Žralokonádo (TV film)

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
  • Tuax

Jako čekal jsem největší úlet loňského roku a taky jsem ho dostal, přesto mě to ještě i tak výrazně dokázalo překvapovat. Neubírám tomu zábavnost, tak je v některých momentech doslova vražedná. Tohle pojetí žraloků, to musel být fakt geniální záblesk v scénaristově mysli. Těžko říct, který žralok byl nejlepší, ale asi u mě vyhrává ten lezec po provaze. Spousta scén krásně prosluněných, suchých v kontrastu záběrů na hlavní hrdiny uprostřed bouře a pár kroků od nich už nic. Trikově slabé, ale na Asylum ještě i dobré. Po té finální megascéně, která je opravdu bombastickým vrcholem, jsem si i říkal, že snad dám vyšší hodnocení. Nakonec jsem si to rozmyslel. Pobavil jsem se, ale i přesto to bylo docela těžko stravitelné, těžko dokoukatelné do konce. Nebýt tohoto dojmu ze sledování, tak bych to vyšší hodnocení i dal. Ian Ziering dává v tomto opravdu na frak většině filmových superhrdinů, tohle trumfne málokterý z nich. Myslím, že hercům dávalo dost zabrat tvářit se tak vážně, ale manželka hlavní postavy párkrát do toho úsměvu přeci jen ujela. 1/10(7.1.2014)

Neverím svojim očiam. ASYLUM, ktorý večne dostával na prdel si zrobil svoj megalomný kult. Tak strašne digitálne zrobené, až je to geniálne (čo sa nikdy nemalo stať!!!). Polovicu filmu prehráva "scenárista"-(ak sa to tak dá nazvať) a dalšiu režiser. Takže ani poväčšine skrachovaný c-čkový herci to nezachrania. Ale je to strašná prdel a pri záverečnom záchranom twiste som skoro zomrel smiechom..(9.9.2013)

• MM_Ramone

Aha, tak takto to celé začalo. S uleteným nezmyslom o vražednom žraločom tornáde som sa zoznámil prostredníctvom tretej časti ("Sharknado 3: Oh Hell No!"). Neskôr som si pozrel aj diel s poradovým číslom dva (Sharknado 2: The Second One") a krátko potom som natrafil na štvrté pokračovanie ("Sharknado 4: The 4th Awakens"). No ku pôvodnému filmu ("Sharknado") z roku 2013 som sa dostal až teraz. Bol som už však veľmi dobre pripravený na to čo mám od toho čakať. Je to presne taká istá absurdná stupidita ako všetky jej pokračovania. *(18.8.2017)

• Bachy

Kdyby byl celý film tak zatraceně epický jako poslední půl hodina, tak je to kult všech kultů a jdu to všem nacpat do hlav. Nicméně bohužel to téměř celou hodinu nefunguje a je to jen nuda a pak podle mne Asylum neplní svůj účel. Jasně, je tam žralok v bazénu, odpadní rouře, obýváku. Ale dobře...asi si jen připravovali půdu pro závěrečných 20 minut, protože ty jsou tak maximálně monstrózní! Těžko těžko hodnotit. První hodina za odpad!, protože je nudná nuda, zbytek za odpad!, protože je to nejlepší závěrečná bitva a epické finále, jaké jste kdy viděli. Safra, mohl jsem to k smrti milovat, kéž by tempo drželo celý film.(19.9.2013)

• korbitch22

Jednoznačně nejzábavnější Asylum všech dob.Banda ochotníků opět řádí v typických Asyláckých lokacích, vedená mistrem Ianem "Stevem" Zieringem, mocně podporovaná scénáristickou demencí, režisérským kreténstvím a vizuální zoufalostí, až je to tak dokonalé stupidně zábavné.Žraloci lítaj vzduchem, jsou drzí a vlezou vám až do obýváku, vy musíte prostě rychle jednat a tak je umlátíte barovou židličkou.Jestli jste si mysleli, že žralok který polyká most Golden Gate je něco geniálního, zapomeňte.Protože tady je skok člověka skrz na skrz útroby žraloka s motorovou pilou.Kde se kurva ty lidi berou, kde kurva shání peníze a kde je kurva najdu? Někdy bych strašně chtěl naporocovat sekačkou na trávu obřího krokodýla či jiné obří zvířátko, co mi poleze v obýváku...považoval bych to za vrchol své herecké kariéry.Za tu (ne)chtěnou demenci a upřímnou snahu o to vypadat ne jen jako filmaři, ale i jako lidi jim kukům dám 30%.(24.9.2013)

• - Jednoho z mužů sežraného žraloky na pláži si zahrál i režisér Anthony C. Ferrante. (Terva)

• - Natáčení pod pracovním názvem Temné nebe trvalo 18 dní. (sir-dave)

• - Robbie Rist, přestavitel řidiče autobusu, spolupracoval při psaní několika písní obsažených v soundtracku. (sir-dave)