Sfinkter

Rutten v roli trenéra jako žijící legenda je velký sympaťák a finální souboj je uvěřitelnější než proti stejnému soupeři v Tapped Out. Jinak se celý snímek veze na sandlerovské frekvenci dobrých a méně dobrých vtipů. ()

ywo666

Nič moc. Nefunguje to ani ako komédia a ani ako športový film. A Bass Rutten by sa mal vyhýbať komédiam. Lebo to šaškovanie mu moc nešlo. Kopec vecí bolo nedotiahnutých. Vyvrcholonie ani nejdem hodnotiť, lebo to je klišé nad klišé. Ale to sa dalo čakať. Celkom uznávam, Kevina Jamesa, že sa v jeho veku a fyzickej kondícií dal na takýto film. V súbojoch nevyzeral zas až tak zle. Coraci mal námet s ktorého by sa dalo čosi vytrieskať. Ale buď to malo byť vtipnejšie, alebo serióznejšie. Takto je to taký nevydarený paskvil. Určitý potenciál to malo, ale výsledok max za 2*. ()

geklon

americká sračko. Než se otevře prdel aby ses z útrob mohla dokonale vytroubit, je potřeba se sebe vypětím vytlačit ten tvrdej zastydlej kolík. Aha ten kolík je zde hlavní hrdina, kterej je jen důvod rozehrát banalní příběh s neuvěřitelnou dávkou středoškolských poslání a výzev. Do prdele ,ale funguje to líp než jakejkoliv film o bojovým umění od Karate Kida. Vedlejší postavy jsou tu zábavný a i ty klišé prostřihy těch co doma fandí u televize hlavnímu hňupovi mi zas tak jako třeba ve Wariorrovi nevadí. Milý, pozitivní příběh z americký řitě, co neustále chrlí jednu řitkou smradlavou pomazánku za druhou, pod vlajkou spojený nádorů. Jako jednohubka vážně působivé. Coráčiho režijní vrchol...Poslední bojová scéna je výborně natočená ()

venison

Miluju komika Kevina Jamese a v tomhle snímku dostal skvělou hlavní roli apatického profesora, který pro dobrou věc (i když omylem) jde doslova s kůží na trh.. Je to milé, je to vtipné, najdeme tu i jakési morální poučení :-) Scény z ringu jsou opravdu precizně natočeny.. Je to trošku taková "sandlerovka", ale vážně jsem se bavila a na konci pomalu i slza padla :-) ()

elanius

(59/2013, DVDRip) / Neurazí, extra nenadchne, ale aj tak som sa cítil pri pozeraní fajn. Taký ten štandard na poli amerických komédií, sem tam s dobrým vtipom, dobrou hláškou, ale zároveň absolútne ničím prekvapujúcim. Úplne chápem ak HCTB niekoho niekoho vyslovene nasere, dôvodov je dosť. Záleží asi na mometálnom rozpoložení. Ja som si to v dobrej nálade celkom užil. Celkom zaujímavo vyznieva aj budget (11M) vs. incomes (45M), veľmi slušné. (6/10). ()

Phietros

Celkem příjemné spojení zábavy a akčnosti v podání neakčního herce K.Jamese, alias učitelovi Scottovi, který se rozhodne pomoct škole vyděláním peněz v pouličních zápasech. Ty z něj nakonec udělají v očích žáků hrdinu, když dojde až na samý vrchol a hranici svých možností do souboje s profi hvězdnou. Vyhraje nakonec turnaj?! 60% ()

Pump

Skvělá akční komedie s naprosto famózním Kevinem Jamesem. Jasně, že je to kravinka na večer, ale bavili jsme se opravdu skvěle. ()

drake31

Naivná ohavnosť, to vám poviem, ale ten BOOOOM sa dostavil. Kevin James sa spolu Frankom Coracim pustili do ďalšieho spoločného filmu a tentokrát si poriadne šplhli. Veľa ľudí bude namietať, že je to príliš "americké", že je to klasické klišé, že to finále je naivné, a verte im, pretože to tak je. Ale faktom zostáva aj že to je zábavné, nie hlúpo alebo trápne zábavné - proste zábavné, s fajn postavami (Niko wins), s fajn hudbou, s fajn zápasmy, jednou sexy latinou, a dokonca sa tam čŕtá aj náznak nejakej myšlienky. Here Comes the Boom patrí k tým lepším komédiam a dosť som bol ňou prekvapený. Štvor hviezdičková spokojnosť. TWISTEEEEEED ()

zdenny

Opravdu dost povedené komedie o profesorovi ze střední školy, který pro své dobré srdce podstoupí účinkování v ultimátních zápasech proto, aby získal peníze pro svou školu. Film je nabitý legračními scénami a sem tam i situační komikou. ()

Killda

V dnešní době se točí samé komedie založené na blbosti, o tomhle filmu to ale říct nemůžu. Ano, je tam spousta klišé, ale celkově je to zabalené do příjemné atmosféry. Jsem rád, že se v Hollywoodu najdou i tvůrci, co netočí jen bláznivé komedie bez ducha. ()

Hollohlaway

Plné klišé, ale když nic nečekáte, tak se pobavíte. Druhá půle dost drhne, protože se upustí od vtipkování a víc se kecá, a bojové scény jsou tradičně děsivě amatérské, ale jinak to ujde. Kevin James má aspoň na bojovníka postavu. A Salmita je pořád úžasná. ()

Fisek

Slušná komedie. Zhruba v polovině si film získal mé sympatie a nebylo o čem rozhodovat, čistý průměr. Několikrát jsem se zasmál a románek se Salmou Hayek jsem bez jakýchkoliv problémů uvítal. Ačkoli jsem kvůli zařazení do akčního žánru čekal o něco realističtější a rozhodně více uvěřitelnější fighty v UFC. ()

The Viper

Oddychovka jak má být. Fanoušky MMA určitě pobaví i nejrůznější narážky (Chael Sonnen a triangl). Vydařený humor z minimem trapnosti a Kevin James se konečně mohl ukázat v lepším světle když od Když si Chuck bral Larryho kroužil někde na okrajích prázdna. ()

sedm.1

Po dlouhé době komedie, co mi opravdu sedla a především, co mě skutečně upřímně pobavila. A je úplně jedno, že co se zápletky týče, tak jde o jednu obrovskou, nereálnou naivnost, o finálním souboji pak radši ani nemluvě, ale je to zpracované tak perfektně, že před tvůrci smekám a naprosto jim tu jejich neuvěřitelnou nesoudnost odpouštím. Profesor v ringu totiž boduje téměř ve všech směrech a to i v těch vážně nečekaných. Že tedy půjde o skutečně vtipný film, jsem trochu očekával, přeci jen Frank Coraci už párkrát ukázal, že má ve svých komediích smysl pro fungující a trefný humor a Kevin James pak na tomto poli je též pro mě osobně zárukou kvalitní zábavy, ovšem že to celé bude tak dokonale fungovat i po stránce akční, respektive že mě veškeré zápasy z UFC arén téměř posadili na zadek, to tedy fíha. Přehledné, nápadité, dynamické, choreograficky nadmíru dobře zpracované a navíc Jamesovi jsem jeho souboje naprosto věřil, a to jako fakt, to si vážně nedělám prdel, no prostě paráda. Zápletka má pak i navíc spád, ostatní herci ve svých postavách též perlí, ikdyž Bas Rutten je tedy ještě o několik tříd výš než ostatní, atmosféra ze zápasu UFC také velmi překvapivě strhující, fakt jsem jen čuměl. Takže já si prostě tentokrát dovolím v udělování * krapet nadhodnotit, ale tato podívaná si to zkrátka opravdu zaslouží, a to i přes svou šílenou dějovou nesmyslnost, ale když komedie s obtloustlým bojovníkem má mnohem větší grády, styl a koule než většina současné čistokrevné akční produkce, tak já tleskám, dávám jasný palec nahoru a hodnotím nadprůměrně. ()

Spike23

Klišoidní obyčejnost s pár světlými chvilkami, která ničím neurazí, a překvapí leda tak tím, že je v ní vtipných okamžiků méně, než by kdokoli od Happy Madison čekal. Dobrá volba, když není na co koukat nebo když, stejně jako já, jste v sobotu vyřízení z páteční megachlastačky, kterou jsem už hodně dlouho nezažil. Thumbs up za POD a celkové pozitivní naladění celého filmu, bohužel je to ale tak neskutečně tuctové a neoriginální, že se to přes hranici průměrných komedií nikdy dostat nemůže. ()

dudyvan

Warrior ve vtipném podání se mi doopravdy líbil a myslím si, že diváci kteří uvidí oba snímky budou touto komedii příjemně překvapeni. ()

Nemik96

Nic nového pod sluncem,ale já se neskutečně bavil Kevin James je pohodový řízek a Salmička bude k nakousnutí ještě v šedesáti.Uděluji s klidnou hlavou 4****, Nejlepší scéna když má Scott druhý zápas a začne pršet oběma zápasníkum podjedou nohy a Scott na trenéra co mám dělat uplav Scotte uplav :D :D ()