Angie Tribeca (TV seriál)

Angie Tribeca

Tribeca

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2016–2018, 13 h 51 min (Minutáž: 19–24 min)

Rashida Jones, Jere Burns, Gary Cole, David Haley, Quincy Jones, Lisa Kudrow, Peggy Lipton, Hayes MacArthur, Alfred Molina, Mariano Mendoza, Bill Murray, Caitlin Kimball, Christine Bently, Nancy Carell, Deon Cole, Andree Vermeulen, Francisco Ramos, Eric Garcetti, James Franco, Gillian Vigman, Will Greenberg, Adam Scott, Jeff Dunham, Sarah Chalke, John Michael Higgins, David Koechner, Amy Smart, Chasty Ballesteros, Kerri Kenney, Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Aaron Lustig, Judith Drake, Laura Bell Bundy, Allison Dunbar, Shira Scott Astrof, Gene Simmons, Danny Trejo, Jonathan Cake, Brett Rice, Teddy Lane Jr., Ryan Hansen, Jonathan Erickson Eisley, William Walton, Alexander G. Eckert, Jon Hamm, Celia Finkelstein, Nakia Burrise, Bruno Amato, Tzi Ma, Busy Philipps, Rhys Darby, David Walton, Kevin Pollak, Tiffany Panhilason, Heather Graham, Danny Pudi, Josh Meyers, Mary McCormack, Matt Malloy, Todd Robert Anderson, Jill E. Alexander, Derwin Jordan, Maya Rudolph, Eriq La Salle, Noah Wyle, Todd Louiso, Joey McIntyre, Saul Rubinek, Aaron Carter, Joe Jonas, Jonathan Frakes, Daniel Stern, Michaela Watkins, John Magaro, Winston James Francis, Paul F. Bernard, Josh McDermitt, Blake Lee, Patrick Hume, Ed Begley Jr., David Grant Wright, Marianne Bourg, Wayne Wilderson, Scott MacArthur, John Eddins, Matthew Glave, David L. King, Gloria Calderon Kellett, Annie Mumolo, Chris Pine, Timothy Omundson, Jessica St. Clair, Juan Pablo Di Pace, Rob Riggle, Graham Rogers, Lou Beatty Jr., Andrew Bachelor, Nate Torrence, Randall Park, Brad Leland, Barry Livingston, Caroline Redekopp, Charan Prabhakar, Ervin Ross, Michelle Dockery, Tom Riley, Natalie Portman, Rob Huebel, Constance Zimmer, Rachel Dratch, Robert Pine, Meredith Thomas, Frank Pacheco, Colton Dunn, Norma Michaels, Maverick Thompson, Kira McLean, Scott Anthony Leet, Arianna Jaffier, Nardeep Khurmi, Justin Nesbitt, Stacey Hinnen, Nicole Byer, Steven Shaw, Ivan Hernandez, Ana Ortiz, Lizzy Caplan, Ed Helms, Ernie Hudson, Melanie Hutsell, Gwen Van Dam, Jim Titus, Gabriela Flores, Bobby Cannavale, Kiersey Clemons, Taran Killam, Dylan Mooney, Wayne Bastrup, Isla Fisher, Brandon Gibson, Nik Dodani, Joey Morgan, Mark Weiler, Drew Fonteiro, Lucas Jaye, Eliza Coupe, Dove Cameron, Anjelica Huston, Rose Byrne, Parker Harris, Hash Patel, Harry Yi, David Douglas, Tom Billett, Joe Knetter, Joyce Greenleaf, Dan Kinsella, Rayford Sewell, Michael Garza, Matty Cardarople, Chiquita Fuller, Gillian Jacobs, Jimmy Tatro, Jim Rash, Tony Cavalero, Brian Adrian Koch, Mark Fullerton, Katie O'Grady, Ted Rooney, Jason Rouse, Carl Reiner, Gina Torres, Jake Picking, Nikki Boyer, Alveraz Ricardez, Romy Rosemont, Phil Morris, Harry Hamlin, Melissa Denton, Carol Burnett, Kathryn Hahn, Ronnie Alvarez, Noah Applebaum, Roni Akurati, Taka Arai, Jonathan Ohye, Anthony Bless, Francisco Ramos

1. série Angie Tribeca je sitcom, který jsem měl v hledáčku už delší dobu. Hlavním lákadlem jsou pro mě lidi, který se na tom podílejí. Hlavním tvůrcem je Steve Carell neboli Michael Scott ze seriálu The Office a hlavní roli hraje Rashida Jones čili Ann Perkins ze seriálu Parks and Recreation. To je pro mě kombinace, které se jen těžko odolává. Navíc stanice TBS umí poslat do vysílání vcelku dobré komedie. První trailer mě nijak extrémně nenalákal, v podstatě jen prozradil, že půjde o pěknou šílenost. Na pilotu tedy bylo ukázat, jestli vše šílené již prozradil trailer nebo jestli se to dá ještě umocnit. A umocnit se to dalo. Na mě osobně to bylo místy až moc šílený (hlavně v pilotu). Ale je vidět, že tvůrci mají spousty nápadů, jen očividně neví, kdy nějaký vyškrtnout. Z policejní klasiky si to skvěle utahuje a každý kdo má rád Bláznivou střelu se podle mě musel pobavit. Vtipů se najde opravdu spousta, ale právě kvůli tomu množství všechny nefungují. I když pravdou je, že postupem času se četnost snižuje a celé se to trochu uklidňuje. Můj oblíbenec je pes a taky mě baví "doslovné" vtípky. Pobaví i hostování známějších herců (Lisa Kudrow, Bill Murray nebo Sarah Chalke) S první sérií jsem spokojen. Dobře jsem se pobavil a věřím, že Angie Tribeca může sloužit jako takové guilty pleasure. *** 2. série Druhá série se veze na podobné vlně jako ta první, i když je místy o něco méně šílená a to hlavně proto, že se pokusili o vytvoření příběhu, který se táhne na pozadí celé série. Na scénu vstupuje Mayhem Global a delší hostování si taky vyzkouší James Franco nebo Heather Graham a opět to skvěle pobaví. Docela jsem zvědav s čím se Angie vytasí za rok a určitě si na to počkám, protože to je nenáročná jednohubka, kterých nikdy není dost. *** 3. série I ve třetí sérii Angie Tribeca baví a to dost. Podobný seriál ve watchlistu nemám a ono se možná nic podobného ani nevysílá, takže si absurditu a doslovné vtípky užívám. Jako i série předtím i letos perfektní hostování, ať už jde o Chrise Pinea, Timothy Omundsona nebo Natalii Portman. Opět se příběh táhne celou sérii a bizarní finále mu nasazuje korunu. Jen tak dál... 4. série Jak to tak vypadá, tak poslední čtvrtá řada byla už tak trochu nad plán. Mizí některé postavy a přichází nové, ale už to tak nějak nefunguje jako předtím. I tak zůstává Angie Tribeca slušnou absurditkou, která dokáže pobavit.(16.2.2016)

• Milky.

Touch of Cloth mělo taky přehnaný humor, ale měl britský humor, noblesu a málokdy spadal do trapnosti. Žhavé výstřely často na této hranici balancovaly, ale přesto byly vtipné. Zohan se na hranici (pokud nepočítám poslední třetinu) také držel. Ale tato tragédie je asi jako Žhavé výstřely se Zohanem vynásobené 100x. V každém záběru jsou násilně přidané alespoň dva trapné vtipy a přehání se až do extrémů. Celé to působí humorem ve stylu afroamerické produkce Scary Movie a následujících filmů. Další americká blbost pro americké publikum. Popřípadě desetileté děti. Ale předpokládám, že ani ty by u tohohle nevydržely.(20.1.2016)

mám rád tenhle ad absurdum hnanej humor ala ZAZ,nicméně Angie Tribeca mě po první díle neoslovila natolik,abych zvažoval další díly.Pár vtipů fajn,ale většina skoro až dětinských a bohužel nevtipných...40%...edit : po první sérii,kterou jsem nakonec dal celou původní hodnocení neplatí.seriál mi v průběhu dost sednul svým hodně doslovným humorem,který mám natolik rád,že přidám 2 hvězdy(24.1.2016)

Neskutečně ulítlé, tak trochu Bláznivá střela pro jednadvacáté století. Pokud vám ve Střele přišel humor za hranou, ruce pryč; jinak jsou to ale celkem zábavné jednohubky. Jen doporučuju nedávat všech deset dílů najednou, tahle primitivní zábava se rychle přejí.(22.1.2016)

Policejních seriálů jsou mraky, a já žádný z nich nesleduju (s výjimkou Brooklyn Nine-Nine), protože mě zkrátka nebaví. Seriál, který si z nich dělá legraci ve stylu Bláznivých střel, ten ovšem můžu. Angie je záležitost strašlivě hloupá, zároveň ale příšerně vtipná a příležitostně překvapivě chytrá, navrch s neuvěřitelně rozkošnou Rashidou Jones (Ann Perkins love). PS: po náhodném rewatchi epizody snižuji na tři, napodruhé to bohužel vůbec nefunguje.(10.8.2016)