Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

Lacike

Kludne by sa to mohlo volat Rýchlo a zbesilo 0. Akurat to nie je tak zbesilo natocene ako neskorsie diely FF. Tiez je tu velky dôraz na rodinu ale bez blbych kecov. Namiesto kecov tu su činy, ked starsi brat Cage musi zachranit toho mladsieho Ribisiho. Zapletku to ma sympaticku, postavy su zaujimave. Cage bol stale cool a vyvaroval sa imbecilneho prehravania. Po boku tu ma viacero znamych xichtov. Stary pardal Duval, sexy Jolie, nemluvny drsniak Jones atd. Po krku im ide zabavna dvojka policajtov Lindo a Olyphant. Len zaporak Eccleston s fetisom na drevo je dost k smiechu. Pozor nerozbi mi stolicku. WTF? Prva polovica filmu je o priprave hromadnej lupezi behom ktorej sledujeme bezny zivot ustrednych postav a druha je o lupezi, ktora sa zmeni vo velku a skvele natocenu nahanacku s mnozstvom famoznych kaskaderskych kuskov. Podporene to je skvelym soundtrackom, ktory filmu dodava pohodovu atmosferu. Takze to celkovo sice nie je na ciste 4*, pretoze to po kazdej stranke mohlo byt vyraznejsie a intenzivnejsie (mohlo to mat vyraznejsiu romanticku linku, o trochu viac akcie a poriadneho zaporaka), ale mna tento film bavi viac ako uchylny Con Air. Po tomto filme to uz zacalo ist s Cageom dost vyrazne dolu vodou. Skoda. 7/10. ()

6thSun

Hezky to vyjádřily holky ve filmu Q.Tarantina "Auto zabiják" : Bylo to nějak takhle: "Gone in sixty seconds is a great movie, but the old one, not an Angelina Jolie bullshit." Yeah! ()

PROROK14

Na tomto nevidím nič zvláštne. Stačilo mi to vidieť raz. Akčný film, ktorý vás ničím neprekvapí ale zas odpad to nie je. Zlatá stredná cesta. 50% ()

BoPo

S filmom som nemal žiaden problém. Dokonca mi nevadila ani Angelina Jolie. No a Vinnie opäť nesklamal. ()

maseer2

nesmyslný, pitomý scénář, nulové tempo a naprosto nezáživná akce.. slaboučké 2* a těžké nepochopení toho, že má tolik uživatelů tenhle paskvil ve své TOP 10... ()

Vesman

Po včerejším skoroshlédnutí měním své hodnocení, skutečně to jsou spíš 4 než 3*, svižná a zábavná akce, která lehce překonává první díl Rychle a Zběsile, Cage je sympaťák jako vždy a jeho zlodějská parta zajímavě roztodivná (Vinnie Jones rulezz), ale jak tak nad tím přemýšlím tak Angelinu Jolie bych v tomto filmu taky dokázal oželet. ()

MrCreosote

Všechno, co jsem od tohoto filmu čekal, se mi dostalo - akce, honičky i nějaký ten vtip, takže jsem velmi spokojený. Ale poprvé jsem ho viděl v tom ideálním věku 14 let, další projekci už proto raději riskovat nebudu. ()

moviesfan

Dobrá akční podívaná s krásnou Angelinou a přijatelným Nicolasem se vydařila. Auta nemají chybu a děj ujde. Takže nemohu být nespokojen. ()

JohnCZ

Kvalitně natočené, ale dějově velice nevýrazné "grand theft auto". Na akční film bylo akce dle mého názoru docela málo a automobilových honiček jsem se dočkal až v závěru. Potěší nadupané obsazení, ale těch postav tam je tolik, že nikdo nestihne pořádně zazářit. Jako celek film určitě neurazí, je svižný a rychle to uteče, ale osobně mě neměl čím pořádně nadchnout, ()

svik

Nevím, ale mne se tento povedený filmeček celkem zamnlouval. Vím, že zde šlo víceméně jen o auta , ale já jsem se na ty auta zas tak moc nezaměřoval zajímala mne Angelina, Cage, Patton tyto herci se mi v tomto podání velice líbili a když se do toho zapojil detektiv Lindo který má skvělé mimické ksychty tak to bylo něco. ()

Marek1991

Pre môjho brata bol toto v minulosti veľmi obľúbený film, ktorý som tým pádom videl veľakrát. Neprišiel mi sexy, ani hrdinský, občas trochu vtipný a zapamätal som si tú tvrdú hudbu a veľa nezabudnuteľných akčných scén, najmä s autom Shelby, často som sa divil, že hlavní hrdinovia ešte žijú, ale v určitej miere je to svojím stvárnením až kultový film. Je to akýsi predchodca série filmov Rýchlo a zbesilo a určite bol v niečom aj inšpiráciou, ale obsahovo je pre mňa dosť pochybný a po toľkých vzhliadnutiach ma nebaví, čo ma jasne uistilo v hodnotení tohto filmu. ()

Crazer

Luxusní přehlídka několika desítek aut a také několik desítek způsobu jak je ukrást. Tenhle film má šťávu a hlavně Nicolase Cage a Angelinu Jolie, které tento film právě potřebuje. ()

Torision

Mno jo, musím dát 5* a prohlásit, že tohle je jeden z mejch nejoblíbenenějších filmů. Film, který jede od začátku do konce, s výborným obsazením, hustou atmoférou, docela slabším záporákem (asi jediná slabina filmu) a především ďábelským soundtrackem, kterým se nemůže pochlubit snad žádnej film a mj. přenádhernou károu Eleanor (mňam, mňam, mlask !). A závěrečná honička v právě Eleanoře je to pro mě prostě pastva pro oči. Prostě je to film, kterej jsem viděl už asopň 20x a můžu se na něj dívat furt dokola a nikdy mě nepřestane bavit. I když koukám, že jsem jeden z mála, komu se to fakt líbilo. Mno, co se dá dělat..... ()

corpsy

Stále mi na filme vadilo aj vadiť bude to, že sa tam nezmestilo viac naháňačiek ( mali si zobrať príklad od pôvodného filmu, alebo od béčkovej dvojice Pepin - Merhi ). Bola by to nonstop pecka, ale tak ju brzdí pol plyn, ktorým film po celý čas ide. Veľká škoda. ()

PauloZ

Skvělý akční a rychlý snímek, který jde do plných a dal hlavní myšlenku a děj o rok později natočenému Rychle a zběsile. Je to o autech a ty jsou do filmu opravdu dobře vybrané! Cage hraje dobře a Angelina ho pěkně doplňuje. No problema :) ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage