Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

DaNQa

Tak práve som zabila hodinu a pól peknou nemeckou, ale s množtvom amerických prvkov, zbytočnou vecou. Skutočne tento film nemá ani tak zlú myšlienku deja ako je zle natočený. Hneď na začiatku sa odohrá jedna podarená vražda s celkom fajn atmosférou. Ďalej to boli riadne trapošiny ktoré sa skutočne nedali pozerať. Brutálne dosť, strašidelné prd. ()

Inner odpad!

Překrásná vizuální stránka, napětí a spád a už nevím co bych k pohledu na svoji bílou zeď dodal. Asi to, že je v ní víc zábavy než v tomhle. 0% ()

Daemonek odpad!

Čekal jsem mnohem lepší dílo,ale tento film mě vrcholně ZKLAMAL. Horory mám moc rád,ale u tohoto 'zázraku' jsem se musel smát kvůli té nesmyslné brutalitě. Výkony herců nejsou v žádném případě oslnivé,děj mizerný,scénáře trapné,kulisa filmu nanicovatá a příliiš kluzká a mokrá,vrah připomíná kamaráda z Vřískotu a film navíc postrádá atmosféru opravdu kvalitních lahůdek jako např. Se7en,Psycho,Čelisti atd. Bazén=špatný film=nemrhejte životem. ()

misanike

Já se celkem pobavil, s hororem to nemá nic společného, ale dodíval jsem se dokonce, přestože je to naivní film s velmi chabými výkony herců. Nemohu si odpustit dodat, že to byla jedna velká reklama na značky (nejvíce mě pobavila scéna, kde dva mladí pili šampus a etiketa byla po celou dobu přímo natočená na kameru). ()

vonTossis

Nevím ani úplně proč, ale když jsem to (hodně dávno) viděl, tak mě to fakt hodně bavilo a skoro bych se na to rád podíval i znovu .. ALE radši to nerisknu a zachovám si z toho ten velmi slušný pocit :) ()

FirstFan odpad!

Zmixujte všechno a bude z toho nic. Německej režisér, směsice herců z koutů celýho světa a scénáristu pravděpodobně autora romantickej slátanin za 39,-..celý film se zdá jako špatná parodie na Vřískot už od první scény, kde bysme si mohli místo Geislerový vybavit prchající Barrymore (to by to už ovšem možná za něco stálo)...sice spousta krve..ale dost nedomyšlené pasáže..v jedné scéně se hlavní hrdinka plazí s krvácející nohou po zemi a v té další už vesele běží do bazénu?! Kdo je tím vrahem je zřejmé v podstatě od začátku a konec film ala *je mi jedno že jsou všichni moji kámoši mrtví a že si mě podved, hlavně že se milujem* se mi zdá taky pěkně dementní.. Jediný komu bych dala hvězdičku by byl McAvoy..nevím proč se tedy cpe do takovejch sraček, ale asi musí každej nějak začít no -_- ..nicméně ho nabodli už v půlce takže ani to nedám... Už znovu ne prosím! ()

evelouch

Film bazén předčil všechna moje očekávání. Ač mám ráda slashery, čekala jsem naprosto bezduchý hororový film. Ale,díky bohu,jsem se spletla.Začáteční atmosféra poukazovala na pořádný maturitní večírek na netradičním místě s tragickým zakončením, což je sice trochu klišé,ale toto zpracování Borise von Sychowskeho se povedlo. Natočit dobrý slasher je nelehká práce. A na to,že film působí dobře a triky realisticky i nyní, po více než deseti letech,je ,dle mého názoru,ohromující.Film má i ty scény, při nichž běhá mráz po zádech, ale i ty, při kterých se tají dech. Vrah byl sice okouzlující,ale na to, aby zničil i poslední trojici hlavních hrdinů,prostě neměl. Což je ostatně dobře,protože každý si rád oddychne,že i horor má ''dobrý konec". ()

MichalHavros

Nevím, co proti tomu všichni mají. Je to dle mého Bčkový horror, který je sice plný klišé a bez příběhu, svým způsobem o tom samém, ale co čekáte? Němci.. :D 3* ()

sb0

Veľká nespravodlivosť csfd ktorú by si mal pozrieť každý fanatik hororov lepšie povedané slasherov. Herci stvárnili postavi dobre až na scenár ten by môhol byť dopracovaný moje hodnotenie 3/5. ()