Angie Tribeca (TV seriál)

Angie Tribeca

Tribeca

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2016 - 2017, 10 h 52 min (Minutáž: 30x21 min)

Matt Sohn

Rashida Jones, Jere Burns, Gary Cole, David Haley, Quincy Jones, Lisa Kudrow, Peggy Lipton, Hayes MacArthur, Alfred Molina, Mariano Mendoza, Bill Murray, Caitlin Kimball, Christine Bently, Nancy Carell, Deon Cole, Andree Vermeulen, Francisco Ramos, Eric Garcetti, James Franco, Gillian Vigman, Will Greenberg, Adam Scott, Jeff Dunham, Sarah Chalke, John Michael Higgins, David Koechner, Amy Smart, Chasty Ballesteros, Kerri Kenney, Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Aaron Lustig, Judith Drake, Laura Bell Bundy, Allison Dunbar, Shira Scott Astrof, Gene Simmons, Danny Trejo, Jonathan Cake, Brett Rice, Teddy Lane Jr., Ryan Hansen, Jonathan Erickson Eisley, William Walton, Alexander G. Eckert, Jon Hamm, Celia Finkelstein, Nakia Burrise, Bruno Amato, Tzi Ma, Busy Philipps, Rhys Darby, David Walton, Kevin Pollak, Tiffany Panhilason, Heather Graham, Danny Pudi, Josh Meyers, Mary McCormack, Matt Malloy, Todd Robert Anderson, Jill E. Alexander, Derwin Jordan, Maya Rudolph, Eriq La Salle, Noah Wyle, Todd Louiso, Joey McIntyre, Saul Rubinek, Aaron Carter, Joe Jonas, Jonathan Frakes, Daniel Stern, Michaela Watkins, John Magaro, Winston James Francis, Paul F. Bernard, Josh McDermitt, Blake Lee, Patrick Hume, Ed Begley Jr., David Grant Wright, Marianne Bourg, Wayne Wilderson, Scott MacArthur, John Eddins, Matthew Glave, David L. King, Gloria Calderon Kellett, Annie Mumolo, Chris Pine, Timothy Omundson, Jessica St. Clair, Juan Pablo Di Pace, Rob Riggle, Graham Rogers, Lou Beatty Jr., Andrew Bachelor, Nate Torrence, Randall Park, Brad Leland, Barry Livingston, Caroline Redekopp, Charan Prabhakar, Ervin Ross, Michelle Dockery, Tom Riley, Natalie Portman, Rob Huebel, Constance Zimmer, Rachel Dratch, Robert Pine, Meredith Thomas, Frank Pacheco, Colton Dunn

Bohuzel jenom lehky nadprumer. Co nejvice srazi pozitek ze sledovani je to, ze si clovek strasne rychle uvedomi o co se tvurci snazi a zacne porovnavat. Police Squad a pak Blazniva strela. A sledovat jak to tvurcum nevychazi je trosku utrpeni. Nejsem si presne jisty, cim to je konkretne. Vetsina vtipu se od dvou vyse zminenych zase tolik nelisi a samotna kadence gagu je jeste vyssi (mozna az moc?). Ale presto to nema ten stejnej dopad jako neco, od legendarni trojice Zucker/Abrahams/Zucker. Skoda promarnene prilezitosti, ale dokoukat se to da, zvlast jako binge watch, vsechny dily za sebou. Nevim, jestli by divaci cekali na novej dil kazdy tyden, kdyby to vyslo regulerni cestou. No nic(24.1.2016)

Pro jednou zase něco úplně jiného. Spousta vtipů a gagů, jednoduchých a přímočarých, ale přesto velmi zábavných. Steve Carell si zde nebere vůbec žádné servítky, vtipkuje se úplně o všem. Toto, milí intelektuálové, není seriál pro vás. Je to prostě výborná oddechovka. Škoda jen, že počet dobrých vtipů klesá se zvyšujícím se číslem epizody, začátek je mnohem zábavnější než druhá polovina. Ale i tak, stojí za shlédnutí. 80 %.(22.1.2016)

Policejních seriálů jsou mraky, a já žádný z nich nesleduju (s výjimkou Brooklyn Nine-Nine), protože mě zkrátka nebaví. Seriál, který si z nich dělá legraci ve stylu Bláznivých střel, ten ovšem můžu. Angie je záležitost strašlivě hloupá, zároveň ale příšerně vtipná a příležitostně překvapivě chytrá, navrch s neuvěřitelně rozkošnou Rashidou Jones (Ann Perkins love). PS: po náhodném rewatchi epizody snižuji na tři, napodruhé to bohužel vůbec nefunguje.(10.8.2016)

Neuvěřitelně debilní parodie na kriminální seriály. Až je mi líto, že už mi není šestnáct a nescházíme se s kámoši na tv večerech s brkem místo pivka, protože tohle by byla perfektní "vymatlaná" vložka, když už nám došly všechny ty vyhulený komedie, scary moviečka apod. Co chvíli nějaké cameo a hloupej fórek střídající hloupej fórek, až zjišťuju, že se chci dívat ještě chvíli, protože se u toho, narozdíl od mnoha sofistikovanějších komedií, alespoň sem tam zatlemím. Ono to při tý kadenci vtípků (fakt je ani nestíhám všechny) ani jinak nejde. Za mě lepší než kopec ostatních, do mrtě stejných seriálů, které jsou sice komediální na úrovni, ale od sebe téměř k nerozeznání.(17.3.2016)

Jak to napsat abych neurazil. Je to blbost a bohužel není moc vtipná. Hranice mezi vkusnou a nevkusnou parodií je překvapivě tenká. Stačí špatně odhadnout míru a ze zamyšlené ulítlé zábavy je přehlídka trapných situací. Steve Carell v tomhle zklamal a svůj první samostatný scenáristický / režisérský projekt si nepohlídal. A to říkám jako fanoušek Bláznivé střely.(22.1.2016)