Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

Eric.Kosar

Když jsem tenhle film viděl poprvý, dostal jsem záchvat smíchu a zároveň jsem byl zvědavej, jakej človek tohle mohl natočit, budu stručnej, děj sice originální, ale vycucanej z prstu někoho kdo ujíždí na kokainu, herecký výkony stáli za nic (hl. protagonista sice taky nebyl dobrej, ale bylo vidět, že se snaží, no, bohužel marně), a ani strach z tohohle filmu nejde, páč jsem někde četl, že to je snad i hororový film, no, teoreticky to horor je, ale horor, na kterej se už nikdy v životě nepodívám. ()

Noimosyniii odpad!

Samotnej nápad udělat film o tom, jak žraloci padaj ze vzduchu je n a p r o s t á p í č o v i n a. Podle mě si autor myslel, že jakmile dá na svůj film nálepku SCI-FI, tak si může dělat co chce. V tom filmu nedává absolutně nic smysl, postavy jsou naprosto příšerný. Acting je ještě tak desetkrát horší. Barvy vyblitý. Posledních 20 minut filmu jsem byla v šoku, jak někdo mohl zplodit nějakej takovej film. O poslední scéně už vůbec nemá cenu se bavit. To mi utkví v hlavě na dlooouho. Nějak jsem nepochopila, jak je možný, že se žraloci vejdou do kaluží na silnici. Když se to filmařům hodilo, tak byli žraloci velký, a když neměli moc místa, tak je udělali třikrát menší. Žraločí Ant-man?? Hmm... Nějak si nedokážu představit, o čem je následujících pět filmů a snad ani nechci... ()

PeDe odpad!

Nemozem hodnotit ziadnou hviezdou, pretoze tento film nebol natoceny, aby bol dobre hodnoteny. Proste splnil svoj ucel. Odpad, bez snahy, efekty nic, nula bodov, herci sa nemohli snazit menej, scenar katastrofa. Proste Asylum jak sa patri.. ()

Carcooli

Neskutečně zábavná podívaná - myslím, že co se tyče komedií, tohle je pro mě jasná Volba! Nelituju ani minuty! ()

chrisler

Pozor! Hodnotím to ako film v rámci svojho žánru. Je to kravina na N-tu, ale ja to chápem tak, že o to tvorcom išlo a ak mám pravdu tak to spravili super. Je to film ktorý treba pozerať s partiou kamošov a fľaškou domáceho. Potom sa vám film odvďačí zábavným večerom. Smelo do toho kravina na pobavenie! ()

Chlup6 odpad!

Film je tak otřesný až je to vlastně vtipné. Jen doufám, že to tak tvůrci zamýšleli. Děj nedává absolutně žádný smysl, ať už přemýšlíte nad tím, jak může žralok v tornádu přežít nebo jak mohlo být takové město bez evakuace občanů. Větší katastrofou než takové tornádo byli však 3D efekty tohoto filmu. Nevím, jestli měl film tak malý rozpočet nebo jestli na filmu nechtěl nikdo dělat ale na rok 2013 to vypadá prostě strašně. O hereckých výkonech se ani bavit nechci. Všichni herci jakoby hráli na školní besídce, naprosto mrtvé tváře bez emocí (krom neustálého ječení Tary Reid.) a kolikrát šlo poznat že se herci samy smějí tomu, jakou hloupost právě vyplodily z úst. Na filmu opravdu není ani jediná věc, kterou bych mohl pochválit. ()

Lemra332

Začiatok bol slabý ale som rada, že som to vydržala pozerať až dokonca, pretože keď neberieme tento ak sa to dá nazvať film vážne dá sa celkom dobre na ňom zabaviť a ja osobne som sa takto dobre nezasmiala ani pri niektorých komédiách. ()

Cryo13

1 hviezda ....aj to iba za napad. Ziering, Reid ...Katastrofa...Zaujimavy bol koniec ked sa Ziering prerezal von pilou a este ktomu vytiahol po minutach stale zivu a bez zraneni krasnu barmanku."6 zachranarov slo zachranit male dievcatko a prezilo iba dievcatko tych ostatnych si podal zralok"...OMG ....CHOOJLYWOOD. ()

golgoth odpad!

Tak toto teda naozaj nie. Prekvapivo veľké množstvo pozitívnych hodnotení ma presvedčila pozrieť tento "film". Ale bolo to strašné. Dialógy, herecké výkony... jednoducho hrôza. O efektoch sa hádam ani nedá hovoriť. Ale najviac ma ničilo to more. Kľudná morská hladina a z ničoho nič sa vlna rozráža na budove, kde sa vzala? Nezniesol som sa na to pozerať. ()

misiacik odpad!

V prvej polovici filmu som mal chuť dať 5 hviezd ( ono dá sa dať buď ODPAD alebo FULL, nič medzi tým nie je ), ale efekty, konanie postáv. Nie, nemôžem, proste mi to nedá, je to taká volovina, že ani si nepamätám kedy ( a či vôbec ) som také niečo videl. Ian to reže hlava nehlava, Tara vypadá ako keby ju držalo pokope len tona mejkapu. Dcéra a syn vekovo že som nechápal, že kedy to stihli. A záverečná akcia, to som krútil hlavou, že som si ju odtočil a nasadil si ju nazad až ráno, ráno, ranníčko. Schválne som mal pripravené 4 pivá ale nepomohlo ani to. Ono by to šlo, dalo by sa z toho vytrieskať MNOHO, len keby to nebolo také vážne, keby sa všetci protagonisti netvárili ako keby išlo o katastrofický film roka. Urobiť si z toho veľkú srandu a dal by som 5, ale táto vážne sa tváriaca brečka je nad moje chápanie. ()

foxocs

Horor? Skutočne? A ja som si myslel že to chlapci z asylum urobili aby pobavili človeka. 1 hviezdičku som dal za tú sexi brunetku, dalšie 2 za to že som sa bavil a niekolkokrát schuti zasmial. Nosenie motorovej píly v jednej ruke jak keby mala 100g, rozseknutie žraloka a vrhnutie sa na supermana aj s pílou do jeho útrob to ma proste dostalo. Škoda tých lacných efektov ()

Anne1998

Nápad filmu? Naprosto úžasný! Herecké výkony? Skvělé-vypadalo to i jako by to herce fakt bavilo. Ale nelíbila se mi kvalita filmu, zejména žraloků. Říkala jsem si, že snad nemůže být nic horší než Sharktopus nebo 2 headed shark attack, no, očividně může... Děj filmu byl skvělý, debilně udělaný, ale film se mi líbil, musela jsem se celou dobu smát. :D :) ()

obyč.divák

Já nevim jestli dát 5 nebo odpad. Ono je to tak blbý,tak laciný,tak přehraný,že sem na jednu stranu užasle sledoval obrazovku co všechno je možný ještě vymyslet a na druhou se královsky bavil a nepřestával se smát několik desítek minut......diky Steve :-) Komedie roku -jednoznačně ! ()

Method76 odpad!

Připadalo mě, že jsem měl být tímto filmem uražen a brán za úplnýho blbce. To si vážně myslí, že to někdo bude brát vážne kdyby ty prachy radši dali do kopy, a udělali jeden pořádnej film. To bych zvládl líp v malování. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3