Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

Ladisec

Je jen málo hororů, který se tvářejí tak hrůzostrašně a děsivě až mě to rozesmálo, a to tenhle film dokázal, byla to sranda!!! ()

fandula

Za Lindu Rybovou v plavkách 2* a za německý nepředabovaný žvatlání mínus 1*,ale zase tak hrozný to nebylo takže 2* za tobogán. ()

Mc.Flurry

Dejme tomu ze tomuhle se dalo rikat trochu i horor narozdil od jinech kousku ktery se tak jenom jmenujou docela me tam prekvapili ty cesky herci ktery tam podle me nemeli co delat to akorat ztratilo na nemecky originalite. ()

Pavlo odpad!

Čo nám ponúkne tento film. Rozmýšľam, rozmýšľam,........ a už to mám. Absolútne NIČ. Je to tak strašný film až hrôza, radšej tie peniaze mohli darovať nejakej nadácii – napr. nadácii zaoberajúcej sa čistením bazénov. ()

hyde1987

Já sče téhle megachujovině celou tu dobu tak strašně smál, že musím dát plnej počet!! Už jenom za rozříznutí píči vepůl :DD ()

montel

Skupinka středoškoláků právě úspěšně složila maturitní zkoušku a tak nezbývá nic jiného než to pořádně oslavit. Jeden z mladíků Greg (Paul Grasshoff) přichystal všem parádní překvapení, klíče od nového aquaparku, kde bude v noci celý areál jen a jen pro ně. Co ovšem netuší, je to, že se na jejich párty dostaví také maskovaný vrah, který má v plánu jim pořádně večírek pokazit...Německý horor natočený v Praze a v libereckém aquaparku Babylon. V hlavní roli je klasicky maskovaný vrah s mačetou. Nejdříve příjde na řadu Anička Geislerová, v půlce filmu také Linda Rybová, které to nesmírně sluší a je jako jediná efektivně zavřažděná. Jinak film nepostrádá debilní herce s debilním chováním, debilní scény, kdy už se divák musí smát, než aby se nějak lekal nebo nedejbože bál a debilního policajta v podání Jana Vlasáka. Potěšili policejní felicie, ale to už je jen třešnička na dost zkaženém dortu. Jen proto, že jsem viděl hromadu ještě debilnějších filmů, jsem nedal horší hodnocení. 35% ()

uprchlice

"Bazén" není žádná drahá záležitost. Spíše jen vykrádá slavnou vyvražďovačku "Vřískot" a to ať už maskou vraha, postavami, či prostředím. Jako klasický slasher představuje "Bazén" řadu chyb a nelogických scén, kterých si člověk všimne hned. Na začátku je "originálně nudné" a odehrává se přímo v Praze. Teenageři jsou rozmazlení a jen řeší, jakým autem zrovna pojedou na ten skvělý mejdan, který se koná v aquaparku. Nebyl to špatný nápad, ale nudilo to. Chabé herecké výkony tomu příliš nepřispěly. Špatný scénář udělal také své a nezachránila to ani "slavná" scéna s českou herečkou Lindou Rybovou (Swenja), kdy jí mačeta "zajela" přímo mezi nohy Českých herců tam ale bylo více. Například vyšetřovatele si zahrál Jan Vlasák, který ovšem působil tak chladně a při vyšetřování vraždy ani moc nespěchal, aby našel vraha, takže jsem ho neměla moc v lásce. Další českou herečkou byla Aňa Geislerová (Katherine), která "Bazén" zahájila svou vraždou, kdy ji vrah ošklivě pobodal a pak shodil do bazénu (no mohl ji nechat ležet na zemi, ale když už se film jmenuje "Bazén", tak proč ji do toho bazénu nehodit, že? ) Jinak film postrádá trochu té logiky, jelikož vrah záhadně někoho zabije a pak je úplně někde jinde a s oběťmi normálně komunikuje. Také velká chyba je to, že "Bazén" má moc postav, který ani vrah nestačí všechny zabít a když poslední 3 přeživší bojují s vrahem, divák poté zjišťuje, že přežili ještě další dva, ale kde byli? Co celou dobu dělali? Proč těm nebožákům nepřišli aspoň pomoct? Otázek je tu plno, protože většinu divák pochopí až třeba napodruhé, což u horroru není dobře, protože divákovi to většinou stačí jednou, takže k repríze nakonec ani nedojde. I když hudba Johannese Kobilkeho ("Půlnoční vlak", "Patologie") alespoň trochu zvýšila atmosféru, tak k očekávané hrůze nakonec stejně nedošlo. Divák je otráven z toho, že vrahem je někdo jiný a tudíž některé scény ani nedávaly příliš smysl. "Bazén" není špatný film, jen by potřeboval trochu doladit, protože tvůrci se do příběhu asi trochu zamotali, což odpovídá těm hodně viditelným chybám, ale bohužel už to nikdo nezachrání, protože co vzniklo, vzniklo. Tvůrci si na tom mohli dát více záležet, nebo mohli tu korunu navíc dát a zaplatit si pořádného scenáristu, který by "Bazén" proměnil v pořádná jatka, ale bohužel se tak nestalo... ()

Jansuper

Proč ta neznámost proč to nízké hodnocení dit docela povedený slasher je pravda že ten začátek kde jen kecaji a domlouvají se co v něčem bude stojí docela za prd ale zbytek filmu je perfektní a i ten nápad vyvražďovačka v aquaparku to sme tu eště neviděli a asi už neuvidíme a zabití byla fajn, kostým taky fajn a ta atmosféra a napětí no prostě fajn  . Možná je to na 4 hvězdy ale nechám 5 chci prostě tomu aspoň zlepšit trochu hodnocení které je podle mě dost podhodnocený ()

play@peace

No, nebylo to tak strašné. Koukat se na to dalo a chvílema jsem se dobře bavil, ale víc, než variaci na Vřískot od filmu nečekejte. ()

Pattrick

Sice je to stupidní film, film, který nic neříká. Scénář je primitivní od záčátku do konce, hraje si na rádoby Teen vyvražďovačku, ale i tak jsem se docela bavil. Dva zajímavá okmažiky tam byly. Když je nuda, tak to docela pobaví :) ()