Útok z hlubin 2

Trailer 1

Mořská bioložka Misty Calhounová je pozvána na výzkumnou stanici Akhelios, umístěnou na volném moři. Miliardář Carl Durant tady provádí pokusy se žraloky. Předvede Misty, jak je ovládá pomocí speciálního zařízení, a prozradí, že jim geneticky upravil mozky, aby byli chytřejší. Jeden ze žraloků se ale chová podivně, což je důvod, proč ji pozval. Misty odhalí příčinu, žraločí samice je březí. Testy to nezjistily a ona se domnívá, že se to samici daří skrývat právě pomocí oné genetické změny. Žraloci začínají být agresivnější. Způsobí zkrat elektrického ovládání stanice a zaútočí na posádku laboratoře. Stanice se potápí a ti, co ještě zůstali naživu, se rozhodnou zachránit na motorovém člunu. Jeden z nich pak pomocí dálkového zařízení vyhodí stanici do povětří. O tři týdny později se geneticky modifikovaný žralok objeví poblíž pláže... (TV Nova)

Trailer 1

Deyw odpad!

Tento film je o hovne, proto přidávám recept na koprovku : Opraný kopr najemno pokrájíme. V kastrolu rozpustíme tuk, přidáme mouku a za stálého míchání usmažíme světlou jíšku. Zalijeme vývarem nebo vodou, přidáme mléko, rozmícháme a necháme asi 20 minut vařit. Pak přidáme smetanu a kopr, osolíme, osladíme, okyselíme a necháme přejít varem. Podle potřeby dochutíme (solí, cukrem, octem) a podáváme s vařeným hovězím masem nebo vejcem natvrdo. Jako příloha se hodí vařené brambory nebo houskový knedlík. btw: i prez to se tesim na 3ti dil.! ()

corpsy

DEEP BLUE SEA Rennyho Harlina, bol výživnou béčkovou blbosťou s áčkovými parametrami. Proste klasický letný popcorňák. V prípade jeho DVD ( atď ) pokračovania(?), alebo rebootu(?) sa rozhodne nedá ani rozmýšľať nad porovnávaním. Lenže ja som si sadol, film sa začal a tváril sa náramne áčkovo. No a ja som si povedal, že mu to nechám zožrať. ()

lykan9

Nečekal jsem moc a dostal jsem ještě míň. Až se mi nechce věřit, že je to pokračování úžasné jedničky. Deep Blue Sea 2 je hloupý horor s hloupými herci, hloupými kulisami a ještě hloupějšími speciálními efekty. Plus je, že Danielle Savre je kočka a pohledem na ní, se dá film přežít. Asi si pustím jedničku, abych si zlepšil náladu. ()

tron

„Ak uspejeme, budeme bohovia.“ – „Alebo monštrá.“ Čože? Zradná hlbočina 2? Wtf? Ale pokoj. Po prvé – videli sme už podobne bizarné nápady (a to vrátane žraločích, viď. Čeľuste 2). A po druhé – nejde ani tak o plnohodnotné pokračovanie, ako skôr o remake (alebo čosi na ten spôsob). Čiže opäť gigantická podmorská základňa uprostred drsného mora, opäť skupinka rôznorodých postáv, opäť postupne sa zatápajúce priestory a, samozrejme, opäť ľudožravé žraloky, na ktorých arogantní ľudia prevádzajú šialené experimenty. Tentokrát uvidíme aj mláďatká, ktoré nemajú ďaleko od lietania. Asi to zdedili po mame, ktorá bežne skáče niekoľko metrov nad vodnú hladinu a tam loví trony pardon drony. A zvuky vydávajúce žraloky? Tak ani taká chuťovka prirodzene nemôže chýbať. ()

Miseet

Co na to říct? Považuji to trochu za ztrátu času. Kromě červeně zbarvené vody, jakože krev, a jedné ukousnuté hlavy nic "hororového" neuvidíte. Některé postavy byly sympatické, tak to aspoň trochu zachránily. Moje hodnocení ale může být ovlivněno tím, že mě filmy o vraždících žralocích opravdu neberou. Kdo to má rád, tak si určitě přijde na své. ()

• Když Trent (Rob Mayes) opravuje plot a umisťuje elektrické kruhy, hlásí na centrálu, aby to sputili. Když však vyplave v bazénu, vyndavá si z pusy klasickej dýchací přístroj, tudíž nemohl volat na centrálu vysílačkou. (Ace.A.T.L.)