Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Dalajlada

Oproti trojce docela pokrok. Je to stále stejně stupidní, nelogické, ale herci už nejsou tak strašně nesympatičtí a má to i světlejší chvilky. Některé masakry jsou opravdu masakry, takže fanouškům krutého násilí by se to mohlo i líbit, ale je příliš vidět, že to jsou jen atrapy. Příliš je podtrženo. ()

Aceboris

Dobre pokračovanie, vlastne začiatok celej série. Super začiatok , no na môj vkus dosť sexu a lezbo scénok , ktoré zaberajú dosť času z filmu , to isté niekedy zbytočne kecanie a tancovanie , radovanie sa a podobne. Čistokrvný čas sa tým pádom z uži len na pol hodinku a to je veľmi málo. Čo mi chýba je taká tá dobrá atmosféra z predchádzajúcich dielov , väčšie napätie , možno viacej strachu , porcovnanie obete na kúsky , nebolo až také zaujímavé . Tak ako niektoré scény ako ťahanie blondínky za nohy , hoci dotyčný vedel, že má okolo krku drôt, ako to mohlo asi dopadnúť , určite ju zachránil . Samozrejme nemôže chýbať možnosť zabiť protivníka , ale opäť to dopadne úplne inak. To mudrovanie , " nemôžeš to spraviť, nie sme ako oni " tu ostáva až rozum stáť, Za mňa 5/10. ()

MrdDoHrnce

Nejlepší díl pět hvězd nedám protože sem gej a byly tam lesby já chtěl sexy sylsy. Každopádně je to to plesksnice. Po slabší 2D trojce návrat na vrchol a ong tje nejspíš něj série bílku ()

JarinDL7

Jako Wrong Turn a vyvražďovačka dobrý. Sám režisér a scénárista prohlásil, že nejdůležitější pro něj byly originální vraždy, na scénář však úplně zapomněl. Tento film získává první místo v kategorii nejhloupější rozhodnutí postav všech dob a strhávám za to jednu hvězdu. ()

gggggg odpad!

Niečo tak stupídne som už dlho nevidel. Keby s toho spravili paródiu na Wrong turn, tak by som dal za tri. ()

Nikol45

Tento díl se mi i přes slabé hodnocení ostatních líbil. Dost mi připoměl dvojku. Konec byl pecka a soundtrack v závěru byl prostě top. Už jsem si ho stáhla. ()