Útok dvojhlavého žraloka

Rob Pallatina

Scénografie:

Alexa Roland
  • Wiikii

Jééje, ten film je takovej frankenstein, složenej z několika jiných dílů, které ani nefungují, ale i přesto je to na světě !! Příběh, herci, charakteristika postav, ty texty, a samotnej žralok kterej v první záběru vypadá jak kdyby zažil stejnou nehodu jako Godzilla a za asi 30min. se dostane nepozorovaně až k puberťákům kterým je voda po pás...(12.4.2013)

• Z0oMb3E

úžasné!!! ÚŽASNÉ!!! ÚŽASNÉ!!! Pravidlo, že viac hláv-viac rozumu neplatí vo svete, kde je O´Connel profesorom a Electra doktorkou. Vo filme však nieje jediná hluchá scéna ktorá by dala vydýchnuť rozvibrovanej bránici. Vo filme nieje nič, čo by stálo aspoň za maličké zapochybovanie ohľadne premrhaných financií. A nakoniec, vo filme nieje jediná scéna, ktorá nemá potenciál stať sa kultovou. Samozrejme to platí len pre mne podobných zúfalcov so zbierkou muších krídel pod vankúšom a dvojdňovými výčitkami po masturbácii. Asylum opäť nesklamalo a drží si u mňa jednoznačný status najlepšej spoločnosti na komédie. Asylum ma dokáže stále udivovať v tom, akú príšerku zas vytiahne z mora. Viva La kozy...vlastne double power žralok! (Filmu musím dať ešte minimálne jednu projekciu aby vo mne kus odoznezli všetky tieto euforické stavy a spísal naň oslavnú ódu hodnú jeho veľkosti)(30.9.2012)

• eraserhead666

Scénář napsaný desetiletým borcem po dvou tunách vyhuleného hašiše a dvou dodávkách dobrého bourbonu, který právě zjistil, že se mu to pírko v rozkroku nestaví jen přetlakem moči, ale že to má i jiné spouštěče. "Herecký" ansábl vybíraný ne podle hereckých zkušeností a schopností, ale podle co nejmenšího rozměru mozkové hmoty (herci) a co nejširšího a nejhoupavějšího hrudníku (herečky), potažmo co nejvíce implantovaného silikonu. Jediná Carmen Electra, jakožto zkušená harcovnice, pochopila, proč byla do filmu vybrána, a protože to rozhodně herectví nebylo, plnila svůj úkol na sto procent a prsila se i v těch nejnevhodnějších situacích. Škoda, že to nepochopily i ostatní její kolegyně a zarputile se snažily hrát. Směšné digitální efekty na úrovni špičkové počítačové hry ze druhé půle osmdesátých let. Střih po sobě jdoucích záběrů a scén v naprostém logickém nesouladu. Od filmu z produkce Asylum s názvem Útok dvouhlavého žraloka ale asi nikdo nic jiného nečeká. Pokud ano, je to docela masochista. 0,5*(28.3.2014)

Hoši od Asylumu se rozhodli trochu vylepšit své filmy a kromě velokosti dostal žralok i hlavu navíc, takže není pochyb kdo má ve filmu nejvíc rozumu. Aby měl dvouhlavý drobek co jíst, vyklopí mu loď partu silikonových plážových koček, pár svalovců a Carmen Electru. Naštěstíse u tohoto filmu člověk nenudí protože utoky žraloka střídají záběry na těla v bikinách a občas někdo odhodí i vrchní díl plavek, v kombinaci s tropickým ostrovem a tupýmy dialogy je z toho pohodová zábava. Z hereckými výkony to také špatné nebylo, protože dokázali zahráti zemětřesení.(29.12.2012)

Podľa mňa zatiaľ jeden z najlepších Asylum produktov. Srandovný nápad, na dvojhlavého žraloka i sporo odeté ženské sa dobre pozerá, k tomu tam pobehuje Carmen Electra a každú chvíľu sa niečo deje, takže som sa nenudil. Prostredie je pekné, triky nie sú síce ničím extra, ale nie je to ani žiadna katastrofa a dej či logiku pri takýchto snímkoch nemá cenu spomínať, keďže o to tu vôbec nejde. Ja som sa náhodou bavil a neprišlo mi to ani trápne, skôr ako taká jednoduchá, s nadhľadom natočená béčková zábava.(5.2.2012)

• - Spoiler: Poté, co sud s benzínem ustřelí žralokovi jednu hlavu, chybí monstru v následujících záběrech pokaždé jiná hlava. (L_O_U_S)

• - Když se Kate (Brooke Hogan) a Kirsten (Corinne Nobili) vrátí do vesnice a profesor Babish (Charlie O'Connell) zavelí k dalšímu průzkumu, mihne se v záběru cyklista, který by na opuštěném ostrově neměl co pohledávat. (L_O_U_S)

• - Spoiler: Dvouhlavý žralok ve filmu sežere celkem 26 lidí, což představuje 93% úmrtnost. (L_O_U_S)