuttgart (S04E25)
Hrají
Trudel Wulle
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Peter Sikorski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alma Leiberg
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Johannes Brandrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sophie Schütt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Devid Striesow
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Claude-Oliver Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anna Fischer
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Karolina Lodyga
Polsko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Abi Ofarim
Palestina
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Roman Knižka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Victoria Deutschmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Stefanie Schmid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernd Herzsprung
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Jutta Kammann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Patrick Mölleken
Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carolyn Genzkow
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Detlef Bothe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Uwe Fellensiek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)