Angie Tribeca (TV seriál)

Angie Tribeca

Tribeca

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2016 - 2017, 10 h 52 min (Minutáž: 30x21 min)

Matt Sohn

Rashida Jones, Jere Burns, Gary Cole, David Haley, Quincy Jones, Lisa Kudrow, Peggy Lipton, Hayes MacArthur, Alfred Molina, Mariano Mendoza, Bill Murray, Caitlin Kimball, Christine Bently, Nancy Carell, Deon Cole, Andree Vermeulen, Francisco Ramos, Eric Garcetti, James Franco, Gillian Vigman, Will Greenberg, Adam Scott, Jeff Dunham, Sarah Chalke, John Michael Higgins, David Koechner, Amy Smart, Chasty Ballesteros, Kerri Kenney, Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Aaron Lustig, Judith Drake, Laura Bell Bundy, Allison Dunbar, Shira Scott Astrof, Gene Simmons, Danny Trejo, Jonathan Cake, Brett Rice, Teddy Lane Jr., Ryan Hansen, Jonathan Erickson Eisley, William Walton, Alexander G. Eckert, Jon Hamm, Celia Finkelstein, Nakia Burrise, Bruno Amato, Tzi Ma, Busy Philipps, Rhys Darby, David Walton, Kevin Pollak, Tiffany Panhilason, Heather Graham, Danny Pudi, Josh Meyers, Mary McCormack, Matt Malloy, Todd Robert Anderson, Jill E. Alexander, Derwin Jordan, Maya Rudolph, Eriq La Salle, Noah Wyle, Todd Louiso, Joey McIntyre, Saul Rubinek, Aaron Carter, Joe Jonas, Jonathan Frakes, Daniel Stern, Michaela Watkins, John Magaro, Winston James Francis, Paul F. Bernard, Josh McDermitt, Blake Lee, Patrick Hume, Ed Begley Jr., David Grant Wright, Marianne Bourg, Wayne Wilderson, Scott MacArthur, John Eddins, Matthew Glave, David L. King, Gloria Calderon Kellett, Annie Mumolo, Chris Pine, Timothy Omundson, Jessica St. Clair, Juan Pablo Di Pace, Rob Riggle, Graham Rogers, Lou Beatty Jr., Andrew Bachelor, Nate Torrence, Randall Park, Brad Leland, Barry Livingston, Caroline Redekopp, Charan Prabhakar, Ervin Ross, Michelle Dockery, Tom Riley, Natalie Portman, Rob Huebel, Constance Zimmer, Rachel Dratch, Robert Pine, Meredith Thomas, Frank Pacheco, Colton Dunn, Norma Michaels, Maverick Thompson, Kira McLean

mám rád tenhle ad absurdum hnanej humor ala ZAZ,nicméně Angie Tribeca mě po první díle neoslovila natolik,abych zvažoval další díly.Pár vtipů fajn,ale většina skoro až dětinských a bohužel nevtipných...40%...edit : po první sérii,kterou jsem nakonec dal celou původní hodnocení neplatí.seriál mi v průběhu dost sednul svým hodně doslovným humorem,který mám natolik rád,že přidám 2 hvězdy(24.1.2016)

Pro jednou zase něco úplně jiného. Spousta vtipů a gagů, jednoduchých a přímočarých, ale přesto velmi zábavných. Steve Carell si zde nebere vůbec žádné servítky, vtipkuje se úplně o všem. Toto, milí intelektuálové, není seriál pro vás. Je to prostě výborná oddechovka. Škoda jen, že počet dobrých vtipů klesá se zvyšujícím se číslem epizody, začátek je mnohem zábavnější než druhá polovina. Ale i tak, stojí za shlédnutí. 80 %.(22.1.2016)

• Milky.

Touch of Cloth mělo taky přehnaný humor, ale měl britský humor, noblesu a málokdy spadal do trapnosti. Žhavé výstřely často na této hranici balancovaly, ale přesto byly vtipné. Zohan se na hranici (pokud nepočítám poslední třetinu) také držel. Ale tato tragédie je asi jako Žhavé výstřely se Zohanem vynásobené 100x. V každém záběru jsou násilně přidané alespoň dva trapné vtipy a přehání se až do extrémů. Celé to působí humorem ve stylu afroamerické produkce Scary Movie a následujících filmů. Další americká blbost pro americké publikum. Popřípadě desetileté děti. Ale předpokládám, že ani ty by u tohohle nevydržely.(20.1.2016)

Policejních seriálů jsou mraky, a já žádný z nich nesleduju (s výjimkou Brooklyn Nine-Nine), protože mě zkrátka nebaví. Seriál, který si z nich dělá legraci ve stylu Bláznivých střel, ten ovšem můžu. Angie je záležitost strašlivě hloupá, zároveň ale příšerně vtipná a příležitostně překvapivě chytrá, navrch s neuvěřitelně rozkošnou Rashidou Jones (Ann Perkins love). PS: po náhodném rewatchi epizody snižuji na tři, napodruhé to bohužel vůbec nefunguje.(10.8.2016)

Neskutečně ulítlé, tak trochu Bláznivá střela pro jednadvacáté století. Pokud vám ve Střele přišel humor za hranou, ruce pryč; jinak jsou to ale celkem zábavné jednohubky. Jen doporučuju nedávat všech deset dílů najednou, tahle primitivní zábava se rychle přejí.(22.1.2016)