Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

Wade

Kašlu na všechny ostatní hodnocení,protože pro mě je Bazén jedním z nej Slasher filmů.Důvod?Poprvé jsem film viděl když mi bylo asi 7-8 a fim mě neskutečně bavil a baví mě i dnes navíc mě se líbí jednoduchá a přesto perfektní maska zabijáka.Je mi jedno jak je film natočený co tam předvádí herci,prostě je to film,kterýmu nemůžu dát špatný hodnocení a popravdě si myslim že na odpad film vůbec neni.Scéna na tobogánu je nezapomenutelná. 88% ()

Musak

Jedna hvezdička za scenu s toboganem jinak smesice nejvetsich filmovych klišé...to ze kdyz týpek rozbijí sklo a ma tam prsty mu vubec nevadi a kdyz holcina na konci bodá kusem flasky do zapornaka tak si probodava ruku ji taky nejak netrapi...o naprosto stupidních dialozích se zminovat vubec nebudu Nejlepší herecký výkon by vyhrala tak leda flaška Magnesie:) ()

Právnička odpad!

Proč tyhle kraviny pořád dokola někdo točí? Kouká na to ještě někdo z jiného důvodu než ze zvědavosti? Prostě hrůza, děs a škoda peněz !! ()

Spock odpad!

Někdy si po sledování filmu říkám, že jsem mohl tu dobu jeho trvání strávit nějakým jiným způsobem než jen nevěřícně kroutit před obrazovkou. Tento film je toho klasickým příkladem. „Herci a herecké výkony“ na úrovní napětím prošpikovaná atmosféra a nesmíme zapomenout a skvělé klišé, v podobě typizace maniaka a jeho motivů proč zabíjí ostatní. Takže jako vždy tady máme předvídatelné schéma děje. Uzavřený prostor ve kterém jsou všichni chyceni spolu s vrahem. Vážně mě ta „recyklace“ „klasických figur“ a skládání filmu s polotovarů, které byl úspěšně použity v jiném filmu moc nebaví. Kdyby bylo provedení alespoň takové jako v originále. ()

pfa

No kravina se dala čekat, ale přece jenom jsem si myslel teda navíc. Nudná, všední vyvražďovačka a půjčovné mě dodnes mrzí... Takže si to raději rozmyslete. [1/1O] ()

BloodMax

Přemýšlel jsem jestli dát jednu hvězdičku nebo odpad!, ale když o tom přemýšlím, tak to úplně NEJHORŠÍ nebylo... děj byl sice podprůměrný, ale někteří herci se celkem snažili... ()

Jello Biafra odpad!

Ťažko povedať na čo som práve myslel ked som si kedysi tento film napálil na dvd a pozrel. Maximálne ujetá chujovina plná nesympatických hercov. Jediný sympaťák tu bol tak maximálne James McAvoy ale ten vo filme povedal pár slov a zabili ho. A to odhalenie vraha je fakt na facku. Vyhýbajte sa oblúkom tejto srágore. ()

venca163

Fakt nechápu, čím si zrovna tenhle horor v porovnání s ostatníma podobné podprůměrné kvality, vysloužil tak přehnaně slabý hodnocení. Takže dorovnávám třema. ()

Anticque

Typická vyvražďovačka, kde Vás nic nepřekvapí, už od začátku jsem tušil kdo vraždí, ale na druhou stranu mě aspoň potěšilo, že se ve filmu zapojili i Češi, způsob a provedení vražd celkem také ušli, ale jinak slabý průměr... ()

Jiří K.

Ale no tak, to přece nebyl liberecký aquapark... Naneštěstí to nebyl ani dobrý horor. Tfuj, německá kimetografie "der brak" ovládá naše TV čím dál tím víc. ()

misstake odpad!

Kvůli Anně a Lindě by si možná tu jednu hvězdičku zasloužil, ale vzhledem k tomu, že ty přijdou na řadu jako první a já u "filmu" vydržel jen ani ne půl hodiny, tak... ()

darwin

Němce mám rád, mimo jiné i proto, že umí udělat věci pořádně. Tohle však není případ Bazénu. Zkrátím to: Je to shit nejtěžšího kalibru. Němci si hrají na americké teenagery a v tomto duchu je proveden celý film. Místo "token black guye" máme "token Argentince", místo japonských aut německá a místo New Found Glory nebo Blink 182 hrajou němečtí Donots. Samotné provedení filmu je otřesné, počínaje hereckými výkony, scénářem konče. Tohle se Němcům prostě krutě nepovedlo. Slasherové kousky mám rád, ale Bazén je prostě megashit. Teď přemýšlím, čím zdůvodním tu svou jedinou hvězdičku... ...hmm... ...řekněme, že mám rád Donots. ()

Testament odpad!

Děláte si ze mě legraci? Slasher mám rád, ale nemám rád, co už je po x-té znovu a znovu citovány. Jason Vorhees je bůh, o tom nemá cenu diskutovat, i když měl taky občas slabší chvilky. Ale tyhle trapné napodobeniy, to je hnus, hnus, hnus. Každému doporučuji, ať si opatří klidně všech osm dílů "Pátku třináctého", popř. "Halloween" a neztrácí čas s tímhle shitem. Docela jednoduše si dokážu představit puberťáky, co z tohoto filmu tečou blahem. Já ne. ()

Fanex

Nudný nebyl. Trochu jsem se i bál. Nejubožejší smrt měla Linda Rybová, která se do ní vyřítila po tobogánu a smrt Jana Vlasáka, který pátral a dorazil k nově vystavenému bazénu na Barandově, který má být něco "extra" (ve skutečnosti je to aquapark v Liberci, ale aspoň je v ČR). U mě má tento film tři hvězdy za české herce, české prostředí a děj: "To už tady párkrát bylo! Ale u nás tak často ne;-)" Jinak dávám odpad anglickýmu dabingu, aspoň za Lindu Rybovou! ()

MareT.

Ono je to hrozné....Kopírovaný Vřískot, hlavně první scéna s Geislerovou, kde pointa celé vyústění filmu je jak vycucaný z prstu! Ale jedno se tomu upřít nedá, moc mě to pobavilo...:-D ()