Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Little_Sawy

Tady je vidět, jak se degenerovaní sourozenci dostali z léčebně, jak je testovali a páák o pár let později, jak se opět vrácejí do léčebně, pro tentokrát pro to, aby znepříjemnili bydleníčko skupině přátel co se rozhodli zapařit. Hlavně mě bavila scéna v provizórny kuchyny, kde si kanibali dělali lidské ražničí. Hlavně tady zase lidská logika nefunguje, u hlavných postav jako vždy. I když, je pravda že pastí tady mohlo bejt víc, když už tady žádna nebyla, podle mě, by se na to hodilo víc lesné prostředí, kde by degenerovaní sadomasochisti měli víc možností, zdá se i lépe vyhrát s prostředím a vraždami, ale i tahle zimná část je celkem fikaná. ()

Martyr.blood

Tento diel, hoc najslabší zo série, má jedno obrovské plus. Obsahuje tú najnechutnejšiu vzorku opovrhnutiahodných odpudivých uhrovitých postpubertálnych blbečkov (dnes by dozaista pôsobili ako silno dôležití ti***koví skurvenci) zrelých na vykilovanie. O to sa pomocou lacného CGI postará trojica ľudožrútskych zdegenerovaných bratov. Nebojte, dobre viem že ani vy nepozeráte tieto filmy pre scenár a pre krajinky ;) ()

doughnut

Film jsem neviděl, ale poznal jsem díky němu zajímavou věc. Na internetu se objeví dvdrip či blurayrip a hle kolik komentářů se hned vyrojí! Aneb stáhnout co nejrychleji release, ještě rychleji ho shlédnout a úplně nejrychleji sepsat sofistikovaný komentář pro ČSFD, ať všichni vidí jaký jsem filmový odborník. Fakt, že tyto kydy (samozřejmě i moje) nikdo nečte, je vedlejší :-) ()

Mazmen odpad!

Pěkná sra.ka. Má to příšerný scénář a ještě hůř je to zahrané. To jsem pěkně ulítnul ve výběru filmu. ()

Deivulak

Co mě teda nejvíc naštvalo .že tu z mutantu udělali obyčejné ustrašené dementy.Přece hoši z jedničky se nebáli nikoho a ničeho šli do všeho co si zamanuli,ale tady parta dementních lidí je zažene do klece kde je chcou zabít fakt sranda. Ale co ocěnuju že byly velmi podobní frajerům z prvního dílu na tom si daly opravdu zaležet. Pokud bude patý díl a ja veřim že bude prosím at se vráti režisér z jedničky....dekuji. ()

DJ Laky

Pach Krve 4 je stejně dobrej jako druhej díl. Začátek byl fakt luxusní. Jak jse zbouří ty psychopati a ze začátku ta hudba k tomu filmu mě dostala. A hustý bylo jak ho natahovaly na ten skřipec to nemělo chybu. A druhá část filmu byla hodně slušna. Dostalo mě to stima masovýma fondama. Herecké výkony normálka. Akorat ten konec si autoři mohli odpustit. Jak jedou na tom sněžnim skůtru a přezízne je osnatej drát. Dávám za film 70%. ()

headhot

Celkove 4 dil je v podstate hodne podobny predeslym dilu, je napinavy a zabavny, bohuzel v 68 minute, se projevila asi naprosta demence filmaru, kteri proste chteli film zbytecne natahnout a postavy udelali neco cemu asi dlouho neuverite. Skoda mohl to byt zabavnejsi film, takhle to jen dokoukate znechuceni. ()

G.S.P.

Zase tak špatné to nebylo, jedná se už o čtvrté pokračování resp. prequel,které mohlo dopadnout i hůře ( rozhodně lepší jak Wrong Turn 3 ). Ano scenář stojí za h....o ale zmutování chlapci si podávájí hlavní partičku luxusně! A o to tady jde , sposuta krve , mučeni ,porcování, myslím ,že gore bylo určitě na dobré úrovni. ()

Igwar

Ten, kto hovorí v súvislosti s Wrong Turn 4 o návrate k prvému dielu sa musel zblázniť. Okrem vydarených gore efektov nie je v 4 absolútne nič, čo by z toho robilo dobrý horor. Na rozdiel od jednotky (II. a čiastočne aj III.) - atmosféra absolútna nula, dej takziež nula bodov . Logických chýb toľko, že už ani nemá zmysel ich počítať. Autor scenára a režisér musel byť zhulený, keď to tvoril. Tak neuveriteľne idiotské správanie postáv som snáď ešte v horore nevidel, a to som ich už videl nie málo. Tí ľudkovia sa tam chovajú tak strašne, že miestami človek pochybuje kto tam je vlastne psychiatrický pacient. Jeden príklad za všetky: Keď tie baby vyliezajú z tej snehovej diery, prvá vylezie a sedí tam 30 cm od svojej kamošky, pozerá na ňu ako lezie von a reve ako zmyslov zbavená aby si pohla, miesto toho aby urobila tú najprirodzenejšiu vec na svete - pomohla jej. A obdobne debilných situácii je vo filme toľko, že po čase už to nie je ani smiešne, človek len neveriacky žasne, prípadne nadáva A jedno i druhé spoľahlivo zabije aj ten posledný mikroskopický zážitok, ktorý by divák mohol z tohto filmu mať. No, nepotešili ste ma, ani ja vás nepoteším... Odpad jak vyšitý !!! ()

Pierpa

No nič sa nedá robiť, ale séria WT asi neni pre mňa...Proste vôbec, ale vôbec ma to nebavilo, stupidné hlavné postavy a dej filmu ešte viac...Ale pobavil som sa na prípevku Verbala, ktorý sa riadi asi heslom : podľa seba súdim teba :) Barbar Onan forever :) ()

Isfio

Tento film ma dojal. Čím to je, že stále viac pribúda horrorov, pri ktorých človek len žasne nad tuposťou hlavných postáv, a je vlastne rád, že všetkých do jedného zlikvidujú? Určitá nelogickosť sa dá prepáčiť a doslova patrí k žánru, ale toto nie. Keby som chcel vybrať scény kde to fakt škrýpe, tak nemôžem, lebo celý film je taký, scéna za scénou, človek s otvorenými ústami nechápe kde sa berie tá tuposť scénaristu. Nedá mi nespomenúť scénu, ktorá môže kandidovať na Oscara, keď sa im podarí chytiť tých kanibalov, po tom čo zavraždili a zjedli 2 či 3 kolegov, a jeden z nich ich chce zabiť, tak začnú riešiť morálku, že nebuďme ako oni. Veľmi tupý film, na konci je človek rád, že je už koniec. Prvá časť znamenala svieži vietor v žánri, mala v sebe dej, napätie a atmosféru. Žiaľ, 4. diel nič z toho nemá, je to len tupý masaker. ()

darazoda

Ach, ach. Ani neviem, ci malo vobec zmysel tento film dopozerat. Uz na zaciatku, ked doktorke ukradol pacient privesok z krku bolo jasne, ze vela logiky v tom filme nebude. Herecke vykony na velmi nizkej urovni. Vsetci len jacali, vrieskali a vobec nerozmyslali. Vrazdy ako vzdy brutalne. ()

limalama

Docela peklo, sice sem měl raději když byli v lese, ale sanatorium taky ujde. O brutální scéy není nouze a fanouškům této tetralogie to vřele doporučuje je se rozhodně na co koukat 85% ()

missionary

Chvilku som rozmyslal ci nedad 5 hviezd. Mam slabost pre tuto seriu. O kvalite a originalite by sa dalo polemizovat, ale naco? Mna tato degenerovana rodinka bavila, bavi a ak natocia dalsie casti tak dufam ze aj bude. A za koniec 4ky tlieskam, paradne nadlahcenie veci. Netreba a brat prilis vazne. ()

Smoldo56

Parta blbečkov je hladná po IV. Tentoraz sa vracajú po rokoch do sanatória (kde kedysi spôsobil masívnu vzburu) aby sa ukrili pred hustým snežením. Naštastie ich tam čaká večera v podobe teenagerov, ktorí sa tam ukrili pre rovnaký dôvod. To čo v jednotke bolo cool a strašidelné, v dvojke menej cool a nestrašidelné, v trojke učelové a gore, pôsobí tu smiešne a nudne. Nebyť sanatória, ktoré trochu vylepšíl celý príbeh (a sneh) tak by som dal odpad. Ale inak sa to aspon dalo pozerať aj keď nikdy nepochopim ako sa tí degenerovaní mohli len tak naučiť ovládať snežné skútre. ()

RED57

Od sledovaní 1 dilu jsem byl zvědaví co předvedou ostatní dily , ale toto co předvedly se ani nedá divit že se Cela serie od prvniho dílu jen propada ,ale Toto co predvedl tento dil jen naprosta hruza , pro mně nejhorší díl série. ()