Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

WolfR

Bazén, je horor, u kterého jsem se nebál ani minutu! Film se inspiroval hororem Vřískot a jde to vidět. Vraždí chlápek v černém, s gumovou maskou lebky a s mačetou. Ovšem celé to nepůsobí ani z poloviny tak dobře, jako Vřískot. Děj se odehrává v České republice. Čerství maturanti, si začnou užívat na své, tajné party v jednom Českém, krytém, bazénovém komplexu. Ale na místě je začíná vraždit neznámý, již zmiňovaný vrah. Utéci, ovšem nemohou, protože celý komplex vrah zabezpečil a úplně uzavřel. Klasická vyvražďovačka bez jakéhokoli nápadu, atmosféry nebo snad napětí. Jednotlivé vraždy jsou nudné a směšné (tedy až na jednu). Navíc scénář se pokoušel na konci filmu filozofovat a to už ten film úplně potopilo. Jediné, co je na tom filmu zajímavé, jsou jedna ukázková prsa. Prostě film se špatnými herci, který z vás ihned vyšumí. 1 hvězdu dávám za to, že v komplexu ve, kterém se vraždilo, jsem před pár lety byl. Ale film si na nic nehraje, je to prostě oddechová jednorázovka, takže nakonec dávám, 2 hvězdy. ()

tom88

Nevýrazný horor so slabými hercami, dejom, atmosférou, vrahom a všetkým ostatným. Nevravím, že je to úplne slabý horor, ale k tým slabým určite patrí a s tohto jednoduchého námetu by sa dalo určite vyťažiť oveľa viac alebo aspoň slušnú vyvražďovačku. 30%. ()

SeanLSD

Je hrozne zaujímavé pozorovať a porovnávať následné kariéry jednotlivých hereckých kolegov z tohoto filmu..- napríklad Jamesa McAvoya a . . povedzme . . Lindy Rybovej... ()

Nivenx odpad!

Nenašel jsem jediný faktor, za který bych mohl dát alespoň 1*. Takže bohužel pro mě spadá tento snímek do odpadu. Už nikdy víc. ()

HorrFi

Bazén toho nemá moc co nabídnout kromě toho, že se to odehrává na trochu neobvyklým místě.. dalo se to dokoukat do konce, ale kromě scény v tobogánu jsem si z toho neodnesl nic.. hvězdička navíc za v tej době ještě neznámýho Jamese McAvoye.. ()

fantoci

Tak to je jen další z obrovského množství teenagerovských vyvražďovacích horrorů. Nechybí nezbytná maska na tváři "brutálního" vraha. V tomto případě je vražedným nástrojem mačeta. Filmu rovněž nechybí lehké náznaky erotiky. Co může trošku přinést body je to, že se film natáčel v Praze a že se v něm objevili někteří čeští herci. Ale jinak nepřináší vůbec nic nového a převratného. Spíše horší průměr a nulová přítomnost indexu vyděšení diváka. ()

Doudis19

Při prvním setkání s touhle stupiditou, někdy před 10-ti lety, jsem si ještě coby žák prvního stupně základní školy myslel, jak moc není Bazén brutálním a fakt "hustym" hororem. Dnes už můžu s klidem říct, že se jednalo jen o v dětských očích zkreslenou hovadinu. Nemá cenu se pouštět do hlubších rozborů, většina nedostatků tu už byla krutě avšak trefně vržena na pranýř posměchu a co se týče kladů, práci s jejich hledáním si dá snad jen opravdový nadšenec daného žánru. ()

DivX

"Už jsi viděl ten nový horor Bazén? Ne? Ten je úplně luxusní!" ... Tak toto jsem slyšel několikrát asi 10 let zpátky. Tak jsem si to zapnul a můžu říct, že jsem dlouho neviděl tak tupý a blbý film, po kterém dneska neštěkne ani pes! 10% (DĚJ odpad AKCE * HOROR * THRILLER * HERCI *) IMDb.com: 3,9/10 ()

lennyd

Skupina čerstvých absolventů střední školy, převážně pocházejícíh z velmi bohatých rodin pořádá, jako každý rok, rozlučkový večírek. A ten je, jako každý rok, na nějakém velmi zajímavém místě. Letos tedy v akvaparku. To ale nikdo z nich netuší, že kolem obchází vrah, jehož jedinou radostí je udělat z milých dětiček sekanou... Bazén sice láká českým prostředím, a také účastí některých českých hereček, např. Linda Rybová či Anna Geislerová, ale z českého prostředí uvidíte více méně jen ten akvapark, a z obě herečky se filmem jen mihnou (vrah si na nich smlsne). Jinak jde o tuctovou (no spíš ještě horší) teenagerovskou vyvražďovačku, kde (jak to poslední dobou bývá) většina diváků fandí vrahovi, aby ty blbý děcka už konečně sejmul... No nic, třeba příště uvidíme alespoň něco inovujícího... ()

drederik odpad!

Jediný co mě u tohohle "hororu" zaujalo, byly interiéry aquaparku z mého rodného města. A to opravdu moc není. ()

mickyreed

Nechápu to nízký hodnocení ... ultraklišé, jak se mi to u slasheru líbí, v tomhle případě sice někdy až moc ale budiž. Myslím, že na ten středoevropskej původ docela dost obstojná vyvražďovačka. Prostě pěkná teenage jízda ve vřískoťáckým stylu. ()

zdenny

Mně filmy o studentech nevadí, naopak je vítám. Jedná se o klasickou béčkovou vyvražďovačku, u které si divák může tipnout, kdo je vrahem a kdo přežije. Mladí atraktivní lidé ve filmu vystupují proto, že dívat se, jak zajíždí nůž mezi nohy staré babky, by nebylo to pravé ořechové. Navíc se film točil u nás... Faktem je, že to nebyla žádná super paráda. Přesto si myslím, že zdejší hodnocení je příliš přísné. ()