iXtr3m3

Slušný počin. Síce to balancuje medzi komédiou a športovou snímkou viac, ako by bolo vhodné a malo sa to vybrať viac len jedným akýmkoľvek smerom, ale Kevin James je sympaťák, jeho tréner v podobe Basa Ruttena pobavil a celkovo to bol fakt veľmi pozerateľné športovo-komediálne béčko. Mimochodom, čo dokázal so svojou fyzičkou Kevin v tomto filme uhrať, to sa len tak nevidí, finálny zápas bol doslova peckový a človek by mu to v skutočnosti aj uveril. ()

Castorr

Tohle mĕ bavilo, je to pohodový filmek. Je tam strašně moc klišé bohůžel. Ale i tak se jedná o nadprůměrnou komedii o zápasech MMA. Pro mě lepší 3* :-) ()

Hanys_

Coracimu to s Jamesem v Zookepeerovi ještě celkem vyšlo, ale tahle variace na Warriora už byla prostě trošku mimo. James je ale frajer, jak se na tuhle roli ve svých letech dokázal připravit. Takže i proto zamrzí, že ten scénář prostě nebyl zábavnější, protože bojové scény byly překvapivě výborné. 4.5/10 ()

dopita

Klasická americká oddechovka, přihlouplá, neškodná, občas vtipná, trapná jen občas - zkrátka lehce koukatelná. Jeden z těch filmů na ukrácení dlouhé chvíle. Kevin James je fajn, stejně tak Salma. ()

Sufferer

Štyri, ja si proste nepomôžem. S každým písmenkom, o ktoré zavadíte pri zbežnom preletení viet k tomuto filmu, naprosto súhlasím. No dobre, nie so všetkými, ale s tým, že je ťažko rámcovitý, strašne, ale strašne predvídateľný, že scenár postavy zvlášť neskúma a vykresľuje ich základnými ťahmi a vŕši klišé na klišé alebo že sa možno až príliš koncentruje na americké publikum, sa plne stotožňujem. Ale čo narobím, keď minúty cupitali čo najrýchlejšie k cieľu, miestami som sa schuti zaškeril a na konci sa moje srdiečko akosi rozbúchalo. Konfrontáciu so snímkou Warrior neberiem, neprežil by totiž ani jedno kolo. Som na konci, a áno, za prvou vetou a hodnotením si stále stojím. ()

J*A*M*A*L

Už několikrát jsem říkal, že mám opravdu hodně rád tyto béčkové komedie a se sportovní tématikou jak by smet... a zvlášť s tou boxerskou. Co vlastně ještě k této komedii dodat? Nenapadají mě správná slova, jak bych měl můj zážitek z filmu popsat , a tak jen řeknu, že jsem byl vcelku spokojen..... Což jsem však z těchto komedií skoro pokaždé. ()

vander19

Celkom pohodičková záležitosť na víkendový deň, ktorou človek nič nepokazí. Kevin James je v normále, Salma Hayek v pohode a potešila ma prítomnosť Basa Ruttena. Tento Holanďan je skúseným bývalým zápasníkom a filmu dá trošku šmrnc, aby to bolo aspoň na kúsok reálne. Trochu by som to prirovnal ku Warriorovy. Je to taký trápne romanticko-komediálny Warrior. Ale proste cez priemer sa to nedostane. Oceňujem, že chlap ako Kevin James, žiadny svalovec sa v pohode natiahol do obtiahly teplákov a odhalil svoju, no mužnú určite nie, ale zato objemnú hruď a pupek...:-D ()

peto580

nie som si istý či som v živote videl viac ,,americký" film. Ale bavilo ma to. Išlo o neskutočnu prču a robilo si to zo seba srandu a to je hlavné :D Vtipy Kevina Jamesa su super, ale určite to nie je pre ľudí čo nemajú radi jak skončí film po prvej minúte. Niekedy milé, niekedy wtf blbé ale celkovo sme sa takýto typ páči :) ()

Stanley619

Docela průměrná oddychovka na jedno shlédnutí. Teda když pominu, že tak trochu vykrádá Warriora. Kevin James na sobě hodně máknul a šlo to dost vidět. A navíc "Boom" od mojí oblíbené skupiny P.O.D. hrozně potěšila, takže další malé, ale významné plus. 62% ()

Wardan

Co čekat od dementní komedie, která si dělá srandu z Warriora. Sem tam klišé, sem tam trapnost a sem tam docela bezva fór. V hlavní roli je sympatický a neokoukaný Kevin James a MMA mám rád. Takže celkem ok film, ale určitě je tuny lepších. A teď mě omluvte, jdu se kouknout na Warriora. ()

Matli

Hodně dobrej filmeček, hlavně dobrej tím jak je originální. Nejde ani o to chlámat se pod stolem, vtipných scén je tam tak průměrně, ale hlavní pointu filmu umístit do arény zápasníků a ještě té nejprestižnější soutěže, to chce odvahu. Klobouk dolu za herecko-bojový výkon lehce druhořadého herce jako je Kevin James, hlavně ve final fightu. A výtka na závěr, občas zbytečná omáčka. ()

Filec

Okej, takže predtým než som si pustil tento film som si prečítal pár komentárov a mal som strach. Nikdy som sa ku komentárom ostatných nevyjadroval ale musím keďže niektoré sú úplne z cesty. Morbídne a nechutné vtipy? KDE??? Rád by som si ich pozrel!! Zbytočne odrádzate ľudí od príjemnej pohodovej komédie takže nasrať,či sa už ozaj neviete baviť a nerastú vám cikule? A čo keď je to plné klišé? Veď napokon ktorý film nieje? Just dávam 5* lebo ľudia sú zaujatý Adamom Sandlerom ktorý tam ani nebol. F.CK DEREK!!! A prosím ak ste zaujatý nehodnoťte filmy, alebo ich vôbec nepozerajte. PEACE! ()