poster

Žralokonádo (TV film)

  • český

    Žraločí tornádo

  • USA

    Sharknado

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 86 min

Scénář:

Thunder Levin

Kamera:

Ben Demaree

Hudba:

Ramin Kousha

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

William Boodell

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • decouble
    ***

    Montážní škola Eda Wooda (fascinující prostřihy na záběry ve stylu National Geographic) / rodinný příběh jako z dílny Stevena Spielberga (Válka světů) / dada obsazení (vyhaslé televizní a teenagerovské hvězdy hrají rodiče třicátníkům - Tara Reid je jen o osm let starší než představitel jejího syna).(21.10.2013)

  • Superpero
    *****

    Konečně jednou hype nelhal. Epická koulervoucnost Sharknada nezná mezí a nezastaví se před ničím. Je to samozřejmě hyperdebilní, laciná sračka, ale vůbec to není nuda. Žraloci jsou naprosto všude a to nejen v hospodě, na silnici, a obýváku, ale i zubama šplhají po laně, nebo z tornáda útočí na vrtulníky. Jenže narazí na chlapáckýho Stevea z Beverly Hills a ten je zabíjí motorovkou v jedné a brokovkou v druhé ruce. Popřípadě je sestřeluje bouchačkou na jednu ránu z asi 300 metrů. Co ale předvádí na konci, z toho by uznale pokývali hlavou i Bruce Cambell, či Reggie Bannister. Prdel je, že i ostatní postavy jsou vtipný, třeba hospodskej vejpitka, co mlátí žraloky barovou židlí. Nebo sexy barmanka, která jede po Steveovi, ale spokojí se s jeho synem. No prostě něco takovýho tu nebylo od dob House of the Dead.(3.8.2013)

  • Tommassi3
    *****

    "Máma vždycky říkala, že mě Hollywood zabije.." ;) A taky zabil !! Zabili Johna Hearda !! Parchanti !! Totiž sežrali !! Ale on to tu taky zabil, v jedné ze svých nejpozoruhodnějších rolí coby věčně nalitý štamgast vyzbrojený barovkou..;) Neskutečná nálož bizarně inspirativní sebeuvědomělé trashové demence s nečekaně chytrým a pomrkávajícím scénářem Thundera Levina a pravděpodobně i zásadní počin studia Asylum a rozhodně i Anthonyho Ferranteho, který svou zábavností předčí vlastně většinu svých ostatních projektů a který mu Wynorski s Bollem mohou jen tiše závidět.. A Ian Ziering ?? Jeden nestačí zierat, protože tenhle sympaťák by tu rozkošnou sebeironii, kterou ukázal už dříve třeba ve Scottovu Dominu, snad mohl rozdávat na potkání..(19.2.2016)

  • S.Quentin QUALE
    ***

    Podle hodnocení slabé pětistovky zdejších turbokritiků jsem teda čekal daleko větší shit. I když efekty jsou tak slabé, že by za jejích sledování měl dostat člověk ještě zaplaceno, herci (Steve z Beverly, Vicky z Prciček, tata ze Sám doma, jeden jaryn z Pobřežní hlídky) nehrají vůbec špatně, režisér byl taky asi před natáčením na odvykačce, takže nebudu k tomuto žraločímu úletu zbytečně krutej, a jelikož jsem se dodíval až do božího konce, tak slabší trojhvězdí udělím, byť si to už nikdy nepustím. 50%(16.9.2013)

  • DwayneJohnson
    ***

    Čekal jsem, vzhledem k hodnocení, že dám buď za pět, nebo odpad, ale nakonec se moje filmová nálada ustálila přesně mezi. Hodně ujetá a někdy i dost zábavná broskvovina o tom, že když přijde tornádo, mohou padat z nebe třeba i žraloci. S odkazy na některé jiné filmy a Ianem v hlavní roli, vrchního zabijáka, nemůže být moje dnešní hodnocení vůbec nižší. Nářez!(8.8.2014)

  • - Jednoho z mužů sežraného žraloky na pláži si zahrál i režisér Anthony C. Ferrante. (Terva)

  • - Záběry na exteriér Finova (Ian Ziering) baru jsou skutečné jako na Santa Monica Pier. Interiéry byly natáčeny jinde. (sir-dave)

  • - Mluvčí Národní meteorologické služby sídlící v Silver Spring v Marylendu v USA žertem po schlédnutí filmu řekl, že při možném Sharknadu je nejlepší schovat se v nejnižžím patře robusní budovy, kde je malá pravděpodobnost, že tam budou pršet žraloci. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace