Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

corpsy

Vraždiaci maník s morálnym posolstvom. Podáva si štetky, zlatokopky a ich podobne ,,ušľachtilých,, mužských priateľov. Len tak ďalej, vravím si. Film, ale stojí za starú belu. Načo sa rozpisovať. ()

Kryton

DirectToDVD céčko, kde jeden nasraný plavčík už nesnesl otravnou německou zlatou mládež. Body jsou jen za pěkné scenérie aquaparku v ČR a mačetu na konci tobogánu. ()

Cimr

Opravdu stupidní pakravina, která nepřináší vyjma smrti na tobogánu nic nového (vemte si už větu na plakátu: "Pod vodou tvůj křik nikdo neuslyší."). Nebýt v hlavní roli můj milovaný liberecký Babylon, byl by to jasný odpad. A přitom se prostředí bazénu v noci dalo tak krásně využít! Když si představím, že bych byl v aquaparku sám v noci, není mi z toho dobře po těle. Proč se tenhle pocit nepodařilo tvůrcům předat dál? Svůj podíl na tom má určitě debilní scénář pyšnící se tou nejpředvídatelnější zápletkou, jakou si dovedete představit. Ale aspoň se člověk dobře pobaví. Například skoro každá vražda začíná slovy "Hej, Jacku? Jsi to ty? Jaackuu! To neni vtipný! Sakra!". Ale nejvíc mě dostal ten kluk, co ho probodnou v šachtě a on se zadívá na své zkrvavené břicho a smrtelným chraplákem se zeptá: "Prooooč?" ()

zdepapepa

Slasher klasicky krvavý a bohužel i klasicky dementní. Ale některé scény jsou natolik dementní až vás buďto pobaví nebo vám vytvoří doživotní strach z jízdy na tobogánu. Anebo z šaten u bazénů. Celkově je to ale kinematografický omyl a bohužel (nebo naštěstí? přeci jen pohled na naše české holky je fajn, zvlášť na Rybovou a Geislerovou (takové hezké české jméno, že ano?)) Za poslední zmíněné věci taky dávám tu jednu hvězdičku, která má i tak odřené uši. ()

Adman

Hrůza hrůz! Německý film je prostě scheisse. Příběh postrádá hlavu a patu. Celé to je o tom, že se partička mladých lidí, snaží "užívat si života". Po úspěšně složené maturitě se rozhodnou, že se vydají to pořádně oslavit do nedalekého Aquaparku (Babylon Liberec). Pořád z nich čiší doslova dětská najivita. Nakonec se jedno dítě z nich rozhodne, že všechny holky jsou krávy, že mu hrozně ubližujou a ostatní klucí držej s nima, a tak se převlíkne do černého oblečku s bílou maskou lebky a s pořádně velikou a asi dost nabroušenou mačetou začnou jatka. Prostě kamarádi nekamrádi, náš vrah začne všechny s absolutně chladnou hlavou mordovat mačetou. Po všechn stránkách odbytý film. Rádoby pokus o horor / thriller. Nedopočučuju, zkazíte si chuť na film. ()

Ghostface2

Mě se film docela líbil. Měl podle mě docela dobrou atmosféru a hodně krve. Vražd a krve je v tomto filmu opravdu dost. líbilo se mi také prostředí ve kterém se film odehrává. Podle mě je Swimming Pool docela zábavný slasher který nenadchne ani neurazí. ()

zipper111 odpad!

Ne to nikdo nemyslel vážně..to přece nejde, tady se nedají brát vážně ani ty titulky, na který jsem se ještě tešil jako dítě na zmrzlináře... ()

iolaos

kdyby se tento reziser uzkoprse nedrzel (v kazdem zaberu patrnych) snobskych konvenci nebo jakesi obludné sociální etikety...v horroru?? Koho zajimaji vyzehlene ksychtiky lidi, rozdavajici sve umelohmotne bilobile usmevy, když dojednoho maji pod deklem lebky nasrano. Napadlo me, kolikrat dotycni akteri v americkem vzdelavacim systemu propadli, kdyz nejmene tricetileti herci ztvárňují stredoskolaky...wtf. No jebat, abych to zkratil, tyhle highsociety slashery, asi fakt nejsou pro me. Promrhany potencial hlavne v offscreen vrazdach a kardinalni pruser c.2: ta maska vraha je myslena vážně? Hlavne, ze se olejíčkem na muskulatury nesetrilo, zeo...wtf... ()

Žralok

Celkem v poho film, ale dostalo mě že kamarádka hlavní hrdinky je napřed propíchnutá a nakonec zázračně vstane z mrtvých stejně jako vrah kterýho upálí, podřežou a nakonec zastřelí. Tyhle dva měli vážně hodně tuhej kořínek. Ale jinak se mi ten film vcelku líbil. I když je to vykrádačka Vřískotu a podobných vyvražďovaček. ()

kaylin

To, že se to chtělo podobat „Vřískotu“ je tak nějak celkem jasné. To, že „Bazén“ neuspěl, je snad ještě jasnější. Přesto jsem si myslel, že tenhle snímek bude mnohem větší kravina, ale ta levná produkce, kterou to očividně mělo, se prostě snažila, alespoň trochu to tam vidět je, a tak nechci snímek odsoudit k odpadu, i když tím scénářem by si to plně zasloužil. Alespoň těch pár bodů mu dát musím. Minimálně za zabití Geislerové. ()

jajinka odpad!

Hovadina, ztráta času.. Nechápu, proč do všech mizernejch filmů musí zamotat Prahu.. Záběry Vltavy, Karlova mostu a podobně se do tohohle připitomělýho vyvražďováku absolutně nehodily.. A motiv? Respektive žádnej.. Jenom zbohatlík, co neunesl odmítnutí.. ()

IllIlIlIIl

Klasická teenagerovská vyvraždovačka. Tentokrát v jedné plavecké hale v ČR. Tyto filmy mám rád a tento mě velmi příjemně překvapil. ()

movieband

Průměrný film s nečekaně fungujícím napětím. Jednohubka, kterou si člověk pustí na pozadí a nevadí mu, když u toho usne. Pohled na mladého profesora Xaviera je úsměvný, stejně tak jako je překvapivě dobrý pohled na Vlasáka, coby detektiva. Ubrat blbostí (činky, nelogický vývoj událostí ve scénáři pro jednu z postav) a byla by z toho relativní solidní atmosféřina. Na druhý pokus bych ale klepal na hodinky, protože o žádný zázrak nejde. 35% ()

Hadža

No viděl jsem i větší kraviny!!!Ty dvě hvězdičky jsou za tu jízdu tobogánem přímo na mačetu,a že jsem konečne viděl Liberecké vodní centrum,jelikož jsem tam ješte nebyl!Děj je stejný jako u desítek podobných filmu, pokud vám nevadili ,tak by vám neměl vadit ani tento!Parta mladých lidi po maturitě(i když dělali všichni maturitu asi po třicítce!) se jde bavit a objevi se vrah!Jediné co je snad trochu jiné je jen prostředí bazénu!Kdyby do hlavni role alepon obsadili atraktivní herečku,tak bych přihodil ještě jednu!!! ()

Thomassi

Německá vyvražďovačka točená v libereckém aquaparku s českými herci. Nápad docela dobrej, protože prostředí bazénu se jen tak nevidí. Bohužel scénář špatný. Úvod odehrávající se v Praze navnadí takovou českou atmosféru, ale jakmile k tomu začne hrát teenagerská hudba, už si připadáte jak na nějaký americký střední škole. Je to prostě hybrid, ale já horory můžu, takže si dovolím hodnotit výše než většina uživatelů, protože já se bavil. Navic vidět Lindu Rybovou, jak je masakrována v tobogánu, to se jen tak nevidí. Z chlapských rolí mě určitě zaujal James McAvoy, dnes už to známý americký herec (Wanted). Jojo já určitě viděl horší sračky. ()