Reklama

Reklama

Angie Tribeca

(seriál)
  • USA Angie Tribeca (více)
Trailer
Akční / Komedie / Krimi
USA, (2016–2018), 13 h 51 min (Minutáž: 19–24 min)

Hrají:

Rashida Jones, Jere Burns, Gary Cole, David Haley, Quincy Jones, Lisa Kudrow, Peggy Lipton, Hayes MacArthur, Alfred Molina, Mariano Mendoza (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Parodie klasických kriminalistických seriálů ANGIE TRIBECA se zaměřuje na tým výstředních, ale vynikajících losangeleských detektivů, kteří vyšetřují ty nejzávažnější případy - od vraždy břichomluvce až po vlnu sebevražd pekařů. Komediální seriál Angie Tribeca od tvůrců Stevea a Nancy Carellových přináší satirický pohled na klasické kriminalistické seriály. Rashida Jonesová hraje hlavní roli zasloužilé detektivky Angie Tribecy, která je už deset let členkou elitní jednotky losangeleské policie - Oddělení opravdu ohavných zločinů. Její kolegové z tohoto útvaru tvoří výstřední, ale vynikající partu lidí, kteří vyšetřují zločiny, odhalují o sobě až příliš mnoho osobních informací a odmítají polevit, dokud spravedlnosti nebude učiněno za dost... svým způsobem. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (21)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

1. série Angie Tribeca je sitcom, který jsem měl v hledáčku už delší dobu. Hlavním lákadlem jsou pro mě lidi, který se na tom podílejí. Hlavním tvůrcem je Steve Carell neboli Michael Scott ze seriálu The Office a hlavní roli hraje Rashida Jones čili Ann Perkins ze seriálu Parks and Recreation. To je pro mě kombinace, které se jen těžko odolává. Navíc stanice TBS umí poslat do vysílání vcelku dobré komedie. První trailer mě nijak extrémně nenalákal, v podstatě jen prozradil, že půjde o pěknou šílenost. Na pilotu tedy bylo ukázat, jestli vše šílené již prozradil trailer nebo jestli se to dá ještě umocnit. A umocnit se to dalo. Na mě osobně to bylo místy až moc šílený (hlavně v pilotu). Ale je vidět, že tvůrci mají spousty nápadů, jen očividně neví, kdy nějaký vyškrtnout. Z policejní klasiky si to skvěle utahuje a každý kdo má rád Bláznivou střelu se podle mě musel pobavit. Vtipů se najde opravdu spousta, ale právě kvůli tomu množství všechny nefungují. I když pravdou je, že postupem času se četnost snižuje a celé se to trochu uklidňuje. Můj oblíbenec je pes a taky mě baví "doslovné" vtípky. Pobaví i hostování známějších herců (Lisa Kudrow, Bill Murray nebo Sarah Chalke) S první sérií jsem spokojen. Dobře jsem se pobavil a věřím, že Angie Tribeca může sloužit jako takové guilty pleasure. *** 2. série Druhá série se veze na podobné vlně jako ta první, i když je místy o něco méně šílená a to hlavně proto, že se pokusili o vytvoření příběhu, který se táhne na pozadí celé série. Na scénu vstupuje Mayhem Global a delší hostování si taky vyzkouší James Franco nebo Heather Graham a opět to skvěle pobaví. Docela jsem zvědav s čím se Angie vytasí za rok a určitě si na to počkám, protože to je nenáročná jednohubka, kterých nikdy není dost. *** 3. série I ve třetí sérii Angie Tribeca baví a to dost. Podobný seriál ve watchlistu nemám a ono se možná nic podobného ani nevysílá, takže si absurditu a doslovné vtípky užívám. Jako i série předtím i letos perfektní hostování, ať už jde o Chrise Pinea, Timothy Omundsona nebo Natalii Portman. Opět se příběh táhne celou sérii a bizarní finále mu nasazuje korunu. Jen tak dál... 4. série Jak to tak vypadá, tak poslední čtvrtá řada byla už tak trochu nad plán. Mizí některé postavy a přichází nové, ale už to tak nějak nefunguje jako předtím. I tak zůstává Angie Tribeca slušnou absurditkou, která dokáže pobavit. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

mám rád tenhle ad absurdum hnanej humor ala ZAZ,nicméně Angie Tribeca mě po první díle neoslovila natolik,abych zvažoval další díly.Pár vtipů fajn,ale většina skoro až dětinských a bohužel nevtipných...40%...edit : po první sérii,kterou jsem nakonec dal celou původní hodnocení neplatí.seriál mi v průběhu dost sednul svým hodně doslovným humorem,který mám natolik rád,že přidám 2 hvězdy ()

Reklama

Joe321 

všechny recenze uživatele

Známým vždycky říkám, že podobný humor udělaný správně je stejně těžké napsat jako oscarový scénář. Jsem moc rád, že se do tohohle tvůrci Angie Tribeca pustili. Bohuže je zde vidět, že se tomu musí dát trochu více snahy. Trio Abrahamse a bratrů Zuckerů září dál a je vidět, jak dokonalí byli ve své práci. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Policejních seriálů jsou mraky, a já žádný z nich nesleduju (s výjimkou Brooklyn Nine-Nine), protože mě zkrátka nebaví. Seriál, který si z nich dělá legraci ve stylu Bláznivých střel, ten ovšem můžu. Angie je záležitost strašlivě hloupá, zároveň ale příšerně vtipná a příležitostně překvapivě chytrá, navrch s neuvěřitelně rozkošnou Rashidou Jones (Ann Perkins love). PS: po náhodném rewatchi epizody snižuji na tři, napodruhé to bohužel vůbec nefunguje. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně debilní parodie na kriminální seriály. Až je mi líto, že už mi není šestnáct a nescházíme se s kámoši na tv večerech s brkem místo pivka, protože tohle by byla perfektní "vymatlaná" vložka, když už nám došly všechny ty vyhulený komedie, scary moviečka apod. Co chvíli nějaké cameo a hloupej fórek střídající hloupej fórek, až zjišťuju, že se chci dívat ještě chvíli, protože se u toho, narozdíl od mnoha sofistikovanějších komedií, alespoň sem tam zatlemím. Ono to při tý kadenci vtípků (fakt je ani nestíhám všechny) ani jinak nejde. Za mě lepší než kopec ostatních, do mrtě stejných seriálů, které jsou sice komediální na úrovni, ale od sebe téměř k nerozeznání. ()

Galerie (490)

Reklama

Reklama