Útok trojhlavého žraloka

• USA 3 Headed Shark Attack

Poseidonův ekvivalent Kerbera si razí cestu výletní lodí a žere vše, co mu stojí v cestě. (Universal Channel)

Godhaj odpad!

,,Takováhle hladina agresivity? Neslýchané!“ To spíš hladina nudy. Takhle promarnit zajímavý námět na šílenou podívanou, to se jen tak nevidí. Jde o klasické žraločí béčko, jen s tím rozdílem, že tenhle má tři hlavy. Ve filmu nejsou žádné vtipné hlášky, žádná nadsázka, prostě žádná zábava. Jen Danny Trejo si tu svou malou roli evidentně užil. O příběhu se nemá cenu zmiňovat, postavy pořád něco plácají ohledně odpadkového pásu, což nechápu, co tím mysleli. Nezáživný děj je zakončen naprosto diletantsky a bez špetky pokusu o nějaký nápad. Přes slibný název je toto je prostě příklad nepovedeného žraločího filmu. ()

elimS

10% - komentář 20ti slovy: "Ostrov není bezpečný, musíme na loď.... loď není bezpečná, musíme na menší loď.... menší loď není bezpečná, musíme na ostrov" :D ()

Kokutek

Trojhlavej žralok, kterej vrčí jako nějakej medvěd. Samozřejmě je to uvěřitelný asi jako sedmihlavá saň a šílená píčovina, ale já se dobře bavil. ()

DJMaroko odpad!

Trojhlavý a stále nenažraný žralok s bezedným bříškem a jizvami jako Danny Trejo. Soutěž kdo doplave na člun a nenechá se sežrat.Místy pár dobrých záběrů jinak stupidní dialogy doprovázeny ještě stupidnějšími neherci. Nejvíce mě vždy bavila ta nekonečně nekonečně nekonečně se přibližující ploutev. Tohle není horor, ale komedie. Určitě Vás pobaví frajer co si do žraloka zasekne sekyru a pluje si na něm jako na surfu. Škoda, že ke konci ze žraloka nevyskákali všichni ven jako z vlka. ()

BarGoldstein odpad!

Méně zkušení diváci mohli považovat za happyend okamžik, kdy pán Mačeta dekapitoval centrální makovici, čímž ovšem jen zadělal na větší průser. Mě překvapilo především to, že tvůrci tentokrát tolik šetřili silikonem, asi ho všechen vyplacali na ztvárnění vzrůstajícího počtu hlav. Nicméně textilem se šetřilo také, především na dívčí kostýmy. ()

buchannon

O jednu hlavu víc než u dvojhlavého žraloka, co z toho vyplývá? Mnohem větší prdel. O 100% lepší film než Útok dvojhlavého žraloka. Ale i tak se divím, že zlanařili Dannyho Treja. Vím, že to bylo napsáno ve scénáři, ale tupost všech zúčastněných je opravdu bezbřehá a udivující. Hrdinské výpady na záchranu ostatních jsou velmi zábavné. ()

DavidDizzer odpad!

Bože to jako vážně? Tak stupidní ! A jen hlupák může tomuto fimu dát vice jak 3 hvězdičky, natož pět ! Více nepřirozenosti a nepřirozených "herců" jsem v životě neviděl. To už můj toustovač to svede lépe! ()

bizon.99 odpad!

Tupé filmové zpracování parodující legendární Čelisti.Taková spousta nádherných holek skončí jako potrava bestie.Režisér musí být Gay.Kolem odpadu se film točí,lepší ve výsledku není.0%. ()

vlcekmirek

Komedie z produkce Asylum miluju. Po úžasných žraločích tornádech přichází tříhlavý žralok, aby zaútočil na naše bránice a trochu nám vypláchnul mozek. Stupidní dialogy ani tragické herecké výkony mne nepřekvapují, je to u těchto filmů víceméně standart, ale vždy se doma bavíme nad logickými úlety scénáristů. Tak například: Musíme utéci. Na OSTROVĚ nejsme v bezpečí, přesedneme na člun. Aby toho nebylo málo, na člunu nejsme v bezpečí, přesedneme na potápějícíse loď. Musíme doplout někam do bezpečí, třeba na 15 mil vzdálený atol, což je nejbližší pevnina. Že to řeší na palubě lodi, z které je po obou stranách vidět palmy, pláže a DOMY na blízkém pobřeží (protože se to natáčelo v nějaké zátoce?), to nikoho netrápí. Žralok ve filmu několikrát změní velikost, ale to je jen drobnost. Scéna z pobřeží, kdy frajer stojí po kotníky ve vodě a cca metr před ním vyskočí (ano, vyskočí!!!) žralok asi do výšky 5 metrů a při pádu zpět do vody SPOLKNE chlapa, POZOR!!! stále stojícího po kotníky ve vodě a v pohodě se celý ponoří zpět pod hladinu. Tohle umí jen v Asylum. Prostě komedie. ()

kesinaa odpad!

Větší nesmysl jsem snad v životě neviděla. Už ten dvouhlavý žralok byl moc ... Naprosto nelogické, hlavně že se (SPOILER) žralok nakonec sám sežral a všichni byli happy ... Škoda času se na to dívat. ()

Aceboris

Tak tomuto sa povie úlet ako sa patrí , buď sa zasmejete , alebo to hneď po pár minútach vypnete . Ja som ten druhý prípad a dopozeral som to až do konca . Zábava zaručená a to pozerala aj moja polovička čo horory vôbec nemusí , no nakoľko som sa v kuse rehotal tak sa pridala a po dlhej dobe sme pozerali horor spolu. Určite odporúčam haluz je slabý výraz . V tomto prípade plati staré známe , lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. 3/10 tomu však stačí ()