Prezident v pořadí

• USA Designated Survivor
USA, (2016–2019), 38 h 38 min (Minutáž: 41–53 min)

Tvůrci:

David Guggenheim

Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, Jake Epstein, LaMonica Garrett, Tanner Buchanan, Kal Penn, Maggie Q, Malik Yoba, Mckenna Grace (více)

Série(3) / Epizody(53)

Kiefer Sutherland - v dlouho očekávaném seriálu Prezident v pořadí - hraje Toma Kirkmana, člena nižšího kabinetu, který je náhle jmenován prezidentem Spojených států po katastrofickém útoku na Kapitol Spojených států amerických. V tomto dramatickém thrilleru bude Kirkman bojovat o to, aby se země, ale ani jeho rodina nerozpadly, zatímco se bude pohybovat v nebezpečně vysokých kruzích státní politiky a zároveň povede vyšetřování, aby zjistil, kdo je zodpovědný za útok. (AXN)

slovan.mma

Jedna hviezda za prve dva diely.Zacalo to z ostra.Super napad a slusny casting.Postupne tempo uvadlo a ten americky patrioticky patos prestal byt sprievodnym javom, ale nosnou temou sa stala lavicacka agenda Demokratic party, namiesto hladania povodcu utoku na Capitol. Hladanie autorov konspiracie a ich spionov v Bielom dome sa stalo iba podruznou zalezitostou aby nas zatial mohli autori masirovat politickou korektnostou,zlymi bielymi rasistami, rasovou socialnou nerovonostou a svetovym mierom a ideou ze pravda a laska zvitazia. Prestal som to pozerat na zaciatku druhej serie, ktoru som zacal pozerat uz len zo zotrvacnosti a velmi lutujem, kazdu sekundu ktoru som zabil pozeranim tohto bullshitu. Zvysne nepozrete diely som vymazal a pre tych co si nefrcia na lavicackych blaboloch o dedicnej vine bieleho heterosexualneho krestanskeho muza silno neodporucam ani zacat pozerat. ()

zekon

Styl 24h je naprosto zřejmý, nicméně nejlepší na tom asi je to zákulisí co se děje kolem prezidenta USA a v Bílém domě. Politické souboje apod. Má to spád, super zvraty, jen občas těžce ujede schopnost techniky...........jako z fotky z mobilu dostat otisku prstů na sklenici v rohu.....tyyyyyyyyyy vole..........proostření v celém obrazu a hloubce, kdo takovou optiku vyrobil? ()

kotrlak

Pokud si člověk odmyslí politický a v dnešních US běžný liberální brainwashing, který je srovnatelný s dietlovskými sérkami z nereálného socialismu, tak je to celkem koukatelný. Začátek druhé sěrie je sice tragicky podprůměrný, ale druhá polovina vrátí do hry napětí a jede se dál. Takže *** za přijatelnej spád a dramatičnost. ()

Mzetko

První díl byl skvělým rozjezdem, myslím, že seriál bude stát za to. Kiefer jako obvykle naprosto famózní a charismatický. ()

Mata04

Dvě dějové linie, politika a detektivka, každý si najde to své. Navíc to společně funguje tak, jak má. Závěr nachystaný pro další sérii (září 2017). Už se nemůžu dočkat, zasloužených 5 hvězd. ()

Haytham

Dobrý serial,najviac sa mi páči že hlavná postava ma svoje zásady a tie nechce porušit nech sa deje čokoľvek aj keď mu to môže uškodiť, a za jeho riešenia niektorých situácii by sa podľa mňa nehanbil ani Frank Underwood . ()

dunbar

Prvá séria celkom návyková, aj keď ku koncu to už trošku stráca dych. Menšie kixy v tom ako by agenti FBI a bezpečnostné procesy vôbec asi v realite fungovali sa dajú ešte ako-tak prehliadnúť... Kirkmann mi lezie na nervy tým svojim absurdným dobráctvom... Druhá séria... hmm... po dvoch epizódach dám šancu ešte asi iba tej tretej, je to dosť hrúza... britský agent, na ktorého Wells narazí v Amsterdame, zrazu pracuje na americkej pôde ako Wellsovej buddy... a to je iba zástupca množstva nezmyslov... toľko pičovín ako v prvých dvoch epizódach druhej série nebolo v celej prvej sérii... Osobne ma dosť tieto nové epizódy urážajú - si myslia že sme už úúúplne jebnutí? ()

darius1706

Je to asi prvně, co musím úplně předělat původní hodnocení. Zůstanu u toho, že první sezóna byla super. Určitě existuje toto téma zpracované lépe, ale vydržel jsem u toho a nemohl se dočkat dalších dílů, protože mě to bralo. Pak přišla druhá sezóna a ta neměla zkrátka vzniknout, protože to byl průšvih. Když pominu neustálé "nečekané" zvraty v tom, kdo koho zrovna aktuálně neuvěřitelně a vlastně nesmyslně podráží, tak téměř každá epizoda je o nějaké aktuální krizi, kterou kdy USA nebo někdo ve světě řešil. Najdeme tam Koreu, Rusko, průšvihy s atentáty, vystřelení raket, atd. I to by se dalo ještě nějak překousnout, dobře, v USA si řeší nějaký mindrák, tak je v tom nechme. Ale že se do toho všeho eintopfu dokáží zamontovat témata jako sexuální obtěžování, práva žen, práva indiánů, vztahy na pracovišti, náboženské záležitosti, rasové problémy, problémy teenagerů, prostě v každé epizodě něco, to jsem už těžko rozdýchával. A výslednou korunu tomu nasadili v téměř každé epizodě tím, že to prezident přede všemi, národem, politickými protivníky, zkrátka všemi vyřeší tak, že řekne "pojďme dělat svou práci" a jako ujištění se mu téměř vždy dostane věta "jasně, jdeme na to, protože jste prezident". Pardon, ale tohle je moc o to víc, když si vezmu, že plánovány byly v podstatě jen dvě série. Za mě - Kiefere, i v tomto věku šupajdi dělat Jacka Bauera, podívej, jak o 20 let starší Stallone a spol válí v Expendables. Toto vše kde druhé sérii. Škoda. ()

FlyingCreep

Připoutá ke křeslu a nepustí. Kal Penn dělá práci prezidentského mluvčího líp, než skutečný mluvčí prezidenta. Díky jeho zkušenostem z politiky radí tvůrcům kam seriál směřovat aby se fakty co nejmíň lišil od pravdy. Kiefer Sutherland hraje prezidenta suprově. Ačkoliv je nutno uznat, že tahle role v podání tvůrců místy dost idealizovaná, nebavilo by mě koukat se na dokument ze skutečného Bílého domu. Chci vidět něco jiného ikdyž je to napůl sci-fi a tak mi tahle nabídka dost vyhovuje. ()

5Se

Všetky tri série ma bavili. Prvá bola mega, aj keď som sa zo začiatku bála tak veľa častí. Druhá ušla a tretia, v ktorej sú aj reálne príbehy ľudí a reálne problémy spoločnosti, tá bola pre mňa najzaujímavejšia. Kto má rád filmy s americkou tématikou, tak ho to bude baviť. Malo to dej, postavy sa vyvíjali, bola v tom dráma, aj keď sa dej dal veľmi často predvídať, nerušilo ma to. Páčil sa mi herecký výkon Emily a Arona. Boli to moje najobľúbenejšie postavy Koniec sa mi moc nepáčil ale dúfam, že bude ďalšie séria. Odporúčam ()

ricardo2803

Moc jsem od toho nečekal, ale byl jsem příjemně překvapen. Seriál mě chytil od samotného začátku. K.Sutherlanda moc nemusím, ale tady je vynikající. Kdo se mi ale líbil nejvíc je Michael J. Fox. Snad jeho nejlepší role. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Mí drazí Američané..." Kiefer Sutherland je zpátky. Tentokrát sice nezabíjí teroristy jako Jack Bauer, ale stane se prezidentem USA, když během teroristického útoku zemře většina politické elity USA. Sutherland je totiž prezident v pořadí. To, že je rázem prezident a země je v krizi zaskočí nejen jeho a jeho rodinu, ale i ostatní. A tím začne podívaná plná intrik a politických machinací. Akční sekvence pak vyplňuje brutální Nikita Maggie Q jako agentka FBI Hannah Wells. Maggie Q je přitažlivá ženská a drsňačky jí sedí. Přeci jen nakopala i Bruce Willise, vzpomínáte? ;) Zmínit musím i výkon Zoe McLellan, která zase hraje právničku jako za mlada. No a Michael J. Fox coby ambiciózní státní návladní taky super. Abych to zkrátil, tak herecky tedy skvělé, hlavní postavy do svých rolí perfektně sedí. V jádru jde o napínavý oddechový seriál, který šikovně zkombinoval dramatické momenty s politickými tématy a špetkou humoru a akce. 4* za seriál s originální ústřední zápletkou, který mě chytil od samotného začátku. - 80%. ()

Maskati

Taková pohádka pro týnejdžry  o příkladné pospolitosti a úžasném  fungování  spojených států, když se dostanou do průseru. Naprosto nereálná kravina popírající  nejzákladnější principy ochrany amerického nejdůležitějšího člověka na světě, jakože třeba po atentátu se vykloní z okna nemocnice a mává davu. To znamená, když se ti to nepovedlo včera, zkus mě trefit znovu: tady mě màš! No blbost na entou! ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017