Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

u.mojitko odpad!

Nejděsivější byl ten běžkařský styl té bloncky, na druhou stranu praktický návod na záchranu na ostnatém drátu věšené osoby se jen tak nevidí. ()

Perineum

Tento díl mám z celé série nejraději, hlavně proto, že mi prostředí opuštěného sanatoria přijde skutečně děsivé a prominu jim i ten kiks, že se o celé sanatorium nikdo nestará, i když už musí být řádku let opuštěno a nikdo se ani nesnaží zjistit, proč se po tolik let ze sanatoria nikdo neozývá. Úvod se mi hodně líbil, pak je slabší lesbi pasáž se seznamováním s postavami a pak dlouhé čekání na to kdy se konečně začne mutantím hodování. Ti se zjeví vskutku působivě a kolotoč může začít. Fondue jsou nepochybně originální a další vraždy taky nejsou špatné. Sice nechápu proč se alespoň nesnažili utéct ještě když je nepronásledovali, ale budiž. Konec mě překvapil, nebývá u filmů tohoto typu zvykem. ()

AltairAhad

Dala bych tomu i 2* za prostředí. Konečně je to horor, který se neodehrává v lese větším než Česká republika, kde si je vrah i tak prostě vždycky najde. Jak to vždycky dělá? Šibal jeden. Nebo nudné hic kdesi v jižní américe alá Texaský masakr. Ale jo, šlo to. Kdyby se trochu zapracovalo na inteligenci postav (konečně!!) a sem tam zvýšit napětí, zvýšila bych možná hodnocení i o 2*! ()

Helled

Dobrý díl to už by bylo ve sračkách kdyby dali pokračování k trojce zato film z názvem krvavý začátek je skvělý atmosféra byla naprosto dokonala sníh a krev ta poslední spomalená vražda byla total detox ()

venerdi

Po dlouhé době jsem opět zkoukla film tohoto žánru. Filmy tohoto typu jsou jak přes kopírák stejné. Máme tu skupinku mladých lidí, vraždící monstra a film neskončí, dokud všichni hlavní hrdinové nezemřou hroznou smrtí. Tentokrát to pro tuto skupinku vypadalo nadějně, když se jim podařilo kanibaly chytit do pasti, ale to by se nemohli řídit heslem hororu: "Máme možnost zabít vrahy a přežít... ale ne, to nemůžeme, zabili jen pár našich přátel, musíme počkat až zabijí nás všechny a pak možná něco uděláme" :-) ()

Mark1983

Průměrný horor Pach krve 4,který má od předchozích dílů podobný jen název.Jinak děj a příběh je zcela o něčem jiném.Hlavně pokud budete chtít zkusit tento díl,nehledejte v něm ani tu sebemenší logiku a pak nebudete mít problém to zkouknout do konce,i když pořád platí to,že ani čtyřka na jedničku nemá. ()

blemcak

To bylo tak strašně trapny až se mi to líbilo. Celý film sice působí hrozně amatérsky, ale koukal jsem se na to docela rád. Jenomže, co ten konec !! ()

DavidDizzer

Nevím, zda je vtip, že tady vidím hodnocení od tří hvězdiček výše, asi vás to spíš natolik pobavilo, že jste hodnotili tento film jako skvělou komedii, jinak si to nedovedu vysvětlit. Každopádně zde už bohužel musím dát alespoň tedy jednu hvězdičku, a to za alespoň nějakou snahu zapůsobit krvavými scénami a hrůzostřašnými zrůdami. Jde o to, že mi přijde, že tento film natáčel režisér amatér... Nevím, ale tohle s hororem nemá nic společného... Navíc na ten blbý konec! ()

uprchlice

"Pach krve 4" nás hned ze začátku překvapí dosti brutálními vraždami v prostředí nemocnice narušených pacientů. Ani ne po 10 -ti minutové stopáži se divákovi prokrví oční bulvy a zimou otřese celé tělo. To, co následuje, je opravdu krvavý počátek hrůzy, která diváka přivede do mdlob. Parta snowborďáků narazí na prázdnou nemocnici. Skvěla zábava se brzo otočí v boj o přežití, když jeden po druhém začnou mizet a přerůstá to v krvavý masakr. Přežít nikdy nebylo tak těžké... Režisér Declan O'Brien, který napsal i scénář k tomuto filmu se podílel na třetím a pátém dilu jako režisér. Neni ničím výjimečný ani zajímavý. Pach krve 4 je zamotáná, ne-li zbytečná část skvělé série o lesních zdegenerovaných mužích z lesa. Ovšem v tomto dilu se to dějově poprvé přesouvá jinam. K dalším dílům se zdržuju komentáře. Pach krve 4 je zkrátka klasický teenagerský slasher plný heků, špeků, hluků a vším, čīm si dnešní mládež zdokonaluje své dobrodružství. Ovšem dějově je to přijatelnější, než dil 6, ale nedočkáte se takové zábavy. Zkrátka nedojde k "vrcholovému uspokojení", ale spíše k hromadě slz a smíchu. ()

Majklkm

,,Ne nezabíjejme je. Nebuďme jako oni..." Sice nám zabili pár přítel, ale jinak jsou to docela milí chlapci. Zde sem málem vyletěl z kůže! :) Další důkaz, kolik škody může napáchat ženská :D Sérii Pachu krve mám docela rád. Člověk se u toho zasměje, což se nepodaří i u některých komedií. Dokonce znám pár lidí, co mají podobný smích, jako ten sympatický zmutovaný blonďák :) Ale toto už byl fakt hardcore. Pach krve 4 nepostrádal zádné prvky kýčovitého hororu (není signál, zbytečné vykecávání, když vám za zády stojí chlápek s mega vývrtkou a nebo také - jebli jsme ho klackem přes hlavu, tak není třeba ho dodělat, aby nás pak nemohl zmasakrovat a tak radši utíkejme, desetkrát sebou jebněme na zem a hlavně křičme, aby nás lépe zlokalizovali...) a debility chování hlavních postav, které se sami nakořenili a lehali si na pánvičku, aby je pak mohli chlapci s ksichtama jak od Pomahače zdlábnout. A po docela slušném začátku maškarního plesu v sanatoriu, to šlo na křivce stupidity hodně nahoru. Už se nemůžu dočkat jak shlédnu PK5. Jejda sem se cosi rozepsal :D Tak asi tak. ()

Lockdown

Tak jsem se jednoho krásného pátečního večera rozhodl mrknout na to, co skvělého nám nabízí naše milovaná televize. Přepínal jsem a přepínal až jsem se dostal k tomudle. Tomudle, říkám proto, že vlastně netuším do jaké žánrové kategorie bych to zařadil. Tvůrci nejspíš zamýšleli horor, i když vlastně kromě jedničky, která měla ještě jakousi hlavu a patu pochybuju, že by si nad scénářem či vlastně žánorvým zařazením lámali hlavu. A taky to tak nějak dopadlo. Komediální lesbická jatka, kde se kamera střídá v pořadí kozy,střeva,kozy, useklá hlava apod. O příběh zde opravdu nejde takže co bych vlastně zhodnodil. Prsa pěkný, tudíž herečky nejspíš dostanou nabídky i na jiné filmy, nejspíš ale trochu jiné kategorie. Krve dostatek, jinak jde o klasickou béčkovou kravinu. Za ty prsa dám 25% ()

Jansuper

No Teda asi sem jediný ale já tento 4 díl miluju tak jako 1 a 2. To prostředí v té zimě toho opuštěného blázince je fajn, zajímavá zápletka naší hrdinové docela fajn a vraždy no něco úžasného a děj taky dobrý ale hlavně docela dost povedený začátek jak to vlastně celé začalo je za mě úplně perfektní ale hlavně abych nezapomněl tak jako nechápu co lidi kritizují to prostředí že je to trapné atd, vždyť ta zapletka že naši hrdinové někde v husté zimě zůstanou uvěznění v opuštěném špitálu s 3 zvrhlyma magorama je docela dost dobrá a zajímavá a je to takové dobře tajemné v těch temných zdech a prostorech opuštěného blázince nevíte kde ty magoři na vás mohli vyskočit, akorát mě sralo někdy to nelogické chování našich hlavních hrdinů ()

Destoroyah

Ako vidím tak to je čím ďalej, tým horšie. Gore celkom fajn a herci sú priemerný. Naši dobre známi kanibalovia sú tu zasa ale teraz ešte viac postihnutý ako minule. HODNOTENIE: 4/10 ()