Poslední výkřik

Posledný výkrik

Mysteriózní / Horor / Krimi / Thriller

Česko, 2012, 90 min

• MareT.

Ja tu jednu dam. Ja ocenuji nadseni tech bratru Kucerovych z Vriskotu a jinych vyvrazdovacek 90.let. Ano 90.!! Proto je to tak ne-inovatni, ne-originalni a hlavne amaterske, dnesni horor je jinde. Ja si to pustil doma a vedel jsem do ceho jdu! A za ty salvy smichu jsem vdecny (nejvice za to muze Smajda- ani do dveri neumel vlezt prirozene a pan skolnik, co zalival kvetiny - tuhle scenu jsme si pustili znovu, legendarni). Jinak zustalo plno otazek. Kdo a kde byl celou dobu Roman? Proc si slecna sundala boty nez vlezla do prostor bazenu? Proc se cely film tocil kolem divneho Erika a pak se nic nevysvetlilo? Kdo byl teda schizofrenik a alkoholik? A hlavni otazka, byla to stredni skola nebo zakladni? Podle vyzdob na stenach bych typoval prvni stupen:D Kazdopadne jako fanda slasheru ocenuji snahu, nedavejte film do kin, tim akorat naserete lidi a diky za insipraci-jde videt, ze film v dnesni dobe opravdu muze natocit kazdy!(9.11.2014)

• mchnk

V případě, že by to tvůrce pojal jako krátkometrážní záležitost ve stylu Scary movie, mělo by to asi větší úspěch, žel vše, co zde vidíš, je myšleno vážně, což je nepochybně ten největší horor. Scénář byl zřejmě napsán někdy před deseti lety, je v tom vše, prsaté holčiny běhající od dveří ke dveřím před jasnou smrtí, neustále se lekající a samozřejmě nelogicky o každém šramotu se na vlastní oči přesvědčující. Vrah se naprosto bez problémů dostává do všech zamčených prostor, vyskakuje na poslední chvíli a při střetu s hlavní hrdinkou svou předchozí sebejistou sílu zčistajasna ztrácí. Tragický casting a finální důvod k vraždění je poslední hřebík do jakékoli důstojnosti snímku, jednu za slušnou hudbu (až na ten propadák na závěr), která je to jediné, co diváka ujišťuje, že tvůrce chtěl opravdu natočit horor.(19.1.2014)

• LEGACY

Nechápu jak mohli mít tvůrci tu odvahu poslat tento brak do světa, natož do kin - minimální (ohraný) děj a šíleně kreténský casting. Málokterý hňup s kamerou by dokázal vytvořit horší ''horor''. Nepřirozené, nedokoukatelné, prostě české. Snad rychle zapomenu na to, co se dnes v Česku točí za shity. Na narozky jsem si nemohl vybrat líp. Hodnotím 5%(18.5.2013)

Byl jsem zvědavej jestli je to opravdu taková blbost jak tady každý píše a hodnotí odpadem proto jsem si film pustil.A já nevim proč,ale po dokoukání se mi nejenže nechtěl dát odpad,ale ani mi film nepřišel nějak otřesný určitě to neni žádnej mega hit,ale přesto jsem se pobavil.Jasně,že mi toho na filmu dost vadilo,ale dokázal jsem to přejít a ani nevim proč ,asi kvůli té nesnášenlivosti tohodle snímku.Dam 3* a nebudu jich litovat. 50%(11.5.2013)

• Isherwood

Špatné. Po všech stránkách, v každém detailu. Svým způsobem naprosto obdivuhodný výkon. Kluci, vezměte peníze, které evidentně máte a dejte je na charitu. Pak vezměte kameru a rituálně ji hoďte do řeky. A už nikdy nenarušujte veřejný prostor něčím podobným. Party film, co vám zkazí party víc, než sousedka pod vámi bušící koštětem do topení.(17.3.2014)