Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

bonduelle

Já mám tenhle horůrek prostě ráda. Jsou filmy, u kterých se člověk musí soustředit a jsou filmy, u kterých si perfektně odpočine. Tohle je jeden z nich. Klasická vyvražďovačka party puberťáků. Krev tam sem tam je, metody zabíjení jsou zajímavé, film je akorát tak dlouhý, aby nezačal nudit. Bát se u toho asi nezačnete, ale relaxovat se u toho dá. Teda, až na ten tobogán. To byla celkem zrada. Od té doby je mi na něm pokaždý nějak divně.:-) ()

BMJackal

Typický béčkový horor se mi dostal do rukou prakticky náhodou. Už z označení "béčkový" je zřejmé, že vytýkat filmu kýčovitost, přepálenou atmosféru a šablonovitý děj je jako nosit sovy do Atén. Nijak výrazně mě neoslovil. Jedna hvězdička za Lindu Rybovou, druhá za její nápaditou vraždu s tobogánem, díky které jsem pár let tuhle atrakci na koupalištích vynechával. ()

greymon

Děj filmu nic moc. Horor, krerý moc neobdivuji, protože je plný násilí a krve. Z malé části ztráta času, materiálu a peněz. Není co bych tomu ještě řekl snad jenom horor, který za moc nestojí a nemožné chování některých herců. Např. tomu jak skoro na konci ta žena spadne na schodech, což je asi nemožné, nebo jak zmasakrují vraha v bazénu a on ožije, což je také nepravděpodobné. Film je pro mě sklamáním, čekal jsem trochu víc. ()

habertek

Náhodou se tohodle dílka musím zastat! Mě se to zdálo jako takový průměr. Řekl bych, že je to spíš němecno-český film, ale neva a na to že ten film točili němci s čechama z toho vyšlo něco celkem koukatelnýho! ()

x_silver

Proč ve filmu, ve kterém jde o krev, musíte hledat kvalitu příběhu, scénáře atd...? Akce tam byla, krev tam byla, vysvětlení tam bylo. V dnešních hororech už se většinou nedozvíme, kde se vzala infekce, co vedlo vraha k vraždám. Tady to dokonce i dává smysl. Tak proč jednou nepřehlídnout špatné herecké výkony, ubohou režii a nezamyslet se a nezačít si trochu užívat krve? Na černou kategorii mi tenhle film vůbec nesedí. Zasloužil by si minimálně 40%. ()

FandaHoffman

Neni to tak špatný, jak se to zdá. Je tam pár originálních scén (třeba už dost x zmiňovaný tobogán), ale nepřekousnu, když vraha na konci podříznou a on se pak ještě zvedne a jede si dál to svoje. 4/10 ()

anyonecek

Tohle se tak nějak celkově nevydařilo, zápletka je hodně špatná a pokud je to založené jen na vraždění, tak to není taky vůbec žádná sláva. Jediný moment, který mi tak nějak utkvěl v paměti je sklouznutí se v tobogánů, kde nakonci je čepel z nějaké mačety :). ()

Pitryx odpad!

Tak je tu další stupid maskovaný vrah. A ještě více stupid film. Začátek slibný, pak dlouho nic a pak zase jen sem tam nějaká ta vraždička. Hudba také nestála za nic a tak nezbývá než doufat, že toto "veledílo" nebude mít pokračování. Tvůrci se ani nenamáhali vymyslet něco nového, masce dali mačetu a tím to pro ně zvadlo. 20120219 8737/9134 s.u. ()

PATWIST

Môj druhý ohodnotený/ohviedzdičkovaný film na ČSFD a môj prvý obľúbený horor má také malé hodnotenie? Polonahé babenky, alkohol a koniec školského roku slávený sólo v uzavrenom aquaparku skupinou mladých ľudí, kto je vrah? Ak hľadáte krvavé vraždy a adrenalín ste na správnom mieste. (Priznávam že som tento film videl dávno a mal by som si ho pozrieť znova, ale hviezdička by možno klesla len o jednu). Úprava: Po pozrení nemením názor a hodnotenie ostáva :-) 1:22:30 nápis na mačete je slasher ()

Brano

Vzhľadom na hodnotenia som očakával horší film, pretože toto nebolo najhoršie. Klasický béčkový horor, tentokrát z tínedžerského prostredia, kedy si partia stredoškolákov chce užiť koniec školy v obrovskom aquacentre. Páčilo sa mi prostredie odohrávajúce sa mimochodom v Českej republike a celkom slušný herci. O brutálne scény z "vyvražďovačky" mladých študentov nebolo núdze a vďaka krátkej stopáži sa človek ani veľmi nenudí. Začo ale musím dať veľké mínus je stupídny záver, ktorý ma dosť pobavil, s veľmi primitívnym chovaním hlavných postáv. ()

kelto44

Na filme ma najviac prekvapilo české herecké obsadenie a to, že sa vlastne film natáčal v Česku. Úvodná scéna bola celkom dobrá, aj keď podobných som videl veľa. Na začiatku to bola veľká nuda, vyzeralo to ako teenagerský TV film o láske, párty a tak. Priebehom tam boli úplne trapné scény, ale zopár bolo aj celkom napínavých. Vrah bol psychicky narušený, veľmi mi na filme vadil a koniec bol úplne preflaknutý.. nejaké to plus má scéna na skĺzavke, ktorá sa mi osobne páčila. Úplná hrôza to zas nebola, ale nie je tam nič nové a vadili mi všetky postavy. /30%/ ()

Hyperbolic

Asi první horor se kterým jsem se setkal, pamatuju si jak na Primě běžela upoutávka se scénou, kdy žena sjíždí tobogán a na konci se najednou objeví mačeta. Herecké výkony a příběh asi netřeba hodnotit, je to další z těch slasherů z počátku tisíciletí, které si hrají na Vřískot, ale má to takové své kouzlo, nejspíš to bude tím, že se tam semtam ukáže někdo z Česka. Hlavní problém jsou asi postavy, tři borci tam vypadají naprosto stejně a kdybych je viděl vedle sebe tak nedokážu říct, který z nich je vrah. ()

moore

Všichni jsou sice probodaní zkrz na zkrz, ale když je potřeba, tak ještě někoho zachrání. Ovšem zlatý hřeb filmu je, když vrah, který byl popalenej na celém těle, propíchanej s podřízlým hrdlem a ještě utopenej, se znovu vynoří z bazénu a chce se sápat po zbylých hrdinech, aby se objevila domněle mrtvá studentka s dírou v břiše a s pistolí... Tenhle film je tak klišovitej, že stejně nemůže skončit jinak. Jen jsem nějak nepochopil úlohu detektiva ala Schimanski a jeho nedokončené vyšetřování. ()

andrew-a31

Byla sobota, 11 hodin večer, řekl jsem si, že kouknu na tento film. Nenudil jsem se, ale, že by to byla perla kinematografie..., to ne. Viděl jsem ho dříve než "Vřískot" a až poté jsem si přečetl, že je to "kopie". Hodnotil bych 60%, ale po zkouknutí "Vřískotu" snižuji na 50%. ()

HeyHou

Asi ten nejstupidnější horor, co jsem kdy viděla. Nicméně jednu hvězdičku si zaslouží proto, že se u něj vždycky dobře nasměju :-) ... A taky bych chtěla sehnat klíčky od babylonu v Liberci ()