Reklama

Reklama

Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty
Trailer

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

Videa (4)

Trailer

Recenze (574)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Nejzábavnější Asylum. Každým spoludivákem, každým pivkem i každou minutou lepší a lepší. V závěrečné třetině pak již zcela bezkonkurenční a ve své bezelstné debilitě geniální; těžko totiž v historii kinematografie hledat něco aspoň vzdáleně podobného zdejší hrdinné záchraně Novy (kdo by to byl řekl, že zrovna Ziering pošle Chucka Norrise do důchodu?). ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Nemám rád prvoplánově špatný braky snad krom studia Troma, který v tom umělo plavat. Čemukoli s nálepkou Asylum se vyhýbám, ale sem mě přeci jen zlákalo jak mám rád žraloky a taky nápad, že se z oceánu ženou tornáda co po cestě nabrala všechny tyhle sráče a chystaj se je hodit na L.A. - to mi přišlo celkem sympaticky dementní. No, nevím co jsem čekal... přesně od půlky jsem se unudil. Plus prostě nezkousnu, že ty žraloci vypadaj jak z devadesátkový videohry. Filmy bez špetky talentu. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Brilantní záležitost, která ví od začátku naprosto přesně, jak idiotská je, je taková záměrně, a je na to hrdá:) Takhle to vypadá, když s vážným ksichtem tvoříte parodii a bavíte se přitom. Takže gratuluju, Stevene z Beverly Hills, tímhle jsi se stal nesmrtelným. Tímhle a dvojkou... a prý už brzy i trojkou:) 80%, i když sám nevěřím tomu, že to píšu:) ()

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Ten film mě naprosto nasral. Měla to být parádní masochistická zábava u přiznané sebeparodující sračky, na kterou jsem se hezky naladil, ale ona to nakonec byla masochistická totální nuda u vážně se beroucí sračky, ve které byly všehovšudy tři pokusy o vtip a žádný náznak, že by to tvůrci nemysleli vážně. Ti herci se vážně snažili hrát ve filmu, ve kterém prší žraloci. To, že hráli jak Gott po mrtvici bohužel nebylo prvoplánový, to byl odraz jejich kvality. Smál jsem se každému záběru, každé scéně a každému dialogu prvních dvacet minut, dokud jsem si myslel, že je to chtěné. Jakmile jsem zjistil, že asi není, okamžitě jsem přepnul z módu "vypatlaný kretén" do módu "náročný kretén" a začal se totálně nudit u levné televizní píčoviny, kterou bych si nikdy nezapnul. 10% ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Konečně jednou hype nelhal. Epická koulervoucnost Sharknada nezná mezí a nezastaví se před ničím. Je to samozřejmě hyperdebilní, laciná sračka, ale vůbec to není nuda. Žraloci jsou naprosto všude a to nejen v hospodě, na silnici, a obýváku, ale i zubama šplhají po laně, nebo z tornáda útočí na vrtulníky. Jenže narazí na chlapáckýho Stevea z Beverly Hills a ten je zabíjí motorovkou v jedné a brokovkou v druhé ruce. Popřípadě je sestřeluje bouchačkou na jednu ránu z asi 300 metrů. Co ale předvádí na konci, z toho by uznale pokývali hlavou i Bruce Cambell, či Reggie Bannister. Prdel je, že i ostatní postavy jsou vtipný, třeba hospodskej vejpitka, co mlátí žraloky barovou židlí. Nebo sexy barmanka, která jede po Steveovi, ale spokojí se s jeho synem. No prostě něco takovýho tu nebylo od dob House of the Dead. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (14)

  • Fin (Ian Ziering) říká "Semper Paratus", v překladu "vždy připraven", což je motto Americké pobřežní stráže. (sir-dave)
  • Robbie Rist, přestavitel řidiče autobusu, spolupracoval při psaní několika písní obsažených v soundtracku. (sir-dave)
  • Premiéru filmu sledovalo 1,37 milionu diváků. Když se film týden po své premiéře dne 18. července 2013 vysílal znovu, vysílání sledovalo 1,89 milionu diváků (což je nárůst o 38 %). Třetí vysílání Sharkanda sledovalo již 2,1 milionů diváků. Sharkando tak připravovalo rekord pro nejvíce sledované originální filmové doplnění v historii Syfy. (Worry77)

Související novinky

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně…

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými…

Reklama

Reklama