Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

kishi_SO

neverim, ze to pisem , ale toto sa mi pacilo. Najlepsi diel serie. Bez zbytocnych reci, bez nudnej predohry. Postupne vyvrazdovanie peknych zenskych postav (napodiv niektore sa tvarili ako muzi). Absolutne vypnite pri tom a bude Vas to bavit. ()

Skylwalker42

Tentokrát sníh, lesby a jedno opravdu nechutné požírání za živa s cibulkou :) Ale nějak mi nesedělo prostředí blázince, les byl lepší. Ale stále stejná úroveň filmařiny.. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle si udrželo tu jednu poslední zbejvající * jen díky tomu, že byla změna prostředí, ale jinak to je stejně tupý, nesmyslný, směšný, trapný, zbytečný, předvídatelný a chvílema postavy ve filmu fakt myslí kolenem a ne hlavou. Jen za blázinec tomu dávám 1* ale NEDOPORUČUJU ()

tahir

Fanusikovia serie si pridu na svoje, krvi je tam dost, ale otrepany scenar - partia vecne sukajucich studentov, nenastartovanie unikoveho vozidla a pod. je uz fakt asi najvacsie klise v hororovych filmoch. ()

v0jt1s3k

Ten film je desiva sracka, ale celkem mne bavil az do chvile, kdy bylo jasne, ze zarval posledni muzsky ucastnik pikniku. To co se delo potom mne jen primelo omluvit se pritelkyni a cumet s otevrenou pusou. Ani nejde o klise (ne, nezabijej je, NEJSME JAKO ONI!!!), ale o to co se ten zenskych rinulo z ust a pruser byl, ze to bylo uveritelne dementni!. Jezisi, nastesti si druhy den uz nic nepamatuju, jen jak to te osvicene humanistce utnulo sisku na konci. Scenarista ocividne vyplacal strelivo na lesbicke scene. Ja vedel, ze je neco spatne uz na zacatku, kdy se puste vysmivali kamaradovi, ze si bere bezpecnostni helmu, ale az takovy prejt jsem necekal. Apage satanas! ()

pájap

vraždy super....jinak naprostá nelogičnost....opuštěná nemocnice kde funguje plyn??? a bez telefonu??? všichni přijdou dovnitř ze sněhové bouře a jsou suchý.....v baráku kde se podle všeho netopí jdou okamžitě do triček......výbornej byl záběr na tu umrzlou holku u silnice.....a toho ostnáče by si možná všimli ne??? ale neva viděl jsem horší........ ()

chochi18

Snad väcsiu picovinu natocia uz len tvorcovi od Asylum... Uvod vystrihnuty ako z porna, 15min dohadovania ci zachranit alebo nezachranit kamarata to bolo az na smiech :) , trapne dialogy, postavy , no katastrofa. ()

complex odpad!

amatérina neskutočná... takto slabý film som nevidel už dávno... scenár neskutočne otrasný... po 30 rokoch nikto nevie čo sa v nemocnici stalo, nikto nejde vyriešit to, že niekto tam pred 30 rokmi zmizol... po 30 rokoch fungujú všetky generátory pretože benzín nevyprchal... títo kvázi zmutovanci prežijú 30 rokov, nájdu si dokonca nástroje, hlavne benzínovú vec na vŕtanie sond, benzín asi na záhrade pestujú... v budove, ktorá ma neskutočne veľa štvorcových metrov je stále teplo a nič nepodľahne 30 ročnému veku, k nemocnici je odhrnutá cesta, najprv nikoho nechcú zabiť keď môžu a potom zrazu zmena... chcel som naozaj dať aspoň jednu hviezdičku za ženské herecké obsadenie, ale koniec ma dojal na toľko, že je to neskutočný odpad, ktorý nedoporučujem pozerať, lebo zbytočne sa len naseriete pri tomto... Ale chcel by som poblahoželať režíserovi, lebo v amerike mu asi vzdávajú hold za najlepšiu snímku... ja keby som bol na tomto v kine, chcel by som naspať vstup... Jet to otrasný CÉČKOVÝ film... ()

Bohdy67

Pan režisér by si evidentně zasloužil také nakrájet a napíchnout na špíz. Zůstala stará dobrá nechutnost a krvelačnost a úvod filmu byl vcelku slušnej. Jakmile tam ale začala šu****t banda postpubescentů bylo jasné kde ten film bude... Navíc sem celou dobu čekal nástup ještě nějakýho bláznivýho skřeta (když uvážim kolik jich z toho sanatoria uteklo), než jen těch tří bratříčků...Opuštěná nemocnice bez povšimnutí se mi zdá i na USA trochu silná káva.Také nechápu jak mohli demetní mutanti co neumí ani mluvit dokázat rozbít a následně zpravit skútr,kterej nejspíš předtim v životě neviděli. A věc ze které asi neusnu je ta, kde sakra vzali po sedmadvaceti letech brambory a hlavně čerstvou!!! zeleninu? :D Že by měli kluci zahrádku? No,ale tyhle filmy nejsou o logice,ale o hnusu, řezání a v tomhle případě i vaření (ikdyž játra na cibulce jen tak ponořená do oleje jsou jak od Babicy)...Když to člověk bere s nadsázkou tak film neurazí,ale nezaslouží si víc jak lehce podprůměrných 45% ()

Phoeniyx

Bože bože, od prvního dílu to šlo od desíti k pěti a tohle? Znovu jsem odhadl jak to dopadne stejně jako u všech a stalo se nikdo nepřežil aby mohl být asi i pátý díl. Je to opravdu šílené hvězdu dávám jen za některé krvavé scény jako třeba za zajímavé fondy. Ale herecké výkony a celý děj stál pěkně za hov*o. Opravdu jsem byl velice a hluboce zasažen nad debilitou režiséra. Tohle není horor a už vůbec ne thriller možná tak parodie na akční film. Doufám že už další díly nevzniknou protože je to stále to samé dokola. Tady je rozdíl jen ten že všichni umřely ale hysterie a šílenost těch zálesáků je pořád stejná a tady ještě o několik úrovní níž. Už nikdy tento film nechci vidět protože napodruhé bych asi zešílel a rozflákal něco kolem sebe tak moc jsem naštván. ()

Palizer odpad!

V tretom pokračovaní, som si hovoril, prečo to stále natáćaju keď to je taka sprostosť. No a teraz mame tu ďalšie pokračovanie ešte debilnejšieho razu. Od samého začiatku je zrejme, ze sa jedna o C-ovi film a nie B-ovi. Totálne amatérske, debilne a otrasne zahrane. Kto nevidel prvý diel, toto ho len odradí. ()

zima27

No od tohto filmu som očakávala viac. Začiatok vyzeral sľubne no neskôr to tá banda blbo rozmyšľajúcich teenagerov úplne skazila. Nechutné scény sú naozaj nechutné. Ale celkovo mi tento film nepripadal ako horor ale ako komédia. Tu naozaj niekto zle odbočil. škoda ()

zipS odpad!

sme sa dobre pobavili :] a vo Wrong Turn 5 už nech je aj súlož, to ma možno nabudí viac ako 4rka, inak nuda :)) ()

chaosteory

Vás nikdy nezajímalo kde se ty 3 ichtylové vzaly? Pokud ano, tady je odpověď. Po minulých dílech jsem tak nějak rezignoval na ucházející pokračování, protože všechno co se mi na WT líbilo se pomalu vypařilo. K mému udivení jsem pak narazil na další s pořadovým numerem 4 a ještě větší udivení bylo, že stará známá parta je zpět. I přes značné nedostatky v ději (sanatorium je už nudné, znova ne prosím), přes vykrádání bratrů autorů ( ne, že by se to nepodobalo chvílemi SAW ) a přes dementní, opakuji vysoce dementní komentáře mě to na jedno shlédnutí stačilo zabavit. Pozn. Hodnocení je záměrně nadsazené, neboť skrývám určité sympatie k jednomu vyjebanému, uřvanému a brutálnímu šmejdovi. ()

breebee

Po neúspěchu trojky jsem byla zase celkem překvapená. Zaujalo mě zejména to, jak se snímek od ostatních - předešlích dílů lišil, což mě také navnadilo na pětku, která může být ještě úplně jiná. Celkem předvidatelné avšak přesto napínavé scénky se střídali s absolutníma demencema viz - "nechme je naživu, my přeci nejsme jako oni" bitch please! Ale jinak to byla celkem dobrá podívaná, dvě a půl hvězdy, těch 47% si to zaslouží. ()

Snakefinger odpad!

Začátek byl docela stylový, nebýt ovšem divného chování chovanců, hlavně pak v chůzi. Pak se to zvrtlo do něčeho, co snad ani nelze popsat slovy normálního smrtelníka. Tady nebylo opomenuto snad jedno jediné klišé z programu pro hororové či spíše rádobyhororové scénaristy. Fakt děs běs a wrong. ()

lubbax odpad!

impotentní, zbytečný a především monstrózně hloupý film. muset na to koukat ještě jednou, raději si vydloubnu oči a sním je. ()

2sistem

Nikdy jsem snad neměl u hororu takovou chuť profackovat hlavní postavy jako teď. To je snad poprvé co jsem fandil záporákům. Což je zavádějící, protože pro mě byli kladný hrdinové víc debilní než samotný mutanti. Jejich chaotické a nelogické chovaní ve mě vyvolalo pocit, že oni jsou ti špatní a zaslouží zabít. Příběh by nebyl až tak špatej ale ubohej scénář tomu nedal šanci. Některé scény byli hodně komické a vybočovali z daného žánru. Jinak krvavá část filmu si myslím zaslouží vysoké hodnocení. Brutalita vražd mě bavila a zachránila filmu reputaci. I když zacákaný ksichty krví ječících postav tupě zírajících na vraždění svých kamarádů, bylo vážně na pěst. Je vidět, že O´Brien je pouhý amatér a má se ještě co učit. ()

u.mojitko odpad!

Nejděsivější byl ten běžkařský styl té bloncky, na druhou stranu praktický návod na záchranu na ostnatém drátu věšené osoby se jen tak nevidí. ()