Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Miso1985

Neskutočná zábava.Kompletne celé hlavné osadenstvo ma bavilo.Hlášky,bláznivé situácie,opäť skvelé nápady.A krpec Groot tiež zaujal.Jeho roztomilosť filmu určite neuškodila.Trošku ma nebavila tá fáza spoznávania otca so synom no našťastie dalo sa to prežiť.Akcia sa mi páčila tiež.Asi tak ako sa na akčné fantasy patrí.Tento štýl ma nikdy neomrzí. ()

lineker

A co má dělat člověk totálně nedotčený komiksem, který se nešťourá v každé hlášce, nehledá její pointu,odkaz na nějakou jinou hlášku či osobu? Takový člověk přijde do kina na akční komedii u které se chce pouze dvě hodiny slušně bavit. Musím konstatovat, že se to nepodařilo. A ten desetkrát natahovaný konec jsem už těžce skousával. ()

Opavak

Na tento film jsem se těšil opravdu hodně. Hodně mě však zklamal. Skoro všechny vtipy naleznete v traileru. Groot je roztomilý, vtipný. Pár vtipů mimo Groota se najdou, většinou se ale jedná o nadávky na Rocketa. Takže nic moc. Co se týče akčnosti tak sice dobrý, ke konci filmu jsem už ale usínal což se mi jen tak nestane. Prostě furt dokola. Kdyby film byl takový jako první polovina, dám 4 hvězdy. Druhá polovina je ale podstatně slabší a proto dávám pouze hvězdy 3. Snad bude trojka lepší. ()

AlicaFox

Tento film nema pribeh, ale naozaj NEMA pribeh. Cely cas som len cakala kedy sa zacne nieco diat a aj ked sa nieco dialo stale som cakala kedy sa zacne nieco diat! Okrem toho ze film je totalne o nicom sa tvorcovia snazili donho kydnut co najviac sentimentu a evidentne aj dakej filozofie o stvoritelovi a nicitelovi zivota je humor navyse skor trapny. Za cely film som sa zasmiala asi 5x. Film ma neskutocne pomale a nudne tempo a stupidny dej. Ako jedine pozitivum mozem uviest little Groot ktory bol roztomily a sem tam aj vtipny a soundtrack. Oproti prvemu dielu je toto skutocne sklamanie. ()

Foxgirl

Podle mého názoru jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Návrat malého roztomilého Groota filmu hodně přidává, bez něj by to prostě nebyla zábava... Dlouhou dobu nebylo poznat, kam vlastně film směřuje, takže člověka dokáže i docela překvapit. Pokud jste se na film ještě nepodívali, tak Vám ho rozhodně doporučuji, protože je ještě o dost lepší než první díl. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /některé vtipy moc nefungovaly a byly buď trapný nebo nucený a finále nic moc a ještě srdceryvný závěr/, + /retro písničky a vtípky - ikdyž ne všechny - to bylo fajn/, hodnocení - o něco lepší než 1. díl, ikdyž paradoxně hodnotím o něco hůř, rodinná komiksová týmovka, docela ucházející, ale jinak docela průměr ()

Novik

Tam kde 1. díl nesplnila svůj potenciál (jednoduše, nenadchlo mě to), tam ho 2. díl splňuje se vším všudy. A to ještě víc než bych očekával. Po dlouhé době marvelovka která nebyla na jedno brdo, tak jako ty předešlé a tvůrci se odhodlali jít jiným směrem. A vyšlo jim to. No a ten konec mě jednoduše dojmul, co vám budu povídat. ()

JerryPilsen

Tak u mě nkonec lepí než jednička.Nevím proč,protože to bylo stejně ujetý,ale možná byl líp propracován scénář.Zklamal mě jenom konec,jinak se hláškovalo v každém druhém záběru. ()

Denzen

Stále ten istý príbeh o záchrane galaxie a stále tie isté konflikty medzi hlavnými postavami. No film je tak neskutočne zábavný, s originálnymi scénkami a oddychovom atmosférou, že sa mu to dá v pohode odpustiť. Lepšie než seriózny Avengers a zábavnejšie než Antman. Teším sa na trojku. ()

pupidup

Opět nezklamali! Úžasná výprava, vtipný scénář... prostě super show! Dala bych i 5 hvězd... ale stále jsou tady "Ti druzí"... :o) Takže 90% za mě... ()

Drslw

Nuž neviem. Ľahkosť a nadsázku prvého filmu vystriedala kŕčovitá snaha o spektakulárnosť za každú cenu, a to ako v príbehu, tak v efektoch. Párkrát som sa dobre zasmial, to áno, ale častejšie podvihol obočie... A hudba bola strašná. Aj Mantis. ()

im8

Po jedničce velké zklamání. Že se bude hláškovat, bylo jasné od začátku, čtyři prdele efektů se také daly čekat, ale že se tím vším pokusí překrýt tak dojemně slaboučký příběh… Jedna z nejblbějších rolí mého jinak oblíbence Kurta Russella. Jeho tatík-bůh mě lezl na nervy od začátku do konce, stejně tak jeho bubble-gum planeta Ego. Koukat dobře hodinu na vyřešení vesmírného ojdypáčku, bylo místy nad mé síly. Potěšil snad jen dancing Groot a dobře napsaná postava Yondua, velitele Plenitelů, otčíma na zapřenou. Na 3. díl se netěším. Ale podívám. :) ()

PanIncognito

Jedná se o neskrývanou zábavu. Nejde jinak, než si snímek v pohodě užít. Ta okouzlující hravost ve spojitosti s bizarními postavami je oporou celého snímku. Akční scény si drží standard. Jen je mi trochu líto toho, jak málo prostoru má Sylvester Stallone... :) (viděno s dabingem) ()

Caesarion

Něco ve filmu bylo opravdu divný. Scéna s Grootem dlouhá než prinesl zbraň. Scény s Batistou a s holkou s tykadlama trapný. Vůbec nějaké dialogy scestné a zbytečné stejně jako cameo Stallone a pár dalších. Jinak ale celkem zábava a pořád slušný děj. Dokonalé triky zvuk a Chris Pratt. ()

Misirlou odpad!

Po Jedničce, která se mi velmi líbila, jsem, plna očekávání dobrého a kvalitního filmu, radostně zasedla a pustila si Dvojku. Prvních deset až dvacet minut dobrý, ale pak se film proměnil v chumel nesmyslných, sáhodlouhých, občas dobře rozehraných, ale nedotažených, rádoby vtipných scén, že jsem si po čtyřiceti minutách sledování ukousala nudou povislou tukovou tkáň na rukou a rozhodla se již dále nepokračovat jak ve sledování, tak v okusování tukové tkáně, protože další pěknou zásobu mám na břiše a tam se nejen neohnu, ale vzhledem k hrozící válce s KLDR si ji chci, v rámci hesla - až bude válka, tak hubený budou studený a tlustý budou hubený, schovat na horší časy. Taky jsem si říkala, že jsem na Dvojku nebyla asi správně naladěná, a tak jsem si pustila pěkný a kvalitní film Trojka na FreeVideo.cz. Druhý den, jsem si Dvojku opět pustila, abych mu dala ještě jednu šanci, ale dopadlo to tak, že po dalších dvaceti minutách, které jsem filmu darovala, jsem si vzala noťas a zbytek doposlouchala s občasným kukem na obrazovku. Když to utrpení skončilo, se slovy: "To byla ale sračka.", jsem vytáhla DVD a přemýšlím, kdo mě letos nasral tak, že bych mu to dala k Vánocům. ()

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)