Cage Dive

• Austrálie Under the Deep (pracovní název) (více)

Traja priatelia sa vydajú do Austrálie. Čaká ich príjemné dobrodružstvo, ale všetky očakávané atrakcie prevyšuje jedna. Tou je ponáranie sa v klietke a sledovanie žralokov, ktorí sa pohybujú v okolí. Ich vysnívaná zábava sa však zmení v boj o život na otvorenom mori plnom nebezpečných nástrah. (Marceloo)

BoredKid

Vydarená vecička. Konečne found footage z iného prostredia ako haunted house, les, sanatórium alebo duchovia.. Super, toto sa podarilo! ()

mira007

Film sestavený jakoby z tv dokumentů a domácích videí party mladých Amíků, kteří jedou do Austrálie za žraloky. Něco na způsob horového žraločího survivalu found footage, jenže toho bylo na mne tolik, že se na to moc příjemně nekoukalo. Hvězdy za moře a sluníčko. ()

M1k9

Oproti předchozím dílům obrovský posun dopředu. Konečně jsme se dočkali žraloků! Krok po kroku, tohle je přesně co jsme chtěli. Postavy jako vždy kýčovité - check. Uřvaná hysterická blondýna - check. Všichni zemřou - check. 6.5/10 ()

Rathalos

Tak mame tu treti Open water a bol som milo prekvapeny,napinava az mraziva atmosfera pri pomysleni byt takto na otvorenom mori s kopou zralokov,ktori neboli trapne digitálni az rozpravkovi a to sa mi velmi ratalo,vydareny animal horor...:-) ()

BOURQUE

Základ dobrý, ale celý je to natočený inak, ako by si to človek prial. Práca s kamerou by mohla byť lepšia. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Likan7

Koho napadlo udělat found footage z moře, tomu pošlete klíčenku. Tak geniální nápad aby jeden pohledal. Logicky je vidět pak totální kulový, protože nejen, že už normální found footage je těžko koukatelný žánr, tak v moři to je tedy 3x tak horší. Jen voda, šplouchání, řev a nic není vidět. Film má 80 minut a schválně jsem si dělal poznámky. Trvá 32 minut, než se něco stane! Úvod na půl hodiny je šíleně nudnej, seznamujeme se s postavami, který nám jsou ukradený a který stejně za chvíli chcípnou. Pak teda něco následuje, aby to ale hned vystřídalo 15 (!) minut found footage na moři V NOCI. 15 minut doslova nic nevidíte. Třeba ale dodat, že právě v tý tmě se skrývá nejkurióznější a nejdebilněji vymyšlená dramatická scéna ever. To někdo myslel s tou druhou světlicí vážně? Být upálen zaživa na moři. To je fakt na metál... Zbytek je jen všudepřítomná nuda. PS - tu krávu bych utopil po 20 minutách. ()

Knor

První film téhle ,,série" , kterej stojí za to. Není tu asi nic, co by nějak vyčnívalo nad ostaními survivaly se žraloky, ale je to dobře natočený, věrně zahraný a ta situace působí opravdu uvěřitelně nepříjemně. LEpší průměr, který by neměl nějak urazit. ()

Najt

Open water po třetí. Je pravda, že foundfootage poslední dobou přestávám mít rád. Sice to působí věrohodněji, ale záběry, kde vidíte hovno nejsou zrovna nic moc. Tady to bylo tak na půl. Koncept je stejný, trojice se jde potápět se žraloky s ochranou klecí (což je prvotřídní vehemence) a suverénně a stylově je smete tsunami. Klec se rozbije a začíná 24hodinový pobyt uprostřed oceánu. Chtěl jsem původně dát 2* ale ty záběry v noci byly skvělé (nejlepší část filmu) a taky proto, že jim z nebe spadl dar a totálně dementně o něj přišli, což je nejspíše stálo život. Nakonec to jsou tedy slabší 3*, ty záběry na žraloky to byla solidní podívaná. ()

predator.1

Kdyby ta tupá blondýna zemřela dříve než v 65.minutě, dám 3* v dalším dílu prosím chytrou brunetu s lepším scénářem :) ()

djbarrel

3 hvězdy jen díky tomu, že v poslední době filmy se žraloky za nic nestojí. Tady to tak zlé nebylo. Žraloci nebyli až tak strašní jak to bývá a celkový dojem se trošku vrací k originálu. Samosebou zápletka je trošku předvídatelná a opět nic by se nestalo nebýt tuny a tuny logických kiksů hlavních postav, ale to jsou prostě klasické berličky.Film se rozjíždí pomalu, ale v druhé půlce nabere svižné tempo a dá se to dokoukat do konce bez problémů. Pro milovníky žraloků určitě, pro ostatní jen opatrně, jako horor to moc nefunguje. 60% ()

B3n

Tak toto bola teda ukážková skupinka kreténov, ktorým som to úplne želal. Tak nejako si predstavujem jednociferné IQ. ()

Ayax odpad!

Sa dívím. Pri tej jačacej krave, sa im unúvalo a sežrali... Mohli hneď ju... Pri tomto sajrajte ale mali mať žraloky PZS a chrániče na uši. Zbytočný ,,film"... Pre toho, kto si chce pozrieť: - stačí príspevok Mrscriticism - ak by ste potrebovali rozoberať aj použitie a zloženie vody v bazéne, tak príspevok Marceloo ()

Wez

Vůbec ne špatnej film,jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát.Mě se hodně líbil,jen škoda toho velice zdlouhavého začátku,kdy se první půlhodinu prakticky nic neděje a jen se představují tři kůůl a dost namistrovaný postavy,kterým ale později trošku spadne hřebínek..Záběry ve vodě,kdy žraloci trošku redukují počet přeživších ze ztroskotané lodě(kterou potopí jedna obrovská vlna,což se zdá jako blbost,kdybych ale už před časem nevyčetl,že takové obří vlny skutečně existují a jak nečekaně se objeví,tak nečekaně a beze stopy zmizí)jsou velice dobře natočené a rovněž chování postav je velice uvěřitelné-já se u filmu dost dobře bavil a po ztroskotání lodě ani chvíli nenudil a taky dokážu ocenit,že ačkoliv je to prakticky zcela neznámý snímek,dokázal mě velmi mile překvapit-4****-a kdyby byl ten začátek kratší,mohlo to být i víc!!! ()

Jizwa odpad!

Po prvních pěti minutách sem si přála, aby ty uječený debilní americký spratky už sežrali - tak sem to překlikla a bylo. ()

Zyi

This simplistic movie explored not one, but two of man's familiar, primal fear fantasies. Both made me shiver uncomfortably in certain moments, and are Not nice to remember. ()