Epizody(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Hrají
Barbora Šťastná
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Kapitán Exner (2017) (seriál)
Stopy života (2013) (seriál)
Markéta Hrubešová
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Dáma a Král (2017) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Natálie Halouzková
Česko
Nejlepší seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Špunti na cestě (2022) (seriál)
Kryštof Zapletal
Česko
Nejlepší seriály:
Krejzovi (2018) (seriál)
Svatby v Benátkách (2014) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Natálie Sadloňová
Nejlepší seriály:
Krejzovi (2018) (seriál)
Kristýna Kociánová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Doktor Martin (2015) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Claudie Černá
Nejlepší seriály:
Černé vdovy (2019) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
Amelie Pokorná
Česko
Nejlepší seriály:
Nevinné lži (2013) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Radim Novák
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Václav Rašilov
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Dominika Býmová
Československo
Nejlepší seriály:
MOST! (2019) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Tina Pletánková
Československo
Nejlepší seriály:
Krejzovi (2018) (seriál)
Tereza Vodochodská
Nejlepší seriály:
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
Slunečná (2020) (seriál)
Adéla Press
Nejlepší seriály:
Dáma a Král (2017) (seriál)
Krejzovi (2018) (seriál)
Slunečná (2020) (seriál)
Hana Sršňová
Československo
Nejlepší seriály:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (seriál)
Černá sanitka (2008) (seriál)
Jaroslav Someš
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Náhrdelník (1992) (seriál)
Případy podporučíka Haniky (1989) (seriál)
Ivan Vodochodský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Půlnoční zpověď (2023) (seriál)
David Steigerwald
Československo
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Petr Stehlík
Nejlepší seriály:
Herec (2020) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Dáma a Král (2017) (seriál)